Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Brighton - Newcastle United 1:2

Ići dole 
+3
milan25
zarkonio
Savic
7 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySub 25 Feb 2017 - 19:59

Brighton - Newcastle United 1:2 C5xfGgmWcAAxcjW

E, moj Rafa, e, moj Rafa, gde je sada ljubav naša?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 19:52

Gufran u napadu Smile Jao Mitre kako te neće biti kod nas još dugo...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 20:03

Nekako sam očekivao da će Rafa u vrh napada postaviti Marfija umjesto neučinkovitog Mitrovića. Ali da nam Gufran bude glavni napadač to stvarno nisam.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 20:25

Barem je Atsu unutra....ja bi radije riskirao sa Perezom umjesto Gouffranom, brži je i tehnički potkovaniji, Gouffran je srčaniji...valjda Rafa zna....
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 21:04

Jel' ovo onaj isti sudija koji je u prošloj sezoni protiv nas u sunderlandu takođe jedva dočekao da dosudi sličan penal koji skoro niko nikada ne bi svirao?
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 21:35

Ma uvalit ćemo im tri komada u drugom poluvremenu... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 21:40

Sudija moron. Penal i onaj zuti koji je dao Yeldinu je za noga u dupe mrs kroz vrata.
Zao mi je sto se ceo ovaj pritisak nije isplatio do PV. Vidim da je Mitrovic u jednom trenutkun skocio sa klupe i ocekivao sam vec u prvom da ce uci ali nisam ga video ppred terena da se zagreva.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 21:43

Bobby Madley - a Premier League referee taking his first NUFC game of the season, less than fondly remembered for his red-carding of Fabricio Coloccini away at the mackems last season.

The West Yorkshire whistler was also in the middle for the 1-3 loss at Southampton and 0-0 draw at Villa.

It seems to be a matter of public knowledge that he comes from a family of Huddersfield Town fans, which calls his appointment to this game into question - and makes it worth checking the odds on any red cards or a yellow for Matt Ritchie....
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 21:53

Ja sam totalno smetnuo sa uma da je njima trener Chris Hughton. Opasan je, doktor za drugu ligu.
Nervira me što mediji i Newcastle fanovi kad pričaju šta treba da se menja u timu sve svedu samo na Mitrovića. Kao da je on Messi koji treba da odlučuje ceo tok utakmice. Nije Mitar u formi, ali ima tu igrača koji se švercuju i niko ime da im pomene. Jonjo Shelvey je odličan igrač, fenomenalni pasovi, ali dribling katastrofa, Yoan Gouffran nije napadač, samo sam dva puta možda čuo njegovo ime, trebao je da doda loptu a ne da bude sebičan, Jack Colback nikad neće biti Tiote, Diame isto nevidljiv...

EDIT 1:
U prvih par minuta drugog poluvremena Darlow nas već 2 puta spašava.

EDIT 2:
Gouffran sam ispred golmana.. i promašaj.. kao i njegova nova pozicija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:18

Jad i čemer. Igra koje se ne bi "postidio" ni Mclaren iz prošle sezone. Imam osjećaj da ne možemo dati gol kada bi igrali pet dana.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:28

Sreća prati hrabre... a i lude izgleda.. Shocked Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:33

Gooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll Perez!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:41

Brighton - Newcastle United 1:2 Back-to-top-button
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:41

Ko bi rekao 1:2 drunken

Sreća nas je pogledala kod prvog gola, a to nam je dalo krila za odličnu završnicu meča i a i šok u njihovim redovima. Ali realno ovakvu utamicu u PL možemo gledati samo kod timova koji će se boriti za 17-o mesto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:43

Ne znam za vas, po meni prava derbi utakmica. I zasluzena pobeda. I to na najlepsi moguci nacin.
Benitez ima muda kao kokosove oraje.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:43

milan25 ::
Jad i čemer. Igra koje se ne bi "postidio" ni Mclaren iz prošle sezone. Imam osjećaj da ne možemo dati gol kada bi igrali pet dana.

Što volim kada se ujedem za jezik zbog svog pesimizma pa me onda naši fudbaleri opovrgnu. Doduše, pobijedili smo više sretno nego zasluženo ali ko te pita, možda tri najbitnija boda u sezoni. Brighton je baš pao zadnjih petnaestak minuta, naročito poslije primljenog gola. Još da pregrmimo narednu utakmicu u subotu i slavlje može da počne.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:53

Ja sam stigao samo na zadnjih 20 minuta i moram reci da sam zadovoljan. Odavno sam prestao ocekivati neko znanje od ovih igraca ali za ovaj nivo su odradili koliko je potrebno da se pobijedi trenutni lider na njihovom terenu. Vise nismo mogli ni traziti, a manje nismo ni zasluzili kad se uzme u obzir bruka iz proslog kola.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyUto 28 Feb 2017 - 22:59

Brighton - Newcastle United 1:2 14755_10_09_12_7_23_56_85331131

BUKVALNO!!! (ovaj čak i liči na mene) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySre 1 Mar 2017 - 6:21

Ja mislim da je pobeda itekako zasluzena. Posle onog poklon penala smo preuzeli igru, pravili pritisak i nekim smesnim sticajem okolnosti nismo munuli pre pokuvremena. Nastavili smo da ih pritiskamo i gol nece pa nece. Zasto kazem da Rafa ima muda onolika, kad je tenzija vec rasla do max, utakmica skoro pa gotova, svi ocekuju Mitrovica a on ubacuje Ritchija pa Pereza. Prvo Ritchie ima onaj sut glavom, posle Perez donosi pobedu. Uveo je dva igraca koha su podigla igru a da je izgubio mogu misliti sta bi sve pricali o njemu. Treba imati herca pa isterati nesto u sta mozda samo ti verujes. Brighton mi je igrao tako pizdarski: em povuceno em kukaju i vacare za svaku situaciju. Nacin na koji smo ih dobili je prelep. Po mom misljenju jedna od najboljih tekmi, prava adrenalinska. Treba kidati 75' i rizikovati da fasujes jos jedan i izgubis prvo mesto skroz, ovo je na kvalitet ali i muda dobijeno. Svaka cast!!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySre 1 Mar 2017 - 7:36

Rafa je ubacio Murphya, ne Ritchiea, ali oprošteno ti je Srki. Uzbuđen si, kao i svi mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySre 1 Mar 2017 - 8:48

A i rano je pa mozda jos nije razbudjen kako treba. 😁
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySre 1 Mar 2017 - 10:41

Eksperiment sa Gouffranom kao centarforom je neuspio. Trebalo je odmah početi sa Murphyjem i Perezom. Čim su ušli osjetilo se. A što se tiče odbrane i dalje je panična pa strahujemo kod svakog prekida, kornera, ubacivanja u šesnaesterac. Diame je bio loš, izgleda da mu je veliki problem uštopovati loptu, odbijale su se od njega kao od drveta a jedna takva je srećom završila u golu.
Što se tiče dosuđenog penala i domaći navijači su se iznenadili kada je sviran, sudija je tim penalom promijenio tok čitave utakmice. Ali pričati o neznanju ili prije bezobrazluku engleskih sudija nema potrebe, sve se već zna.
I kod mene je bilo slično kao kod ovoga sa Savićeve slike Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySre 1 Mar 2017 - 14:33

Tako je, Murphy ne Ritchie. Svejedno, 75 minuta smo ih tabali ali gol nece nikako. I onda ona pederaja Diamea, da im se popisa u koncept bunkeraski. Otvorio ih je na najlepsi moguci nacin. Nakon toga Perez reaguje onako kako i treba i zakucava papke. Mnogo me je Brighton iznervirao sa zickanjem i zvocanjem za svaku glupost, kao da sam gledao lose Zabare. Nema veze, duplirali smo ih ove sezone i pokazali ko je gazda.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptySre 1 Mar 2017 - 17:14

http://www.true-faith.co.uk/match-report-brighton-v-newcastle-united-amex-stadium-28feb2017-ko-745pm-att/

Žao mi je što ja nisam napisao ovaj i ovakav tekst. Odličan je, pročitajte ga obavezno! Ja sam i suzu pustio, jer mi smo Newcastle United!


Highlights
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 EmptyČet 2 Mar 2017 - 9:09


Iz drugog ugla snimano. Tačnije sa gostujućeg sektora. Pogledajte scene posle naših golova. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Brighton - Newcastle United 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brighton - Newcastle United 1:2   Brighton - Newcastle United 1:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Brighton - Newcastle United 1:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Brighton
» Brighton - Newcastle United 0 : 0
» Brighton vs Newcastle United
» Newcastle United - Brighton & Hove Albion 2:0
» Newcastle - Brighton

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: