Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - QPR 2:2

Ići dole 
+4
m.c.t.
Savic
Djuka
Admin-Roby
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyČet 2 Feb 2017 - 22:51

Ali,u moru drugoligaskih stopera ti dovedes Henlija,zatim ocekivani dolazak levog beka zvanog Lazar s obzirom da je prvi izbor Damet.Onda se ispostavi da je Marokanac jeftina verzija Kolarova,supalj sto je protivnik blizi golu...Sels je nepoverenje u Darlowa koga bi i Skuzerpul rado video na golu..A Gamez je nas Pepe Imaz
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 1:45

Sels, Gamez, Lazaar promasaji. Najvise sam se razocarao u Lazaara.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 6:52

Brighton je sinoc fasovao 3:1 od Huddersfielda, beze nam jedan bod. Reading i Leeds su na po 4 i 5 bodova od nas.
Cudno mi je da nismo niti jedan transfer napravili. Izgleda da dogovor Beniteza i Ashleya sljaka sto se tice prodaje ali izgleda da koci sto se tice dovodjenja igraca.
Usli smo u taj famozni februar. Verujem da ce i ovaj bod na kraju vredeti, zvuci seratorski ali mislim da ce na kraju klanice i on biti bitan.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 8:05

Ostrvski mediji javljaju da je Benitez veoma ljut jer nije podržan u zimskom prelaznom roku i razmotriće na leto, da li ostaje u klubu ili ne.

Toga sam se najviše i plašio.

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Rafael-Benitez-Liverpool-Waves-2010_2864232
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 11:40

Nista. Zbogom i od mene u tom slucaju.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 12:10

Srki ::
Nista. Zbogom i od mene u tom slucaju.

Znate koliko volim ovaj klub, znate i da mi srce preskače kao ruski štim zbog ovog kluba, znate da mi je ovaj klub okupirao život i da mi i privatni život (žena i dete) nažalost trpi zbog kluba, ali ako Benitez pod ovakvim okolnostima ode iz kluba, mislim da će to biti poslednji ekser na sanduku ovog kluba i da ću i ja podići svoje sidro i otploviti daleko od njega.

Mike Ashley neka nađe druge budale i majmune koje će zajebavati, ali mene u toj priči neće videti.

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Tumblr_mbispjJSGb1qjo7b9o1_500
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 12:19

Kakav covek je vlasnik,ona vrsta ljudi koje nigde nema da pohvale,samo kritike i nekakve zabrane.Oterao je dobre trenere,a davao bezrezervnu podrsku Karveru i McLarenu.Razume se u fudbal taman toliko da vidi samo lose kad zeli da vidi.E sad,ne znam sta je Rafa trazio,da li je bio konkretan,ali ta najava da ce biti prekrsen letnji dogovor,samo 6 meseci kasnije,ce samo ocajnike privuci na nasu klupu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 13:06

Nisu u pitanju samo transferi. Možda su oni trenutno i manja briga. Više je prokockano poverenje i odnos između ljudi ako su međusobno imali dogovor reč na reč.

Poverenje se stiče godinama a gubi za pet minuta.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 14:20

Ne vredi, to je Ashley. Control freak i to gramzivi control freak. Benitez je sa druge strane covek koji zna svoj posao i ima svoj integritet, ako ce za nesto biti odgovoran onda nad time zeli da ima kontrolu. Ovo je ili psina debelog idiota, da ipak pokaze ko je gazda ili jednostavno jebena gramzivost koja izbija iz njega i koju ne moze da kontrolise. U svakom slucaju posle svega prozivljenog ovo su zaista bedne grane na koje se spalo. Jos, kao poslednji spas, sa neba takoreci dobijes trenera kakvog nisi imao nikada i sad i njemu jedes govna. Kad je neko tako zajunio da propadne na kraju i propadne. A tako valjda i treba da bude. Bez mene svakako, ubijena mi je svaka zelja. Neka mu klub i nek radi kako hoce.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 22:01

RAFAEL BENITEZ: "I WILL NOT LEAVE, I WILL NOT QUIT"


Rafael Benitez na konferenciji za štampu održanoj u petak:


"I will not leave, I will not quit.

"I want to get promoted with this team and to do well. I will put all my effort into that.

"We can't make the same mistakes. We can't be blaming each other now after the transfer window.

"The experience of fans, the owner, the players and the staff here has been quite complicated in the past, but we must make sure we don't make the same mistake.

"We all have to push in the same direction. I have an understanding, especially with the fans as they've been pushing from the beginning to help me enjoy my job.

"I'm trying to make sure the players, the staff and everyone is pushing in the same direction."


https://mobile.twitter.com/NUFC_Online/status/827522960399413248/video/1
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 EmptyPet 3 Feb 2017 - 23:40

Benitez se ponaša kako se pravi profesionalac mora ponašati...neću ulaziti u odnose sa gazdom jer premalo znam(o) o tome...Lee Charnley je po meni najveće govno našeg kluba i mislim da od njega dolaze sva zla i sve nesreće koje su nas dotakle...Benitez nema lošu momčad za ovo takmičenje - svaki bi se menager u championshipu mijenjao sa Benitezom...naš cilj je jasan - povratak...fond igrača koje imamo bi to morao bez prevelikih problema učiniti...Benitez nema pretežak posao i svakako ga je sposoban završiti...a na ljeto - jbga daleko je to ljeto...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - QPR 2:2   Newcastle - QPR 2:2 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - QPR 2:2
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE
» Newcastle vs QPR

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: