Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8919
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Čet 5 Jan 2017 - 13:12

Vidim da je posle par poraza zavladao strah od malera, nikome se ne mili da otvori temu pa ajde da ja presecem, na muda sto se kaze Smile

Dakle startujemo sa FA Cup-om od runde 3, idemo u goste Birminghamu koji smo u ligi vec tukli na St. James' Park-u (4:0).

Sto se tice sastava Jonjo Shelvey odsluzuje suspenziju (4/5), Diame, Atsu i Mbemba su na AKN.

I sami znamo koliko nam treba pobeda, da ucutkamo glasove koji se odmah pojave posle svakog poraza, da povratimo pobednicki duh itd.

I da, mislim da je vreme za Mitrovica, da vidimo vise sta je sa njim - da l je vera il je nevera  pirat

Poslednji izmenio Srki dana Sub 7 Jan 2017 - 21:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Savic

Broj poruka : 6378
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Čet 5 Jan 2017 - 17:03

Mi jurili istorijsku desetu vezanu pobedu i Srki otvori temu protiv Blackburna koji nas ošuri na sred St James' Parka rezultatom 0-1.

Toliko o maleru. Very Happy

Njegove reči: Znam da moze da bude malerozno ali sta da se radi, od baksuzluka se ne moze pobeci .

Srki

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Čet 5 Jan 2017 - 17:55

Hehe. Ja ne verujem u sujeverja, osurili bi nas obrni pa okreni. Ja lepo da otvorim pa da imamo o cemu da divanimo ovih dana.

milan25

Broj poruka : 1543
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Čet 5 Jan 2017 - 20:07

I ja bih da vidim najzad Mitra od prve minute i to zajedno sa Gaylom u formaciji 4-4-2. Pa kom obojci, kom opanci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Čet 5 Jan 2017 - 20:08

Ja imam gomilu rituala kad igra nufc. Pola stana premestim. Very Happy

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 13:04

Hristos se rodi, srećan Božić, da nam praznici proteknu porodično i sa prolaskom Newcastla u sledeću rundu FA kupa.

Što se tiče sujeverja... Imam jednog sujevernog ortaka koji igra redovno kladionicu i to je tek očajna kombinacija. Posvađao se sa pola rodbine jer smatra da su mu baksuzni, a ubedio je sebe da mu je baksuzan i jedan zidni sat (!?!?). Naime kad se vraća iz kladionice prolazi pored jedne kuće gde su uvek podignute roletne i njemu "neka veća sila" uvek okrene glavu da pogleda zidni sat koji je okačen u dnevnoj sobi te kuće. Svaki put kad pogleda taj sat on zna da neće dobiti ništa u kladionici. I onda je jednog dana odlučio da razbije maler i stao je ispred te kuće i gledao neprekidno u taj sat. Čovek je izašao iz kuće i prišao mu da vidi u čemu je problem, zašto taj lik stoji ispred njegove kuće i gleda u nju. Čovek gleda u njega, a on gleda u sat u njegovoj kući. Ne znam, zajebane su to stvari.

Što se tiče današnje utakmice, koliko vidim po komentarima Mitrović sigurno igra od prve minute. Ja sam kompletno uz Rafu Beniteza! Osim ako izgubi danas i ispadne iz kupa...

santa santa santa
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Broj poruka : 635
Godina : 35
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 13:14

St Andrews,stadion lep na fotografiji.Jedno od najgorih osvetljenja ikad,a po danu Sunce pravi ostre senke.Možda za koncerte UB40 je i imao najbolju svrhu.
A nas Nufc ide tamo,počinje takmičenje koje mi je noćna mora već par sezona.Da li će Mitar početi,ili jos jedna prilika Perezu
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 13:14

,da li ćemo ponoviti Blic krig iz našeg prvog susreta,hoće li još neko osim Gejla i Ricija učestvovati ili postići gol? Hoće li Rafa na vreme napraviti izmene...Ako ponovimo, po igri,prvo pluvreme protiv Blekburna,trud i vestina će biti nagrađeni.
Odsustvo Atsua je po meni veći problem no Diamea
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 13:16

M.c.t. haha,koja priča..
Idemo Nufc,barem do reprize -)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 14:34

@m.c.t

Suluda prica. Sto se tice dobijanja na kladzi i sata u doticnoj kuci, evo ja mogu da mu garantujem da ce mu svaki tiket propasti i mirne duse bih bio u pravu. To je jednostavno tako, kod kocke kuca dobija a sirotinja raja tek ponekad, da se jos vise iznavlaci.

Elem videcemo danas kako stvari stoje, lepo bi bilo da Mitra posluzi Bozic, da se nametne ako je moguce pa da imamo dobru konkurenciju u napadu, nama ne moze da skodi nikako.

Jos sat ipo do tekme, prenosa nema, mozda neki radio stream. Verovatno cu samo ispratiit rezultat, nadam se tj siguran sam POVOLJAN santa

toon72

Broj poruka : 954
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 16:09

Daryl Murphy odmah na početku za mirniji nastavak utakmice.... bounce
Nazad na vrh Ići dole
toon72

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 16:11

i izgleda da se mitrović ozbiljno ozljedio....pas mater...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 16:17

Mitrovic zavrsio sezonu. Slomljena noga..... Jebem ti zivot , taman dobije sansu, i to na bozic, i ode noga.

Srki

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 16:27

Au sine... Au jebem ti zivot. Bije ga Benitez dzabe cuvao.

Djuka

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 16:34

Cudni su putevi...
Voleo bih da vidim kako izgleda ovaj sastav na terenu,više nego egzotican.Svaka cast Rafi,kako uvek izbaci nekog keca
Ajmo momci,ajmo za Mitra
Nazad na vrh Ići dole
toon72

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 16:36

Ovo je tribina sa domačim navijačima....

a ovo je tribina sa gostujućim navijačima...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 17:09

Opet ne cuvamo prednost... Ajde bre pocistite ovu gamad midlandsku.

toon72

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 17:58

Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1543
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 18:36

11.01.2017. u 20,45 ponovljena utakmica na našem stadionu. Ako neko uspije naći nešto detaljnije o Mitrovićevoj povredi neka postavi.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 19:04

Benitez o povredi:

But early indications are that it could only be a bad cut according to the Newcastle boss.
Speaking directly after the game, Benitez said: “He has a cut in his leg, and we have to wait.
“He’s been to hospital and he’ll come back then we’ll see. It depends on the doctor.”
When asked if Mitrovic’s leg could be broken, Benitez said: “It was a cut, it doesn’t matter where."
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 19:05

Izgleda bas prilikom gola,sudar s golmanom,djon u potkolenicu,vidi se dok Marfi proslavlja pogodak kako momku nije dobro
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 19:07

Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 20:27

Duboka posekotina, trinaest kopči, nema loma noge. Vraća se sa ekipom kući.

Djuka

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Sub 7 Jan 2017 - 21:02

O Saviću,Božić Bato,imaš piće od mene kad god budeš prolazio pored Arene/Sava Centra
Mnogo mi je drag ovaj momak,nekako mi se čini da nije bilo suspenzije na pocetku sezone da bi sve islo drugačijim tokom za njega.
Koju smo formaciju igrali pre i posle njegove povrede?
Ova Rafina muckalica mi je kao ono "skocko-duga-herc.."tri pogodjena,dva na mestu"
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   Ned 8 Jan 2017 - 12:31

Djuka, piće se ne odbija, hvala. Very Happy

Mitar deset dana pauze.

Imali smo sreće!

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1   

Nazad na vrh Ići dole

FA CUP 3rd Round: Birmingham - Newcastle 1:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: