Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle Unite - Manchester City

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyUto 1 Jan 2008 - 20:06

Newcastle United,ugostice sutra,u 20:45 casova,iznenadjenje sezone,Manchester City.

Sam Allardyce,nemoze da racuna na Peter Ramage,dok je Alan Smith pod znakom pitanja.Barton nece moci da nastupi,jel ga guze u zatvoru...peder...

Majkl Owen mogao bi da bude medju startnih 11,i da zauzme mesto Obafemi Martinsa,koji definitivno nije u formi,i vise nije onaj isti Martins,koji je zabio 17 golova u prosloj sezoni.

sto je najvaznije,i potpuno neocekivano,DIREKTAN PRENOS ima na RTS 2,sa pocetkom u 20:45...


Newcastle United (from) : Given, Harper, Carr, Beye, N'Zogbia, Enrique, Rozehnal, Cacapa, Taylor, Faye, Edgar, Geremi, Butt, Milner, Emre, Duff, Smith, Martins, Viduka, Owen.

Manchester City (from) : Hart, Isaksson, Onuoha, Corluka, Sun, Dunne, Richards, Garrido, Ball, Ireland, Hamann, Elano, Fernandes, Geovanni, Petrov, Mpenza, Vassell, Bianchi, Samaras.


PS:sada bas imamo veliku ekipu,i jedino Ramage je ozbiljno povredjen...Manchester City nema bas neke napadace,pa bi mogli da iskoristimo tu prednost.A i Manchester City nije bas neki u gostovanjima.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyUto 1 Jan 2008 - 20:42

Kakva je budaletina Barton, klasican idiot trebao bi on da igra coca-cola championship.
Sva sreca da imamo Butt-s, videcemo mozda ga zatvor promeni Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 17:07

Barton ce igrati za selekciju liverpoolske prdekane u okrsajima sa lokalnim takmacima. Mislim da je prva tekma protiv prdekane iz Coventryja. Kvota 1.25 na l'pool 3.00 na X i 2.75 na goste. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 20:20

igramo 4-4-2 formaciju !!!!!! Very Happy cheers


-------------------------Given-----------------------------------


--Beye-------Taylor--------------Cacapa---------N'Zogbia--



-Milner-----Butt---------------------Faye----------Duff----



------------Viduka---------------Martins--------------------



Big Sam je sada napravio najacu moguci postavu...samo mi se nesvidja sto nije uvrstio Emrea u postavu.Alan Smith propusta ovu utakmicu,i mozda je i dobro to sto ne igra.Nadam se samo da ce Martins bar da iskoristi jednu priliku i da gol....

Samo se bojim da ce Emre napustiti Newcastle...stvarno me zabrinjava Sam Allardyce,sto ga nestavlja u startnih 11
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 20:31

Nećemo igrati u formaciji 4-4-2 već u formaciji 4-1-3-2

----------------------------Given-------------------------------

--Beye-------Taylor--------------Cacapa---------N'Zogbia--

----------------------------Faye--------------------------------

--Milner-------------------Butt-----------------------Duff------

---------------Viduka--------------------Martins----------------

Mogao je da uvrsti Emre-a ali Butt je prošlu protiv Chelsea dobro odigrao...(gol je postigao)...

Mislim da će utakmici biti dosadna , da ćemo mi nešto i pokušavati...Man City će igrati na kontre,uvaliće nam preko brzog Petrova i to je to.

Moja prognoza:0-1 za Man City
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 20:33

pogledaj na oficijalnom sajtu sta pise Vlado...


That means Nicky Butt will wear the captain's armband with the Magpies likely to line-up in a 4-4-2 formation with Aussie star Viduka partnering Oba Martins in attack.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 20:38

Ma , to oni što napišu na oficijalnom to je za preview,razumeš,ali kad igra počne mi ćemo se transformisati u 4-1-3-2...

I još jedan podatak (da vas malo obradujem).U nedelju 06.01. na RTS-u direktno Stoke City-Newcastle United(FA Cup),negde oko 18h !!! cheers cheers cheers


Poslednji izmenio dana Sre 2 Jan 2008 - 23:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 20:40

kenjas ?!!?!?! TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!! cheers cheers cheers cheers


malo sam sokiran Shocked da ce to prenositi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 20:45

Ja kad sam danas video nisam mogao da verujem.Video sam za subotu da će biti Aston Vill-a-Man United,reko aj da vidim i za nedelju kad ono prenos.Prvo sam se zagrcnuo,rako šta je bre ovo,sreda pa nedelja Newcastle?!?

Evo i oficijalne potvrde da ne lažem:

18:55 Fudbal: Fa kup, Stouk Siti - Njukastl, prenos


Poslednji izmenio dana Sre 2 Jan 2008 - 23:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 21:15

sjajna igra Newcastla,Duff i Faye FANTASTICNI...Martins i Viduka sjajni u napadu... !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 21:28

neverujem !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 21:39

Man City će igrati na kontre,uvaliće nam preko brzog Petrova i to je to.

Moja prognoza:0-1 za Man City


Evo šta sam napisao pre meča.Dobro.nije ga dao Petrov već Elano ali stvari teku predvidljivo...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 21:48

jebote ovaj Martins me nervira....svi odlicno igraju...ali Cacapa....bolje da mu na ledja napisu Crapcapa !!! N'Zogbia i Duff fenomenalni po levoj strani...Beye i Taylor solidni,Cacapa shit !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySre 2 Jan 2008 - 23:02

jebo mater kako smo ovo mogli da izgubimo,u picku materinu....prvo da kazem za ovaj prvi gol...bruka,svi trce na vassela,koji dodaje Elano,koji je potpuno sam,i zabija preciznim sutem...drugi gol,3 odbrambena igraca cuvaju Etuhua,koji je okrenut ledjima,i dodaje onom pederu koji zabija gol,opet potpuno sam...


prva greska koju je Sam uradio,je to sto je izveo Martinsa na poluvremenu,i uveo Owena,koji nije nista pokazao,ali je imao sansu da izjednaci u 46 minuti,odmah nakon njegovog ulaska.Do kraja utakmice nisam cuo ime Owen...Viduka je bezbroj puta gubio loptu...i onda Duff izlazi,i umesto njega ulazi Enrike,koji je po meni,zajedno sa Cacapom,najgore pojacanje...

Faye je odlicno igrao,cak nisam mogao da verujem kako je on zavrsio u krsu kao sto je Newcastle...i? sta radi onda Sam Allardyce? izbacuje ga,i stavlja Emrea...tek sto je izasao Faye,krenuo je kontra napad Manchester Citya,i gol...ee da je bio Faye,koji je FANTASTICAN bio,mozda i nebi bilo drugog gola...

e moj Newcastlu...nadam se da necemo izgubiti protiv Stoke Citya...posle toga ide Manchester United,koju definitivno gubimo,pa Bolton....

Cak nas i Totenhem sustize...pre mesec dana bezali smo im 11 bodova,sad nas razdvajaju samo 2 boda,i 10-12 boda od cup Uefa...ovo je strasno...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyČet 3 Jan 2008 - 14:03

Pa Owen je pokazao kako bi terbalo dati gol. Nije ga uvalio, istina ali je cela stvar bila odlicno izvedena - otvorio se, pratio igru, usao u sansu, cak dobro i sutirao, kad pogledas snimak sa one kamere sto mu je bila iza ledja - gadjao je levo, golman je bio po sredini, meni se ucinilo EVO GAAAA. ali se ovaj konj raskrecio i skinuo.
I greska - nije da Owen nije nista pokazao - EKIPA nije nista pokazala. Ni jednu mu sansu nisu stvorili sem te jedne. Da je umesto MArtins igrao 1. PV garantujem da bi uterao minimun 1! Tad smo imali igru i pravili sanse. I kad to ne iskoristis onda ti ga zavuku iz tako nekih glupih situacija a ti se jebi kad neces da das gol. Razocarao me Martins, uzas. Prosle sezone je bio car a sad govno. Ma jebo mu ja marter.
Viduka me raspametio. Treba ga, a visdim da su to i pokusavali, koristiti kao Shearera onda. Svaku loptu je oprimio i prosledio nekome. Vrlo malo je gresio. NAdam se da ce se on i Owen Uglaviti u prvih 11 dok je ovaj u Africi i pije soracku od muflona. Mandril poremeceni!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyČet 3 Jan 2008 - 21:55

Ma Sam je najveci krivac kombinuje vec pola sezone on je trebao posle prijateljskih da ima kostur ekip a kod njega se ne zna ko pije ko placa prc monkey
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyPet 4 Jan 2008 - 15:02

Pa koji kostur kad smo bili bez Owena, Duffa, Ameobi lezi pokojan, Barton igrao samo prijateljske... Ostatak doveden uoci prvenstva a vecina njih nije nikada igrala u PL. Ipak su, pre svega, Owen pa i Duff i Barton, koga je bas Sam i doveo racunajuci na njega, bitni igraci. Owen stvarno znaci kada igra.
Ok, popice Sam otkaz ali, kao sto sam i napisao na Vladinom blogu, stvarno ne znam koji ce to trener(a da je bolji od sadasnjeg) doci ili uopste zeleti da uzme NUFc. Bole ga pa qrac. Da se blamira.
Posle utakmice sa ManCtyjem Allerdyceu nemam sta da zamerim. Ekipa je igrala dobro, napravila masu sansi ali kad ovaj ne moze da umulja loptu u gol(a nije prvi put da nas sjebava sa svojim gupiranjem) onda ga jebi. Njemu, bar za Man Cty nemam nista krupno da zamerim. Da je usla jedna od onih lopti u 1. pv, garantujem da bi ih odvalili.
Pa i kod primljenih golova - izjebali su nas na virtuoznost, one stvari ne moze trener da ti kaze. Lepo su se iskombinovali i cao.
Ma boli me vise qrac, nek dovedu Paula Jewela. Bole me paja!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyPet 4 Jan 2008 - 16:55

Evo šta sam napisao na ranijim temama za trenera:

Pa ne znam baš koliko bi trenera volelo da sedne na "užarenu" klupu Newcastle-a.

Znam samo dok je još Shepherd bio vlasnik kluba da su mnogi odbili da budu treneri Newcastle-a upravo zbog svilenog gajtana koji im je bio oko vrata.Shepherd se u sve mešao.Mešao se ko dolazi , ko odlazi od igrača,Robson-u je iza ledja prodao Woodgate-a Real Madrid-u i posle ga na konferenciji za štampu naterao da kaže kako je to bio mudar i dobar finansijski potez uprave.

Iza ledja Robson-u prodat je i Duncan Ferguson Everton-u 2000.godine i Gary Speed Bolton-u.

Šta milsize zašto je posle otkaza Robson-u avgusta 2004.godine Souness prihvato da bude trener Newcastle-a iako je bio tek peta-šesta opcija?Upravo zato što niko pre njega kojem je i ponudjen posao(Martin O'Neill,Curbishley...)nisu želeli da se upuštaju u avanturu zvanu Newcastle United, znajući da će im se u posao mešati Freddy Shepherd i Douglas Hall( sin Sir John Hall-a).

Upravo je taj Douglass Hall i okuražio Shepherd-a da uruči otkaz Sir Bobby Robson-u dan posle poraza na Vill-a Park-u od Aston Villa-e od 4:2 iako smo na poluvremenu vodili 1:2 a u drugom poluvremenu smo debelooštećeni!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyPet 4 Jan 2008 - 19:00

Pa naravno. A licno smatram da ni O'Neill ni Curbishley nisu bolji od SA. Rekao sam ti da nas je Hitsfield(trenercina) tada glat odjebao iako je bio bez sljake. A zna se da NUFC lepo placa. Ok, slazem se - smeni Allardycea a dovedi Hitsfielda, Lipija i sl. Oces kurac! Nas ni jedan trener svetskih razmera nece. A slusam price kako treba menjati. Svasta! Valjda su ovi u upravi malo pametniji.
Pazi, meni je to frapantno - Hitsfield nece ni da te pogleda a nema posao. Tada bilo. Zamisli tek sad.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyPet 4 Jan 2008 - 19:49

ma dobar je Sam Allardyce,nek ostane....sta sad? otpustimo trenera,niko nece hteti da uzme posao,i nakraju ce onaj Nigel Pearson da uzme posao...

e ljudi,jel ste primetili da je onaj Steve McClaren posmatrao mec ???
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptyPet 4 Jan 2008 - 21:22

Taj bi nas tek usrecio. Pa njega bi kamenovali zato sto je vodio boro a i zato sto je moron!
Allardyceu treba dati sezonu celu i sledece ako krene lose u prvih par kola cao. Mislim da je to ok. Videce se da li valja i po ogracima koje dovede i poigrama. Sad nista necemo uraditi.
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySub 5 Jan 2008 - 12:52

Daj bre ljudi mi uopste nismo toliko losa ekipa samo treba da dojde neko ko ce da zavede red a Sam-u zasad ne ide bas od ruke videcemo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City EmptySub 5 Jan 2008 - 14:55

Ne moze se reci da mu ne ide od ruke. Ali ako smo protiv Chelsea propustali sanse kao protiv Cityja onda stvarno ne moze coveku da se stavi na dusu. Ne das gol i najebes, ne moze trener tu mnogo pomoci.
Ali mislim da ce na kraju ispasti sve ok i zivecemo srecno do kraja zivota king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle Unite - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle Unite - Manchester City   Newcastle Unite - Manchester City Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle Unite - Manchester City
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle - Man City 2:2
» M.City-Newcastle
» city - newcastle
» City v Newcastle
» Man City - Newcastle 3:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: