Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Norwich City 4:3

Ići dole 
+5
toon72
Admin-Roby
Srki
Savic
m.c.t.
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptyPet 30 Sep 2016 - 0:12

Michael Martin - true-fath:

I don’t think the value of the win can be overestimated. At 9:37pm, we were sitting in mid table having lost four games before the end of September and three of those at home, cursing our missed chances for the second game in a row. By 9:39pm, we were third, having beaten probably our main challenger for promotion and absolutely crushed their spirit along the way. There was a lot right tonight, a bit wrong, but ultimately it was a game that will go down in history on NE1 and one which I firmly believe will define the rest of our season. Get the fuck in.

Keep the Faith
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptyPet 30 Sep 2016 - 9:50

svi su vec krenuli ka izlazu u 83 minuti. Ja nisam mogao da verujem, sa moje desne strane, mogao sam da lezim na stolicama, prazno! onda u tamo u 90-oj minuti kad su videli ljudi da je produzeno na 6 minuta, i onda su navalili ka izlazu. Kad je pao 4 gol za Njukasl poceo sam onako srpski da vicem na ljude da se teraju sada sa stadiona , mislim da cak nisam ni slavio, nego sam vikao ljudima FUCK OFF FAKE SUPPORTERS !

Inace likovi koji su pored mene sedeli, koje nisam znao, ono ladno, 33 minut, "aj idemo da jedemo" Vracaju se na mesta u 55 minuti. U 80-oj minuti, uz neki glasic ka terenu "fuck off useless cunts" napustaju stadion.

Zestoko mi ide na kurac kada moram da se pomerim nekim ljudima koji idu da jedu ili piju 7-8 minuta pre poluvremena.

Pola stadiona su debilcine, koje ja nikada necu moci da shvatim. Jesi dosao da jedes i da pijes ili da podrzis tim? Jel se ide sa stadiona 3-4 minuta pre zadnjeg zvizduka ili se ostaje jos 15 minuta da aplaudiras igracima (Ako pobede).

Englezi, razocarali ste me.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptyPet 30 Sep 2016 - 12:56

Ne znam sta si ocekivao Roby, odavno su oni svedeni na pozorisnu publiku. Secam se kada je svojevremeno Roy Keane napusio 'navijace' Manchestera, kaze cuje se na terenu kako suskaju kesicama i krckaju cips, ne navijaju uopste. Jos tada, to su neke rane dvehiljadite.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptyPet 30 Sep 2016 - 13:49

Savic ::
@toon72

Citirao sam te na blogu, nadam se da se ne ljutiš. Very Happy

normalno da ne, dapače Very Happy ...vidio sam...redovito popratim ja tvoj blog...i twitter...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptyPet 30 Sep 2016 - 21:29

Vladimir Savic @vsavic1977

Volim kad "navijači" napuste stadion u 90. minutu pri rezultatu 2-3 za goste i onda tvoj tim u 95' i 96' preokrene na 4-3. @NUFC #nufc
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptySub 1 Okt 2016 - 0:02

Vau, krivo mi je što mi je komp bio sjeban baš u sredu, a fon kanta pa nisam mogao da pratim. Svaka čast svima koji su pratili utakmicu a ostali su živi.
Realno gledano, trebalo je da ih razvalimo. Ali, ovakva utakmica, odnosno pobeda, će podići moral igračima. Plus su nam pokazali da ne odustaju tako lako, mnoge profesionalne fudbalere bi bolela ona stvar u 94. minutu da trče kad su ''već izgubili'', ali Svrake se nisu predavle, hteli su prvo da iščupaju bod, a potom su uzeli sva tri.
A Robi, šta si mogao da očekuješ, to je njihov mentalitet, za par godina će se na engleskim fudbalskim utakmicama moći čuti skandiranja iz NBA, američke nacionalne fudbalske lige i drugih.. A i realno, ko ih jebe, da se sutra presele u London vrv bi kupili dres Arsenala, čelzija ili nekog drugog kluba.. Važno je da si ti bio tamo, zavidim ti.
Inače, drago mi je što je Darlow branio, jeste da su ga razguzili, ali bitno je da smo iščupali tri boda, a kanarince poslali kući praznih kandži. Ko zna, možda smo im i krila skratili pa će manje leteti u nastavku sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptySub 1 Okt 2016 - 0:28

Što se tiče engleske navijačke scene to ne treba ni komentarisati,žao mi je što čujem ovo od Robija da su pola njih sa stadiona debili.
Meni je nekako nemačka navijačka scena idealna,nešto između ekstremizma i mirnoga,taman kako treba(barem po meni).
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptySub 1 Okt 2016 - 7:58

I kod Nemaca zavisi, nema svaka ekipa zivu atmosferu, i kod njih su kod obicnih gledalaca pivo i kobaje pre fudbala.
Sta ja znam, s jedne strane mi je to zestoko sranje dok je sa druge sasvim ok da idem na tekmu pez pancira i slema u nadi da cu da prezivim autokomandu, da me jedni ili drugi idioti nece rastrgnuti.


Poslednji izmenio Srki dana Sub 1 Okt 2016 - 12:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptySub 1 Okt 2016 - 10:32

Pa bilo bi najbolje kad bi se osetila navijačka strast, ljubav prema klubu, emocije, a ne mržnja prema protivničkoj ekipi, kada bi sve bilo u granicama ''normalnosti'' (svako normalnost shvata na drukčije), ali to je nemoguće, jer se ide iz krajnosti u krajnost. Mada što kaže Srki, bolje to nego što je kao kod nas, otac ne može na miru da odvede decu na utakmicu zbog retardiranih neandertalaca koje baš briga kako će ''njihov klub'' da igra, važno je napiti se, naduvati i potući sa nekim. A realno gledano, to dete ne bi imalo šta da vidi na našim stadionima, osim kako izgleda jedno pleme kada otkrije vatru i baca svoje stvari da bi vatra ostala u životu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 EmptySub 1 Okt 2016 - 12:58

RIOT ::
Slušao sam na radiju, ali sam poslednjih 20 minuta prao sudove i čistio stan, pomirivši se s tim da smo izgubili.

U onih frenetičnih minut i po na kraju, malo mi je pripalo muka od uzbuđenja, i samo sam pomislio "Jebote, samo da je Robi na stadionu sad, da ima ko da mi ispriča kako je to izgledalo u kavezu".

Kapiram da se desila jedna sjajna stvar, koju nismo mogli da gledamo jer smo smeće koje igra u drugoj ligi. Snimak - super, ali nije to to.

Vidiš li ti šta nam radiš zbog toga što ne otvaraš teme. Moramo da strahujemo do zadnje sekunde, hajde otvaraj za današnju da se vratimo na onih realnih 3:0, 4:0.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Norwich City 4:3   Newcastle United - Norwich City 4:3 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Norwich City 4:3
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Norwich City - Newcastle United 2:2
» Newcastle VS Norwich City
» Norwich-Newcastle United 3:1
» Man City vs Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: