Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Derby County - Newcastle United 0:2

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

Broj poruka : 4336
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Derby County - Newcastle United 0:2   Čet 8 Sep 2016 - 11:08

U subotu idemo u goste nimalo naivnoj ekipi, iako su u poslednjih pet utakmica dali samo jedan gol.

U poslednje četiri utakmice protiv Derby Countyja nismo zabeležili pobedu, a ko se seća, razbili su nas 3-0 u našem poslednjem duelu u Championshipu.

S druge strane, mi smo favoriti i daleko kvalitetniji, ali to treba i dokazati.

Ja bih isterao sledećih XI:

...........................Sels...............................

Yedlin...........Mbemba.....Lascelles.........Lazaar

..............Hayden..........Shelvey....................

Ritchie.................Diame.........................Atsu

...........................Gayle..............................

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8902
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Čet 8 Sep 2016 - 14:10

Prilika za produzenje serije. Valjalo bi da ih maltnemo i polako preuzimamo vrh. Iskreno nemam pojma koga bih izveo, jos ni ne znam ko nam sve igra tako da, hteo ili ne, moram da verujem Rafi.

Thug

Broj poruka : 2941
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Čet 8 Sep 2016 - 21:39

Za one koji imaju SK3 prenos je u 18:30 Smile Ako se dobro secam sezone kada su poslednji put bili u PL (Derby) jedinu pobedu u sezoni su imali protiv nas.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Pet 9 Sep 2016 - 6:43

Zbog rata izmedju poste (kds-a) i sbb-a nemam sk tako da tekme ne gkedam vec neko vreme. A i ne fale mi iskren da budem. Dovoljno je da vidim rez i ciaos. Dakle da omlatimo mi ovnove i to je dosta.

NBB96

Broj poruka : 921
Godina : 22
Datum upisa : 24.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Pet 9 Sep 2016 - 22:54

Ja ću ovu utakmicu morati da preskočim, jer učim za ispit. Sad
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 17:45

Nadam se da napokon imamo jaku konkurenciju za mesta u timu i da svako ko dobije sansu zna da mora to da iskoristi. Kao i uvek, necu ih mrzeti ako izgube ili odigraju nereseno, ali samo nesmeju da budu lenji i odsutni u glavama.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:00

Samo Eliot(duga povreda) i Aarons su povredjeni, svi ostali su u konkurenciji. Rafa je do sada na svakoj utakmici izveo drugaciji sastav. Makar jedna izmena.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

Broj poruka : 951
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:14

Nazad na vrh Ići dole
milan25

Broj poruka : 1534
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:18

Pobjedom bi mogli poslije šestog kola biti na drugom mjestu, odmah iza zahuktalog Huddersfielda. Mislim da veći motiv ne treba, Derby nije ekipa protiv koje treba ići na bod nego treba napasti od prve minute.
Nazad na vrh Ići dole
moody

Broj poruka : 1421
Godina : 26
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:21

Thug ::
Samo Eliot(duga povreda) i Aarons su povredjeni, svi ostali su u konkurenciji. Rafa je do sada na svakoj utakmici izveo drugaciji sastav. Makar jedna izmena.
U liverpoolu je bio poznat po tome. Nekoliko godina je spojio bez da je dva puta za redom izveo istih 11 igraca na teren.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:52

postali smo jako opasni iz svih prekida...stara koska gouf - 0-1
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:52

Zasluzio je Gouffran za prethodne utakmice ovaj gol! 0:1 za Newcastle
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 18:54

Opaaa da li je to Newcastle postao opasna ekipa iz prekida? Very Happy Odlican korner Shelvey-ija, preletela je lopta sve igrace u sesnaestercu, naletela na nogu Gouffran-a koji je iz prve opalio projektil u drugi ugao i nekako je lopta nasla svoj put do mreze! Svaka cast, pametno, prvi realan napad i gol, ajmo sad da cuvamo rezultat i koristimo greske Derbija da nabodemo i drugi!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 19:30

Sad vidim gol, navatao neki stream pa pustili u PV. Lepo, lepo od Gouffrana - ispratio je loptu kao kobac, samo je cekao gde ce da sleti da bi je lansirao. Iskreno nije mi bilo jasno zasto je svojevremeno samo nestao iz prvog tima, da li bese povreda ili Pardiola nesto prespoio s mozgom... Ali bio mi je ok sasvim. Kao i Marveaux, takodje lepo gazio kad je stigao i onda mrak, nestanak.

0:1 poluvreme. Ukoliko pobedimo ostajemo na trecem mestu, iza Huddersfielda i Barnsleya koji nam bezi na gol razliku. Dakle polako se stvari vec kristalisu, pozicioniranje prema reanom poredku je u toku.

Srecno drugo PV!

Thug

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 20:09

Prosto me neka muka uhvati kad vidim Perez-a. Ja sam lala, i mi 'imamo kade', al brate on je toliko usporen da moze komotno u staracki dom...
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

Broj poruka : 170
Godina : 35
Datum upisa : 26.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 20:22

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeedlin za 0 - 2, za drugo mesto na tabeli i najbolju gol razliku u liZi! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 20:23

0:2 Game over Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 20:30

E ovo je vec slika koja se trazi. Samo jos ove iznad nas da sjebemo. Ali bice, nema sanse da Huddersfield moze da izdrzi pritisak. Jos par kola i promena. Jako lepo, 3 ligaske utakmice bez primljenog gola uz pet datih onda takodje pobede na strani... Eto trebalo je par kola da se ekipa skonta i krenulo je kako smo i ocekivali. Sta reci, jos jedna uspesna subota za nas fudbalski kolektiv Very Happy

toon72

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 20:43

Tvrda, gotovo ružna utakmica...onako prava engleska iz prošlog tisućljeća...no tri boda na strani svakako vrijede veselja...popiti pivu i mirno zaspati...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6372
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 21:59

Namazano. Cool

RIOT

Broj poruka : 4336
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 22:03

Odličan ovaj novi, Gouffran mislim da se zove.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6372
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 22:07

Gouffran je dokaz kako da od zaboravljenog igrača koji je bio pred izlaznim vratima St James' Park-a, uz pravilnu upotrebu u timu načiniš jednim od glavnih šrafova u timu.

Mislim, smešno mi je kad pored klupa vidim našeg Beniteza i nekog njihovog Pearsona i šta-ti-ja-znam koga već.

Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 22:19

Ovom Ayoze-u treba fudbal zabraniti da igra......tacno mi ga je muka...

milan25

Broj poruka : 1534
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 22:41

Što kaže toon72 ružna utakmica ali ko te pita kad bodovi stižu. To je valjda jedino i vrijedno hvale osim našeg prvog gola. Trebaće još uigravanja ovoj ekipi definitivno. Baza je široka i samo da nas neke povrede ne desetkuju sve će biti još bolje.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

Broj poruka : 367
Godina : 28
Datum upisa : 02.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   Sub 10 Sep 2016 - 23:20

Jos jedna pobeda.Bogami lepo napredujemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Derby County - Newcastle United 0:2   

Nazad na vrh Ići dole

Derby County - Newcastle United 0:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: