Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fulham - Newcastle 1:0

Ići dole 
+8
moody
NBB96
milan25
toon72
Srki
Dinko
Savic
RIOT
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 7:27

Welcome to Championship. Lepu dobrodoslicu su nam priredili igraci Fulham-a. Ona desna strana je silovala Dummet-a, bolelo je koliko je los. Armstrong je bolje odigrao tih 20m nego perez celu utakmicu, da ne pricam o Gayle-u koji kao da je na tribinama a ne na terenu. A Shelvey-eva faca kada je usao, tacno se videlo da pati od bolokurice... A od Ritchie-a sam mnogo vise ocekivao. Mada moze se reci i od cele ekipe. Uhvati me jeza neka kada vidim Sels-a na golu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 8:54



Naša himna!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 10:51

Gledao sam na preskoke i na losem streamu pa ne mogu da kazem bas da sam sve video ali sem tog njihovog gola i par sansi kakve smo i mi imali nisu nista ni oni pokazali. Fulham nam iz nekog razloga ne lezi vec neko vreme a i generalno cemo u gostima nailaziti na tvrde doceke. Sada imamo dve utakmice kod kuce i mislim da tu nema sta da se prica - to mora da se delje bezuslovno.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 13:59

Polako, tek je počelo prvesntvo. Slede nam dve utakmice kod kuće protiv timova koji su prošlu sezonu završili isto kao i Fulam, samo što za Fulam znam da imaju dobrog trenera (nije što je naš, ali Jokanović dobro obavlja trenerski posao).
U sledeća dva kola očekujem 6 bodova.

@Savic
Obožavam tu pesmu. xD
Nazad na vrh Ići dole
NUFCBIH

NUFCBIH


Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.08.2016

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 15:30

Jako slabo otvaranje sezone nažalost, ali mislim da smo mnogo dobili sa haydenom i ritchiem.Opet problem prekidi ali mislim da što sezona bude odmicala da ćemo biti sve bolji i bolji, naravno tu su i diame i mitro koji ce gotovo sigurno biti u startnih 11 kada se vrate.Ne treba biti previse negativan TOON TOON

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 15:32

Haydena svi hvale, ja naprotiv, nisam nešto oduševljen njegovom partijom juče.

Uvek je imao potez više.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFCBIH

NUFCBIH


Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.08.2016

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptySub 6 Avg 2016 - 15:38

Slažem se nije odigrao savšeno, ali mora se priznati da ono što on nudi je mnogo kvalitetnije od onog što nude colback tiote anita..moja je želja bila da se i njih trojice rijesimo i tako obnovimo cijeli kostur ekipe
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 EmptyČet 11 Avg 2016 - 20:07

Eh,nema veze,idemo dalje.Ima još mnooogo utakmica da se odigra(a nisam ni znao da je počeo CC :O )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fulham - Newcastle 1:0   Fulham - Newcastle 1:0 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fulham - Newcastle 1:0
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Fulham-Newcastle
» Newcastle vs Fulham
» Newcastle - Fulham
» Fulham v Newcastle
» Fulham - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: