Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle izgubio bod

Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Newcastle izgubio bod   Sub 29 Dec 2007 - 18:22

Sinclair with some good work on the left, the ball is played in to Mikel who has a shot that takes a deflection off Pizarro who looks offside and into the path of Kalou who is definitely offside, he taps it in... but wait, no flag, it's been given!? Kalou was several yards offside when Pizarro touched it, and Pizarro was questionable himself. Shocking decision, Chelsea quite possibly handed a win. And the replay confirms, Kalou was miles off. Oh dear.

Svakako,ostetio nas je sudija...potpuno nezasluzeno smo izgubili mec....

cak su Nicky Butt,N'lZogbia i Given dobili zute kartone zbog prigovora ?? naravno,iz ovog zakljucujemo da,Sudije sa ovog meca treba sve lepo uza zid,i metak u celo !!!

ko zna zasto je to dobro? mozda se Newcastle posle ovog poraza razbudi,i odvali Manchseter City 2 januara? ko zna...ili je mozda dobro to sto ce Big Sam da leti iz kluba?

Svejedno,Big Sam,je opet pokazao da nije majstor u taktikama,Izveo je Martinsa,koji je konstanto napadao Celzi,i pravio probleme u odbrani,i ubacio Majkl Owena,koji nije jos u formi...Viduka u 88 minuti??? Rozehnal umesto Duff-a??? neka leva taktika,sa jednim isturenim napadacem? zar je big sam zaboravio na taktiku 4-4-2 ?

E pa Sam,ostale su ti jos 2 utakmice,srecno !!! i pocni da koristis taktiku 4-4-2 !!!! mozda se i i zvuces !!!

Savic

Broj poruka : 6372
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Sub 29 Dec 2007 - 22:15

Ovoga puta Roby grešiš za taktiku Allardyce-a.On je sjajno postavio taktiku koja se non-stop transformisala iz 4-5-1 u 5-4-1(kad se branimo).Isturen je bio samo Martins ali su po bokovima konstantna opasnost bili i Duff(levi bok) i Milner(desni bok).Primetno je bilo da se Chelsea uopšte ne snalazi sa našom taktikom.U jednom momentu je Duff propustio N'Zogbia-u iza ledja i odmah posle te akcije smo i postigli gol.

Zaista ne mogu da verujem da neko komentariše taktiku a da nije ni gledao meč.

Taktika Allardyce je bila zaista fantastična a samo minut pre nego što smo primili drugi gol(koji je bio iz čistog offside-a) smo mogli i do drugog gola posle još jedna sjane kontre i formacijske promene iz 5-4-1 u 4-3-3.

Gledao sam utakmicu i tvrdim životom da je Kalou bio u offside-u tri metra.
Evo i linka za gol Kalou-a
rapidshare.com Kalou.wmv

Newcastle nije izgubio bod na Bridge-u.Bod mu je ukraden!!!

Gol Nicky Butt-a ili Joe Cole-a:
rapidshare.com Butt.wmv

Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Sub 29 Dec 2007 - 22:39

pa nisam gledao utakmicu,al sam citao na forumima, i na sajtovima da allardyce pravi smesne formacije i taktike,i da zbog toga gubimo utakmice.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Sub 29 Dec 2007 - 23:34

U prethodnim utakmicama je Allardyce zaista grešio ali na ovoj kao što sam već rekao je bio briljantan.

Medjutim,videćemo šta će biti na kraju ovo sa Barton-om.Izgleda da je izmislio povredu i u dogovoru sa Allardyce-om otišao do Liverpool-a.Ako je i Allardyce znao da mamlaz nije povredjen sledi mu otkaz!!!

Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Ned 30 Dec 2007 - 0:32

i treba kretenu dati otkazu !!! kretencina,brate nezna koliko ljudi bi volelo da bude na njegovm mestu,al on,kreten,vaznije mu da pijanci u kafanama i da provodi noci u zatvorima...pa onda on nije nikakav fudbaler !!! zao mi je sto smo ga uopste doveli,totalan promasaj !!!

nadam se da cemo poboljsati srednju liniju u januarskom prelaznom roku !!!

Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Ned 30 Dec 2007 - 1:08

Pa ne znam baš koliko bi trenera volelo da sedne na "užarenu" klupu Newcastle-a.

Znam samo dok je još Shepherd bio vlasnik kluba da su mnogi odbili da budu treneri Newcastle-a upravo zbog svilenog gajtana koji im je bio oko vrata.Shepherd se u sve mešao.Mešao se ko dolazi , ko odlazi od igrača,Robson-u je iza ledja prodao Woodgate-a Real Madrid-u i posle ga na konferenciji za štampu naterao da kaže kako je to bio mudar i dobar finansijski potez uprave.

Iza ledja Robson-u prodat je i Duncan Ferguson Everton-u 2000.godine i Gary Speed Bolton-u.

Šta milsiš Roby zašto je posle otkaza Robson-u avgusta 2004.godine Souness prihvato da bude trener Newcastle-a iako je bio tek peta-šesta opcija?Upravo zato što niko pre njega kojem je i ponudjen posao(Martin O'Neill,Curbishley...)nisu želeli da se upuštaju u avanturu zvanu Newcastle United, znajući da će im se u posao mešati Freddy Shepherd i Douglas Hall( sin Sir John Hall-a).

Upravo je taj Douglass Hall i okuražio Shepherd-a da uruči otkaz Sir Bobby Robson-u dan posle poraza na Vill-a Park-u od Aston Villa-e od 4:2 iako smo na poluvremenu vodili 1:2 a u drugom poluvremenu smo debelooštećeni!!!

Admin-Roby
Admin

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Ned 30 Dec 2007 - 10:50

ma,bobby robson je bio car,a svi znamo kakav kurton je bio Shepard i onaj drugi peder !

Dinko

Broj poruka : 1607
Godina : 33
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Uto 1 Jan 2008 - 23:25

Pa dobro sad da je bio briljantan i nije. Bila je dobra taktika i funkcionisalo je dobro,cak smo bili stisli celzi u drugom poluvremenu,ali onda mi nije jasno zasto umjesto smita(koji nije bio dobar) uvodi rozenhala u odbranu i od tada nismo skoro nista napravili nego smo se samo branili i primili onaj gol iz ofsajda ali je celzi imao jos nekoliko prilika da pobijedi.Trebalo da je uvede Emrea da proigra neku dobru loptu iz tog pritisko koji smo stvorili. I jos Oven umjesto Martinsa. Oven se vidio samo kad je usao i kad je zavrsila utakmica. JA nisam vise ni vidio da igra. Taktika je ipak bolja od dosadasnjih jer je konacno milner igrao desno,ali ipak mi je malo nejasan Sam.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8902
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   Sre 2 Jan 2008 - 16:56

Kad smo dovodili Sounessa, pominjao se Otmar Hitsfield.
Pa nas je odjebao lagano, iako je bio bz posla. To samo govori kakav smo klub i niko od najjacih trenerskih imena nece da dozvoli sebi bruku da ga neko izvredja polse par losih izdanja i da se izblamira kao nikad u zivotu.
A sad, do skora, pominjali Capella. Kakav crni Capello, pa to je smesno!

Ovo sam napisao kao odgovor na Vladinu poruku. A taktiku ne mogu da komentarisem jer nisam ni gledao a ni ne umem. Kako god bilo, trebali smo ih dobiti, sa svim izmenama i transformacijama. Jebga, kradu nas, nece nas i tako. nekad je i sreca vazan faktor.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle izgubio bod   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle izgubio bod
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: