Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle vs Man City

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6373
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 0:07

Rafa je u igru umesto Pereza ubacio Wijnalduma, ali Holanđanina nije stavio na krilo. Ne bato, igrao je pored Mitrovića i upravo je Wijnaldum imao onu šansu za sva tri boda.

Međutim, što kaže Riot, svi bi mi hteli da jurnemo po sva tri boda a Rafa u 91. minutu igre pokazuje da se igra smiri i da se lopta spusti na zemlju, jer, ovo je bod protiv City-a.

Srki

Broj poruka : 8902
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 6:58

Rekoh vec da sve sem poraza ovde moze da bude spasonosno. Ruzno je samo kakav su nam gol dali i gde jebeni sudija gleda. Pored toga imali smo dve opasne sansone. Ali bod i jos vise igra od sinoc... Ovaj covek moze od govana pitu da napravi. Ovo moraju da iskoriste kao zamajac, sada vise nema stajanja jer ovako mora da se igra do kraja. Idemo!!!

Savic

Broj poruka : 6373
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 8:25

Naša dva, rekao bih sudbonosna meča su Crystal Palace na SJP-u i Aston Villa u gostima. Ako tu ne uzmemo maksimalnih šest bodova, bojim se da nam nema spasa.

Protiv Liverpoola na Anfieldu treba da odigramo pametno, pa šta bude, a u poslednjem kolu ako Leicester osvoji titulu, mogao bi Tottenham da nam da sva tri boda! Very Happy

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 8:57

Ma i protiv liverpula samo pametno, kao i juce. Bez zaletanja. Nisu oni barselona. Izgleda da im je rafa ulio nesto u kefalo ali svakako je lakse na domacem terenu. No kako god, idemo dalje.

milan25

Broj poruka : 1534
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 14:25

Ako igrači pokažu borbenost kao sinoć onda ništa nije nemoguće pa i to da dobijemo Liverpool u gostima. Utakmice protiv Palasa i Vile svakako moramo dobiti a ako se pitanje prvaka riješi prije zadnjeg kola odnosno Totenhem ne mogne na tabeli ni gore ni dole sa druge pozicije onda bi i tu mogli računati na nešto lakši posao. Situacija je takva da uveliko ne zavisimo samo od sebe ali kao što rekoh ako budu ovako borbeni onda nema predaje do zadnje minute i sve je moguće.
Pohvalio bih i Darlowa kojega sam onomad kudio, uradio je dosta dobar posao u zadnja dva kola. Ostaje žal zbog toga što nas je sudija oštetio a posebno zbog toga što Wijnaldum nije postigao onaj gol pred kraj jer bi danas na tabelu gledali iz znatno bolje situacije ali šta je tu je, borba do kraja sa ovim što imamo pa i ako ispadnemo nije smak svijeta.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Alan Smith17

Broj poruka : 1672
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 15:18

Jbg da je zabio Wijnaldum sad bi bili iznad crte, nešto što je prije 5 dana bilo nezamislivo... ipak mislim da je bod dobar, da ga je netko ponudio prije utakmice svi bi prihvatili..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Sre 20 Apr 2016 - 15:21

Na nasima je da ovakve partije ponavljaju a Norwich ce iizgubiti jos koju do kraja. S'land takodje. Nit su to jake ekipe niti se lako nose sa pritiskom. Nike da smo mi jaki i stabilni ali samopouzdanje nam je, cini mi se u porastu. A to moze jako puno da znaci.

Thug

Broj poruka : 2941
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   Čet 21 Apr 2016 - 8:45

Nismo li navikli na ovakvo sudjenje protiv nas? Ne iznenadjuje me vise, kad ispadamo svi su protiv nas Smile Teoreticar Razz Uzeli smo bod City-ju. Ne smemo guubimo do kraja. Ako zelimo opstanak, moramo da skupljamo bodove, i idemo utakmicu po utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Man City   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle vs Man City
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: