Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Southampton-Newcastle

Ići dole 
+7
Dinko
m.c.t.
Savic
Djuka
Srki
moody
milan25
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 16:58

Očaj i užas. Taylor izgubi loptu i neće ni da se trudi da trči za njom nego golman uleće krvnički, još da nam golman dobije crveni tačno ne znam ko bi ga menjao. Perez ne zna da vodi loptu po pravoj liniji. Shelvey je nula od kapitena. Janmaat se povredi u najgorem mogućem trenutku i tako omogoći njima drugi gol. Wijnaldum nevidljiv na gostovanjima. Mitrović odsečen. Townsend je sopstvena enigma njegovog postojanja. A o Sissokou bolje da ne pričam, želim mu sve najgore i njemu i njegovoj porodici i državi i planeti sa koje je došao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:11

Ali zato navijaci redovno imaju po dvije garniture najnovijih dresova i pun ih je stadion godinama kad je trebalo da se dize frka. Niti su oni zasluzili tim u premier ligi niti ova skupina rekreativaca igrama to zasluzuje. Puno bolje ekipe su ispadale.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:14

Laganini 3-0
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:15

Ovo je stvarno pavijanstina teska. Niko ne cuva nikoga, ovi daju golove kad pozele. Mislim da ovaj stream ife na off i pusta se neki jazz a momci nek se jebu bez mog svedocenja.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:15

Savic ::
Laganini 3-0

Bas laganini. Nisu se ni umorili.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:24

Pita mene sin Stefan koji ima 5 godina: "Tata, zašto Njukasl ne kupi Mesija kad su ovako loši"?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:39

Nešto mislim da je ovo najgori odnos ulozeno-postignuto u jednoj sezoni nekog fudbalskog kluba na planeti ikada. Pod postignuto mislim i na broj osvojenih bodova i na gledljivost njihove igre.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 17:46

ma doooobro,nego, ima li kise u Novom Sadu...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 18:01

Nema kiše. Što pitaš?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 18:15

Treba prijatelj da stigne iz NS,a deluje pijano preko slusalice,veoma pijano..a tekma je bila bas za cavrljanje o drugim stvarima

Nema sta,drugari,mi sve gori kako odmice Rafina avantura u Nufc-u,tragikomicni,pola ovih balvana I sa motivacijom nije delovala bas najbolje,a tek sada....
koliko istine se moglo procitati iz vasih postova ovog popodneva,ogorcenost radja ogoljenost,a mi smo nista,kao da nam u voljenom klubu igraju po kazni,pod moranjem,verujem da je pritisak ogroman,ali covek,profesionalac tad daje sve od sebe,ako nista drugo bodre jedni druge,a toga vise nema,ako je I bilo...

bod od mogucih 12
koliko nam jos treba? 9 od mogucih 18?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 18:21

Zezali me ljudi kada je sland doveo 'mog' Allardyce-a. Da smo se mi na vreme ratosiljali one nase budaletine i doveli makar njega, verujem da bi se druga prica pricala. Ovako, ni daleko bolji trener dovede u ovom tajmingu i, sto je jos gore - verovatno ce biti i presudno - doveden na ovu ekipu,jednostavno ne pomaze. Da je makar doveden pred prelazni rok pa da dovede makar jednog igraca da valja... Sa ovim krpiguzima ne bi jadan uzeo bodove sve i da protivnici izadju i samo stoje na terenu. Katastrofalne greske je ovaj klub sebi dozvolio, katastrofalne. Tek ce da se prica o tome, bojim se.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 23:01

Sve je OK. Preživećeu ja i ovo ispadanje. Preživeo sam ispadanje 2009. godine, preživeo sam gubljenje titule 1995/96. uprkos 12 bodova prednosti, preživeo sam i 98. i 99. dva izgubljena finala FA Cup-a, preživeo sam i ispadanje iz polu-finala FA Cup-a 2004. godine, preživeću i ovo.

Nije se desilo ovo preko noći. Taloži se ovo godinama. Ne možeš uvek prodavati najbolje igrače i nadati se da ćeš postići neke rezultate. Svaki igrač koji je bio iole dobar u Newcastle United-u u poslednjih pet godina je prodat. Carroll, Santon, Ba, Jose Enrique, Cabaye, Debuchy, Ben Arfa, Nolan, Barton. Koji su igrači dovedeni? Ko je ispunio očekivanja? Sissoko, Mitar, Haidara, Gouffran, Obertan, Cabella, Thauvin, M'Biwa, Mbemba, Luuk De Jong, Siem De Jong, Abeid, Amalfitanio, Colback, Riviere, Facundo Ferreyra, Saivet, Doumbia, Townsend, Shelvey, qurac-palac?

Koga smo imali za trenere? Pardew, Carver, McClaren. Ko su bili sportski direktori? Llambias i Charnley. Šarlatani obični. Koga imamo za skauta? Alan Carra, matorca od 75 godina, koga je vreme pregazilo.

I kao višnju na šlag, gazdu Mike Ashleya. Debelog gmaza koji je uzeo dušu klubu.

Sad kad ispadnemo, nećemo se vratiti u narednih 15 godina u Premier League. Videćete. Mi smo novi Portsmouth, Leeds, Forest, Wigan, Bolton, Reading...

Bauljaćemo po nižim ligama kao magarci u magli, dok će nam klub biti poligon za pozajmice igrača iz Premier League.

Uostalom, kavi nam likovi vode klub, dobro je da još i postojimo.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptySub 9 Apr 2016 - 23:54

Smpatija i ljubav su uvek tu. Ali da zalim budale ne mogu. Da imaju srece da zadrze Beniteza pa makar ispali ali... Zaista sam ih danas ugasio kada sam i rekao da hocu i zaista sam pripustio sebi neki jazz i zadremao. Probudio se i pogledao FT 3-1. Ipak smo dali gol u celoj prici. Nesto se lepo desilo Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 10 Apr 2016 - 11:29

I to kakav gol smo dali Srki! Very Happy Townsend je sve sam odradio u stilu vrhunskog strelca. Jer ne možeš napraviti bilo kakvu kombinaciju sa ostalim škartovima u ekipi. Po meni je ekipa koja ima svoj kostur i onda kad neki novi igrač dođe on mora da se trudi svom snagom da se uklopi u taj sistem i pokaže sav svoj kvalitet u okviru postojećeg sistema u klubu. Dok kod nas svaki igrač igra svoju vrstu igre. Nema timske igre. Dešavalo se to nama i kad je Pardew bio trener. Ali tad je bar ekipa sa vremena na vreme igrala agresivno 90 minuta i to je dovoljno da se protivnik uplaši i krene da greši i gubi. Mi jednostavno nemamo to. Čak je i Koeman izjavio da mu je taktika bila da bude agresivan od početka jer zna u kakvom su mentalnom stanju naši igrači. Dovoljno je da ih neko stisne i oni se izgube. To nam rade iz kolo u kolo. To sam rekao i protiv Sunderlanda, ne moramo mi da budemo grubi i prljavi, dovoljno je da igramo bez-faulovsku-kontakt-igru pa da i oni budu u strahu kad prime loptu. Ali ne, mi pustimo protivnika da uzme loptu, da se okrene, da bira kuda hoće da ide... da ima svo vreme ovog sveta. Nolan i Barton su bili baš to na sredini terena, nekad i previše ali su znali da drže tu sredinu pod kontrolom. Sad je to nestalo. Jebeni Sisoko bi trebao da bude najveća figura u timu! Granitna sredina koja kvari sve protivniku a našim igračima stvara šanse. Em što su ga stavili na neko krilo, em što je on francusko izdajničko smeće, em što govedo neće ni da se potrudi. Gledam situacije kad protivnički igrač vodi loptu a nekoliko naših šetaju u blizini, čekaju da ga neko drugi preuzme. Ako Benitez to nije video i ako ne izbaci igrače koji se nisu trudili, onda nemam više poverenja u njega da može ikad išta da uradi. On bukvalno ima još samo jednu šansu, sledeća subota protiv Swansea. Oni su promenili trenera, ali za razliku od nas ušli su u bolje rezultate i igru. Može se reći da njima ništa ne gori pod nogama, nisu pod pritiskom, ne moraju da daju 100% gas. Mi to moramo da pobedimo.

Ovo su komentari posle Southamptona:

Southampton-Newcastle - Page 2 Newcastle2

Southampton-Newcastle - Page 2 Newcastle3

U pravu si Srki, sve to stoji, Allardyce je pravi trener za ovakve situacije. Nema ovde više vremena za lepotu i taktička uigravanja, već samo rovovska bitka.

@Djuka, da ostalo je još 6 utakmica, 18 bodova, svašta je još otvoreno, ali sa ovakvom igrom bitka je predata bez borbe.

@Savic, gledam kako je Bolton pao kao kamen. Bili stabilni prvoligaši, reebok stadion, evropska takmičenja, a sad su sramota i za drugu ligu, samo 4 pobede iz 41 utakmice. Tuga.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 10 Apr 2016 - 11:48

Velika je razlika između Boltona i nas. Mi smo u debelom finansijskom plusu (40 miliona funti), dok je Bolton dužan preko 140 miliona funti.

Međutim, kakve veze ima što smo u plusu, kada ćemo sledeće sezone igrati Championship.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 10 Apr 2016 - 13:03

Da, Bolton je u dubiozi, kao da ce puci skroz. To taj jebeni moderni fudbal u kom nekada stabilni i ok klubovi odlaze u krasni a neki polutani postaju sampini jer je dosao neki pavijan i sasuljao silne pare. Znam da tako stvari funckcionisu ali mi se ne svidjaju, jebo ih ja. Gkedam skoro, bila najava za psg-m.c., kaze prvo cetvrtfinale u istoriji Cityja. Jebem ti ekipu i tradiciju.

Big Fat Sam je resenje za nas, od govana samo on zna da napravi kakvu-takvu ekipu. Rafa moze da radi sa normalnim ljudima, ovo sto mi imamo su neki 3/4 ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 10 Apr 2016 - 14:29

Osim prve utakmice protiv Leicestera koja je ulijevala kakvu takvu nadu iako smo izgubili, sve ostalo od kako je Benitez došao je još gore nego što je bilo dok nas je trenirao Mclaren. Od kako je on došao Wijnaldum koji je bio možda najbolji među najgorima je neprepoznatljiv, nema ga nigdje. Malo opravdanje mu je što igra na totalno pogrešnoj poziciji kao i Sissoko koji se busa da je igrač za Ligu šampiona a ustvari je obično smeće od igrača. Ostale neću ni spominjati. I kada je došao Benitez rekao sam da je najvjerovatnije već kasno jer tako brzo se za 180 stepeni iz jedne fudbalske filozofije u drugu, totalno drugačiju, ne mogu okrenuti ni puno bolji fudbaleri.
U januaru najkasnije nam je trebao novi trener, neki koji bi šamarao ovaj šljam na treninzima a ne psiholog. I neki koji bi shvatio gdje škripi pa pokušao naći bar par pristojnih odbrambenih igrača. A Stivija i kompaniju otjerao u tri pi*ke materine. A ovi gore su u pravu, ono što smo juče gledali je vjerovatno najgora ekipa koja je ikada igrala u Engleskoj premier ligi. Ove što se busaju da su zvijezde a koji su vezani dugoročnim ugovorima bih namjerno ostavio i dogodine za kaznu u klubu i smanjio im platu pa nek' se izbore za nju. A ionako ko bi ih uzeo kad sve i jedan veze sa životom nemaju.
A sada odoh da navijam protiv mrskih nam komšija, kada već evidentno ispadamo(ja sam se sa tim pomirio juče) neka onda ispadnu i oni.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 10 Apr 2016 - 19:11

Lester je ove govnare rutinski pocistio. Makar neka vajda mada slaba. Ne znam, iza Beniteza stoje nekib rezultati, u njegovo znanje ne sumnjam. Mislim da sa ovim majmunima ne mozes da igras ista. I plus, sto kaze Benitez-imaju gubitnicki mentalitet, pored toga stp su papci.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyNed 10 Apr 2016 - 22:50

Koja je to grupa primitivnih primata...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 11 Apr 2016 - 9:58

Mislim da se sve svodi na:

- višegodišnje urušavanje strukture kluba (igračke i klupske)

- loš finansijski plan (višegodišnju štednju i propale investicije)

- nestručan kadar

- loša sreća s povredama


Rezultat: Klub ispada, navijači u dubiozi.

Mi sa Balkana: Još uvek na forumu u i uz klub, gde god igrao. Jbg.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 11 Apr 2016 - 10:32

Ovo sam napisao 24. maja 2015. godine, kad smo pobedom protiv West Ham-a ostali u PL:

I'll tell you something, ja ću Newcastle United gledati svaku utakmicu, u bilo kojoj ligi da igra, pobeđivao, igrao nerešeno ili gubio.

Newcastle United je za mene ne više od kluba, nego više od života. Da, plakao sam danas kada je Sissoko postigao gol i plakao sam ponovo kada je Jonas obezbedio opstanak i nije me bilo sramota od sopstvenog deteta i supruge.

Ja ću i dalje ovako a vi kako hoćete...

Pozz...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 11 Apr 2016 - 10:55

Ma ljubav nije u pitanju...razočaran sam, ljut i jadan...ali ljubav mi jedno debelo smeće ne može uzeti...normalno da ću ga pratiti i u drugoj i u trećoj...meni je veći problem što ove godine neću ni suzu pustiti (može i preneseno i bukvalno) jer ovo što trenutno imamo to nije ni zaslužilo...do smrti uz NUFC...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 11 Apr 2016 - 13:30

Nisam plakao ni kad smo ispali prošli put, ne bih ni sad.

Da je grozan osećaj, jeste. Da li više volim da gledam NUFC protiv Manchester Uniteda, Chelsea-ja i ostalih? Naravno.

Ali, ispadanje iz lige isto je tako i deo igre. Ta tri mesta su tu da bi neko ispao. Ako cele sezone igraš lošije od ostalih, brate mili, pravila igre su tu da ti kažu da ti tu nije mesto.

A mi ne da smo zaslužili, nego već godinama izbegavamo zasluženo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 11 Apr 2016 - 15:09

Bas tako. Koliko god voleo klub, a volem ga ko majka ludog sina, mirne duse moram da priznam da je zasluzio ispadanje. S ovakvim fudbalom ne bi dobili F. K. Zemun u Gornjoj Varosi, ubedjen sam u to. Dakle nista se ne desava sto nije zasluzeno. Sad, voleo bih da nekim cudom spasimo guzice cisto zato sto imamo trenera da valja pa da od sledece sezone (uveko ono 'sledece godine u ovo vreme') vidim ekipu koju bi on skockao i da onda vidim kako stvari stoje. Ali, kao da je prekasno doveden...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 EmptyPon 11 Apr 2016 - 19:46

Southampton-Newcastle - Page 2 11225385_593266864164221_4397877845365939932_n
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Southampton-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton-Newcastle   Southampton-Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Southampton-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Southampton
» Newcastle -Southampton 3:0
» Southampton - Newcastle 0:0
» Newcastle vs Southampton
» Southampton - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: