Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bournemouth - Newcastle United

Ići dole 
+8
Srki
toon72
Djuka
milan25
tinno
Dinko
NewBoy
Savic
12 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 13:31

Hajde da ja otvorim temu 15 minuta pre tekme. Možda sam srećne ruke, pa možda i pobedimo.

NUFC: Elliot; Janmaat, Coloccini, Mbemba, Dummett; Anita, Tioté; Sissoko, Wijnaldum; Ayoze, Mitrovic.

Subs: Cisse, De Jong, Gouffran, Lascelles, Thauvin, Mbabu, Woodman


Cherries XI: Federici, Smith, Francis, Distin, Daniels, Ritchie, Gosling, Surman, Arter, Stanislas, King.

Subs: Boruc, Cook, Bennett, MacDonald, Tomlin, Kermorgant, Rantie.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 13:38

Nema nijedne teme pa onda dvi odjednom mozes li izbrisat onda onu moju da ne budu otvorene dvi dzabe
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 13:40

Ti je obriši, ti si je otvorio. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 14:08

Blago receno igramo katastrofa.
Ko da protiv Bayerna igramo a ne nekog Bournemoutha kojem je tottenham dao 5 golova pretproslo kolo
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 14:48

Šta je ovo. Dođem sa posla i vidim vodimo. Onda skontam da nas spašava golman i da smo trebali gubiti 3:0. Pa dobro mora i nas sreća da posluži nekad mada bih ja to čuvao za teže protivnike.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 14:54

Kako ovi igraju, i jesu Bayern za nas. Ako zabiju prvi, nece nas nista spasiti poraza.

A igramo bez Sissokho-a, Wijnalduma i Tiote-a.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 15:23

24% posjed lopte u drugom poluvremenu, do zla boga da igramo sa Barselonom. Mad

Dobro je da smo i mi jednu ovakvu utakmicu pobijedili. Valjda nam se vraća za prošlo i pretprošlo kolo...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 15:51

Sad s posla,stigoh da vidim tri izgubljene lopte Tovana za dva minuta I sudijski zvizduk za put ka svlacionici. A onda size...vau,dobro je sto nisam gledao,cini mi se da su vecinom utakmice I nasi igraci samo posmatrali. S druge strane,gde ces centarsutevima kroz Premier ligu,ova me B'mouthova tekma seca na onu iz prvog kola,protiv Vile,kada su ih razbili,imali masu kornera I primili jeftin gol

Svidja mi se akcija kod naseg pogotka,cini mi se Mitrovic petom izbacio dvojicu njihovih

Sve u svemu,nisam gledao,al' mi legla pobeda,kao nekad,rucak kod bake,pa jos 'iljadarka pred put kuci.

Dve nase pobede,obe bez nerviranja,hvala Nufc...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 16:08

Sramotna igra i slučajna pobjeda...2 puta smo zapucali prema njihovom golu (oni 20 prema našem)...ovo kako su danas igrali nije nogomet, nitko (osim golmana) danas nije odigrao ništa, nitko danas nije zaslužio nositi ovaj dres...ma gade mi se danas...ah, da i osvojili mi tri buda u gostima prvi puta nakon početka godine - što je najgore netko će pomisliti da je to napredak...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 18:21

Protiv Stoke-a smo napadali, stvarali šanse a njihov golman je činio čuda i mi nismo pobedili. Danas su Trešnjice napadale, mi se branili, Elliot činio čuda, mi jednom šutnuli na gol, pogodili i pobedili.

Uopšte se ne nerviram zbog igre koja nije lepršava i lepa. Kamo sreće da svaki put igramo loše a da na kraju pobedimo sa 1:0.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 20:40

Svima nam je drago kad pobijedimo. Ali igrati onakko protiv Bournemoutha znači da smo katastrofa. Ova pobjeda nam je došla kao kompenzacija za neke koje smo izgubili ali ipak ne ulijeva nadu da ce stvari biti bolje. Kriza nas drma kao i Chelsea.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 21:24

Video samo krajnji rez. Po komentarima koje citam zakljucujem da ne bi bilo uopste neravedno i da smo izgubili... Ono malo sto sam gledao utakmica (Sunderland, malo Stoke... znaci jako malo ove sezone) video sam da je tu kao bilo neke igre, neke inicijative ali smo skoro sve izgubili/igrali nereseno. I dalje sam ubedjen da je to jako lose i slabo, vec bi te inicijative i posedi lopte morali da se isplacuju. Golova smo jako malo dali, mrtve zicere ne koristimo i sve tako. Lose, nisam zadovoljan ni trenerom ni ekipom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptySub 7 Nov 2015 - 22:01

Bournemouth - Newcastle United 2E347BBC00000578-0-image-a-20_1446911187726

Ovako svaki put a ne da posle meča jurcaju ka svlačionici.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptyNed 8 Nov 2015 - 0:25

Sramna partija! Osećao sam se kao da igramo protiv Reala, a ne jednog malog, ali simpatičnog kluba. Nisam zadovoljan i želim to reći.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptyNed 8 Nov 2015 - 10:14

Igrali smo mi mnogo bolje partije od juče pa smo gubili. Tri boda se pišu!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptyNed 8 Nov 2015 - 17:36

Konacno nekog da dobijemo
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptyNed 8 Nov 2015 - 17:51

Morali smo da ih upisemo mnogo vise, to je poenta. Ovo je koliko da se maknemo sa dna i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptyPon 9 Nov 2015 - 9:13

Uspeo sam da uhvatim poslednjih 30ak minuta. Kao što svi kažu, mi smo se branili a oni nisu znali kako da nas kazne. Odlično je što smo napokon pobedili u gostima, odlično je da nismo primili gol, odlično je što smo igrali na rezultat i odlično je što smo pobegli iz zone ispadanja kako znamo i umemo. Ali ovako možemo možda samo protiv Bournemouth-a i još možda jedne-dve ekipe ali ostali će znati kako da nas probiju i kazne. Ne znam zašto je Mitrović izašao toliko ranije? Jel se povredio ili je taktički uveo nevidljivog Cissea?

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United EmptyUto 10 Nov 2015 - 21:31

takticki samo ne znam kakve taktike. Mitrovic je odigrao bolje stopera nego kolocini
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Bournemouth - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Bournemouth - Newcastle United   Bournemouth - Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bournemouth - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» AFC Bournemouth - Newcastle United 1 : 4
» Bournemouth - Newcastle United 2:2
» Newcastle United - Bournemouth 2:1
» NEWCASTLE UNITED - AFC Bournemouth 2:1
» Newcastle - Bournemouth 0:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: