Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Stoke

Ići dole 
+2
toon72
m.c.t.
6 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 14:05

Newcastle - Stoke New

Derbi je gotov, prošao je kako je prošao, za par sati počinje sledeća šansa da ugrabimo neki bod. Stoke City nešto manje opasan nego prošlih sezona, iako su doveli neka poznata imena. Izgleda da to ne funkcioniše kako treba u kolektivu, isto kao i kod nas.

Fabricio Coloccini može da igra nakon što su mu ukinulu kaznu zbog crvenog kartona. Jack Colback odrađuje utakmicu suspenzije a i povređen je sledećih 6 nedelja.

Za Stoke su povređeni Marc Muniesa i Geoff Cameron. Phil Bardsley je suspendovan.

Oni su za razliku od nas igrali kup utakmicu u utorak protiv Chelsea i izbacili su plavce na penale. Što znači da su igrali 90 min + produžetci + penali. Stoke je prošle nedelje izgubio od Watforda kod kuće i Lawro predvidja da oni ne mogu da ponove tako lošu igru opet, ali opet veruje da Newcastle ima veće šanse.

Newcastle - Stoke 86387202_e6a5e4da_ae9c_4d61_a521_25f7600bc66b

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 14:40

Treba pronaći neki dobar stream i obećati sebi da se neću živcirati a u stvari ću opet izgarati iznutra, strepiti, očajno gledati kako se promašuje rijetka gol šansa, proklinjati njih i sebe, hvatati se za glavu i ''bati svima sve po spisku od gazde do onog kretena koji bi trebao trčati za loptom, obožavam dane utakmica i pogled na tablicu...ah kako je lijepo biti strastven i velik navijač ovog kluba...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 15:32

Ziveo sam lepo, ko gospodin covek dok ne nadjoh sajt sa streamovima koji rade. Sad opet jedenje govana i pracenje Njuke... Jebga, mislio sam da sam se skinuo ali izgleda da ne.

A nikad jadniji bili nismo, i ja gledam. Jebo me ko me napravio bas!
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 16:00

Evo link za solidan stream ako neko treba. ESPN prenosi.

http://wiz1.net/channel38
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 16:32

Ovaj tvoj stream je ovde ocigledno blokiran, ovi koji 'rade' vise ne rade nego sto rade. Mozda je i bolje da se ne prati jer ono malo sto sam video, video sam sansu za Stoke, malo je neki papak zakasnio da je ubaci na prazan gol.

Mozda je bolje osacovati FT rezultat i to je to. Iskustvo je pokazalo.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 16:37

A ne znam meni je skroz ok. Treba prvih 15 sekundi pričekati pa pogasiti na CLOSE sve reklame, možda te to muči....a igra bolje da ne komentiramo za sada...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 16:59

Hvala toon72, kod mene sasvim dobro radi. U prvom poluvremenu nismo ni igrali toliko loše ali završnica akcija je naša rak rana. Kao i to što je svaka kontra bilo kog protivnika velika opasnost za naš gol.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 17:21

@Tooon

Uopste taj stream ne otvara, posalje na neku reklamu za kockarnicu. U nemackoj obaraju streamove.

Ove sto sam nasao da hoce da ih pokrene su jako losi. Mada vidim da i nema sta da se prati.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptySub 31 Okt 2015 - 17:52

šteta...bili smo bolji ali ništa spektakularno... a njima golman odigra utakmicu života...katastrofa, još ako se i nizozemac ozbiljnije ozlijedio možemo već pakirati torbe za drugu ligu....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptyNed 1 Nov 2015 - 17:37

Ja sam zadovoljan prikazanom igrom, naravno, ne i rezultatom, jer sam očekivao pobedu i beg iz zone ispadanja.

Zanimljivo je kako baš protiv nas protivnički golmani imaju utakmice života. Razni Mynardi, Butlandi, Speronijevi i ostali su baš protiv nas branili i moguće i nemoguće.

Još nešto. Znam da smo u zoni ispadanja, ali mi je mnogo draže da gledam ovakav NUFC, kad vidim da se momci trude, izgaraju, ginu na terenu kao danas a lopta neće da uđe u gol, nego da nas pune protivnici. Nadam se da će u jednom delu sezone krenuti i na našu vodenicu i da ćemo polako početi da iz ovakvih utakmica skupljamo po tri boda a ne samo bod.

Možda će nas krenuti već sledeće subote u Bornmouth-u.

TOON TOON
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptyNed 1 Nov 2015 - 21:57

I ja sam zadovoljan prikazanom igrom. Dobro smo igrali, ali nam se nije dalo da pobedimo. Čestitam golmanu protivničke ekipe. Momak je stvarno fenomenalno branio. Idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke EmptyPet 6 Nov 2015 - 11:19

Prava je šteta kako Mitrović nije postigao onaj gol kad je potiljkom zakačio loptu. Trudili su se, ali to je isto i Pardew uspevao da izvuče iz ekipe (uz još i poneki bod). Ali nam definitivno nedostaje trener koji će znati da napravi čvrstu i stabilnu ekipu kao što su to već godinama Everton, Tottenham pa sad i Southampton. Pored trenera bitna je i dobra logika/strategija u klubu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle - Stoke Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Stoke   Newcastle - Stoke Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Stoke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stoke - Newcastle
» Newcastle vs Stoke
» Stoke - Newcastle
» Stoke - Newcastle 0:1
» Stoke vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: