Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sunderland - Newcastle United

Ići dole 
+8
moody
Alistair
NUFC96
Dinko
Srki
NBB96
Pedja
Djuka
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptySub 24 Okt 2015 - 14:50

Sunderland - Newcastle United New

Došlo je vreme za severnjački derbi. Ko god da je u formi (a nije ni jedna od ovih ekipa) i kakve god igrače imali (tj nemali), derbi je uvek derbi i rezultat se nikad ne zna. Mi smo imali odličan rezultat prošle nedelje što može biti prekretnica ka boljim izdanjima Newcastla ali takođe može biti varka koja vodi do opuštanja i opijanja u slavi pre vremena. Kvalitet sigurno imamo veći od Sunderlanda i moramo prekinuti crni niz.

Za Sunderland se vraćaju Jeremain Lens i Sebastian Coates. Ola Toivonen se oporavio od povrede, dok je neizvestan Fabio Borini.

Kevin Mbabu i Rolando Aarons su se oporavili od povreda za Newcastle. Osim Krula nemamo novih povreda u ekipi.

- Sunderland je pobedio u poslednjih 5 derbija. Ni oni ni Newcastle nikad nisu dobili 6 derbija u nizu.
- Newcastlov jedini gol u poslednjih 8 sati i 57 minuta protiv Sunderlanda je postigao Mathieu Debuchy u porazu od 2:1 na Stadium of Light pre 2 godine.
- Ako pobede i deveti put Newcastle, onda će to biti Sunderlandu najviše pobeda protiv nekog kluba tj najviše su tukli Newcastle nego bilo kog drugog.
- Sunderland nije pobedio u poslednjih 12 ligaških utakmica (5 nerešenih i 7 poraza). To je njihov najgori niz još od 14 mečeva bez pobede izmedju Novembra 2009 i Marta 2010.
- Sam Allardyce nikad nije izgubio debitantsku Premierligašku utakmicu na domaćem tereenu (3 pobede, 1 nerešena). On je 4 trener u nizu kojem je Newcastle 2 utakmica od kad je dobio posao. Paolo Di Canio, Gus Poyet i Dick Advocaat su izgubili prvu utakmicu pre nego što su svi pobedili drugu utakmicu koja je uvek bila protiv Newcastla.
- Newcastle je prošlo kolo ostvario tek drugu pobedu u poslednjih 20 ligaških utakmica.
- Ovo je prvi derbi u koji Newcastle ulazi posle pobede još od Aprila 2006 godine.
- Newcastle je dozvolio čak 55 udaraca na gol, i to je najviše od bilo kog kluba Premier ligi u početnih 9 utakmica.
- Steve McClaren-u će ovo biti 200 Premierligaška utakmica. Ima 65 pobeda i 81 poraz.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptySub 24 Okt 2015 - 23:30

Od danas zivim na Sajmu knjiga,devet dana sljake od ranog jutra
necu gledati derbi,to su ta nenadoknadiva odricanja
oni su raspad,gadi mi se da ih gledam cak i u pregledu,nisam odgledao ni minut uzivo njihovih utakmica,na zalost necu ni sutra.

uf ako ih zveknemo sutra

veoma sam umoran veceras,pozdravljam vas,drugari,s nadom u pobedu,ako nekom ne bude tesko,moze par recenica,kao size,da sutra pred spavanje procitam I uzivam,moze u pp

idemoooooo svrake
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 9:23

Ako danas ne pobede ja prelazim na englesku košarku. Tamo bar gazimo Smile

Sunderland - Newcastle United Newcastle
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 12:02

Tokom cele nedelje razmišljam samo o utakmici. Toliko sam opterećen da sam sinoć čak i sanjao! Utakmica je prekinuta u šestom minutu zbog opšte tuče.... Šta da napišem dragi ljudi. Nadam se da je došlo vreme da dobijemo ovaj derbi i da im naplatimo za prethodne poraze. Srećno svrake!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 12:27

Sunderland - Newcastle United Nufc

Newcastle United
21 Elliot
22 Janmaat
18 Mbemba
02 Coloccini
03 Dummett
07 Sissoko
24 Tioté
04 Colback
05 Wijnaldum
17 Pérez
45 Mitrovic

Substitutes
08 Anita
09 Cissé
10 de Jong
15 Lascelles
19 Haidara
20 Thauvin
41 Woodman
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 12:45

Idemo Svrake!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:00

Drago mi je da smo se vratili na formaciju 4-4-2. U prošlom kolu se pokazala kao dobitna, nadam se pobjedi danas.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:08

Iiiiii, posle 100 godina moci cu da vam kazem - gledao sam utakmicu Smile

Nasao sam stream, i imam zelju da bacim oko - izginuo sam sinoc pa jos dolazim k sebi, u prevodu nisam ni za kurac.

Samo da stream ne izda Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:42

Sa ovim nesretnicima igramo Viktorije. Toliko su nejaki ali me je strah da opet ne primimo neki šantavi gol. Ja bi ih pustio da napadnu i onda im složio kontru da se mene pita kao što me se ne pita.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:48

au braco koji je ovo kriminal. nemam reci.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:49

Idi bre u pm.. da li je ovo moguce.. predprosli put u 45, posli put u90 i opet u 45 min.. a i i sto onaj retard Eliot ne izlece, nego mrsi muda na gol liniji.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:51

Penal i direktan crveni?!? Za ono? Retardirani jebo mu ja mater kako se zove sudija. Em je usrao sa penalom a onda da ne ispadne totalni retard jos potvrdi kartonom. Jebem te u usta retardirana. Covek i izgleda kao debil. Jebem vam mater koga vi stavljate daa sudi. Nosite se u kurac bre.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:52

Koliko su ovi naši glupi, ne postoje riječi za opisati to. A što se tiče onoga što sam napisao u prethodnom postu izgleda da su se oni poslužili tom taktikom umjesto nas. I ovo vam je fudbal ljudi, da napadamo 45 minuta, oni nisu prišli našem golu i onda se poluvrijeme završi ovako kako se završilo. A ako je za ovo sviran penal onda je najmanje što je trebalo da bude sviran i u našem prethodnom napadu kada je rukom zaustavljen Wajnaldum. Ovako to sad izgleda kao da sudija nema iste kriterijume jer ili su obadva slučaja prekršaj ili nije nijedan.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:54

Još jedan engleski kretenski sudija u nastajanju.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:54

Ovaj sudija je ozbiljne batine zaslužio. Baš ozbiljne
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 13:56

Jebeno da čovek ne poveruje šta se dešava! Celo poluvreme napadamo, sto puta smo bolja ekipa, stvaramo šanse, i taman kad sam pomislio da naš golman nije imao ni trunke posla eto govnjavog malera. Niti je to bilo za penal, i još dobijemo i crveni karton. Sudija uništio utakmicu skroz, ovo je kriminal. Ne mogu verovati da posle ovakvog poluvremena sunerland vodi...

Inače svi su igrali sasvim solidno, Ayoze se malo manje video nego protiv Norwicha, ali smo bili opasni u napadu, imali svoje šanse... ne znam kako će sad sve to da izgleda sa igračem manje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:03

Onom procelavom majmunu zelim da vise nikada ne sudi ni jednu utakmicu!!! Zadnja mu bila u zivotu!!! Odigrali smo odlicno poluvreme, a ovi nesrecnici vode. Eliot je takodje morao da izleti brze na onu loptu. Posle duzegf vremena mi iskreno zao ovih nasih. Svi u napad u drugom, mozda i moze da se nesto promeni.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:12

Sudija, jebem li ti mamu u pičku onu neartikulisanu govedo glupo.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:13

Ono uopšte nije bio penal, ali sudija je morao da da crveni karton jer je dosudio faul a Colo je bio poslednji igrac.. ali penal nije postojao!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:14

jaooooo mitrovicuuuuuu!!!!! zabi to jebem mu sve!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:15

Srki ::
jaooooo mitrovicuuuuuu!!!!! zabi to jebem mu sve!

Crni Mitre šta promaši affraid
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:19

jebem ti sve. kako je lepo poslao ovog majmuna po burek, samo da sprci i skinu mu ovaj govnar. uh!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:25

jebo te, uvak nekog polutana usere neki ekstra potez protiv nas. a onom sudiji bih jebao mater, ne bi mi izasao sa stadiona. jebem li ti mamu retardiranu sto te ne pobaci smrada!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:40

Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United EmptyNed 25 Okt 2015 - 14:54

Jeeebem ti sunce, stvarno ne mogu da vjerujem u ovo što sam gledao protekla dva sata!!!
Ne mogu se oteti utisku kao i svi ovde prisutni da je sudija u potpunosti ujebao utakmicu. A što se tiče naših fudbalera moja konstatacija je da igraju sporo i uvijek imaju potez više u napadu, da nije tako vodili bi u prvom poluvremenu 3:0 a ne gubili 0:1.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sunderland - Newcastle United Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle United   Sunderland - Newcastle United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sunderland - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - Sunderland!!!!!!!
» Newcastle United v Sunderland
» NEWCASTLE UNITED - SUNDERLAND 04. Mart 2012.
» Newcastle vs Sunderland
» Sunderland-Newcastle 16.01.2011.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: