Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aleksandar Mitrovic

Ići dole 
+18
milan25
m.c.t.
Alistair
Djuka
RIOT
NewBoy
NUFC CRO
Srki
Alan Smith17
toon72
Thug
Pedja
Admin-Roby
Becej City
NBB96
Dinko
Savic
tinno
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPon 12 Sep 2016 - 8:19

Draze mi je da gledam Mitrovu njusku u tom dresu, nego ostale placenike...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyUto 13 Sep 2016 - 8:20

I meni je draži Mitar nego ostali ali moraće da se sabere, da prestane da pravi gluposti i počne da daje golove u kontinuitetu jer ako ne dođe do toga i on će završiti na nekoj pozajmici.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyUto 13 Sep 2016 - 8:59

Davno sam ovde rekao da mi nije bitna boja kože, nacionalnost i veroispovest igrača koji igraju za moj klub.

Meni je bitno da se oni zalažu, da ginu i da ne prave gluposti na terenu.

Tako i Mitar. Uopšte me ne zanima što je on prvi Srbin i prvi bivši igrač Partizana koji je zaigrao za Newcastle United. Ne bato, nemaš zbog toga povlastica kod mene, baš naprotiv!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyUto 13 Sep 2016 - 13:13

Nije on ni za prismrdeti likovima koji su nosili bas takve dresove. Miljama daleko od njih. I ne samo on.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyUto 13 Sep 2016 - 18:28

Realno ni jedan u ovoj ekipi ne zasluzuje bilo kakvo poredjenje sa legendama kluba, jer to nisu. Nkio ih ni ne poredi. Sto se Mitra tice, ni kod mene nema nikakve povlastice sto se tice svega sto predstavlja (Srbiju, partizan itd..), kod mene ima povlasticu zbog cinjenice da kada god izadje na teren njegov dres je mokar od znoja, on se bori, nekad i izgori u toj borbi pa napravi gluposti, sto mu ide kao minus pa je na nekoj pozitivnoj nuli. Pri tom je jos zelen. Treba mu vremena, u 4 godine je promenio 3 kluba i 4 lige, treba da se privikne. Ja samo kazem on je na pozitivnoj nuli, dok je ostala vecina u minusu, sa potencijalom da idu gore ali i dole, isto kao i mitar. Da bi davao golove mora da igra, a ne igra jer ako dobro citam Rafine misli (trudim se) Smile on protiv mrcina na stoperskim pozicijama stavlja brze igrace (Gayle i Perez), Mitar ce igrati protiv stopera nad kojim je fizicki nadmocniji. To je jedna od stvari koja mi se svidja kod rafe, ne mozes npr protiv Keogh-a staviti Mitra jer bi se pobili i tesko da bi uradio nesto, ali brzinci koji ne ulaze u duele sa njim vec ga pretrcavaju je druga prica. NAravno, to je moja teorija rafine taktike Smile Pri tom rafa igra sa jednim spicem, pa ne moze kao Shearer da ima pomocnika.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyUto 13 Sep 2016 - 19:37

Sve je to u redu samo skloniti taj dres sa njega.nek mibstave koji god hoce drugi, taj ima posebnu tezinu i nije za zajebavanje. Em nije ni prineti em je dizelas grozni, samo mi ogadjuje secanje na sve ono sto taj dres predstavlja. Nije odecko kadar da nosi to ruho. Za njega su majice uz telo sa printom sek aleksic i vozi.
Nazad na vrh Ići dole
Mitro is on fire




Broj poruka : 7
Datum upisa : 06.10.2016

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPon 10 Okt 2016 - 7:41

Ako bude u nastavku igrao kao juce ja sam spreman da se u zivot kladim da cemo mi u PL sledece sezone
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPon 10 Okt 2016 - 9:24

Svaka mu čast za sinoćnju borbenost i golove, samo da prestane da simulira da su nad njim napravljeni teški faulovi(to je sinoć uradio dva puta) i da prestane da raspravlja sa sudijama. Šuti sine, igraj i ne kezi se. A kad već nabrajam strašno me nervira ono njegovo istresanje nosa palcem i kažiprstom i brisanje nosa od rukav. Pa majku mu nisi u obdaništu, ljudi te gledaju.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptySre 19 Okt 2016 - 20:16

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyČet 20 Okt 2016 - 17:39

Korektan tekst, samo što prošle sezone Newcastle nije pobedio Chelsea, jer je na SJP-u remizirao 2-2, dok su nas na Stamford Bridge-u napunili sa 5-1.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyČet 27 Okt 2016 - 12:11

Aleksandar Mitrovic - Page 6 CvssRXjWYAAtrWA
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyČet 27 Okt 2016 - 15:45

Koliko ga god u početku nisam voleo i smatrao (što još uvek i mislim) da je jedan vrlo prosečan napadač, moram priznati da mi je, jebiga, sve draža ova budala.

Aleksandar Mitrovic - Page 6 14729179_254201438309311_8544734574416957058_n

Jednostavno, fudbal ih je izgubio - ludake poput Gascoignea ili našeg Ketsbaie, postao je mašinerija za izbacivanje para i natapiranih frizurica, pa ti sama pojava ovakvog lika na terenu znači jednu potpuno zaboravljenu vibraciju, zbog koje sam ja, između ostalog, uopšte i zavoleo fudbal. Pored toga, sve njegove izjave su čista emocija, konstantno podvlači kako je zaljubljen u klub i navijače, i, premda svi mrzimo bagde kisserse, ajde reći ću uz rizik da pojedem govno - deluje mi iskreno i nepopulistički. Valjda je zato što je glup pa ne zna za pragmatičniji pristup.

Samo da se još malo naštima i bude samo malo efikasniji, mislim da će ovo biti jedna od legendi kluba, vrlo brzo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyČet 27 Okt 2016 - 20:03

Mene i dalje nesto nije kupio. Previse mi je isprzen, mislim da svesno lovi na to da se on bori i lomi. Rafa ga pohvali kad zabode kojo gol ali vidim da ga se u CC ne naigrava previse. Negde, posle neke od tekmi je Gaylea pohvalio, rekao je da je celo leto jurio da ga dovede itd. Deluje mi da, da je mogao da bira, Benitez ovog naseg ne bi doveo. A posebno ne za te pare.

Sto se mene tice neka igra, boze zdravlja da zabada golove i da postane faca.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPet 28 Okt 2016 - 10:40

Dobro Riot kaze. Nestaju igraci poput Gascgoina i Ketsbaie. Zbog toga ga i gotivim, i zbog toga mi je omiljeni igrac.

Ne treba zaboraviti da Mitro ima 22 godine.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyNed 30 Okt 2016 - 11:48

Iako je retko videti u današnjem sportu, stvarno mislim da je Mitar došao iz ljubavi prema klubu. To je navodio dosta puta, ima i onaj video gde priča o tome kad je još bio u Partizanu... Možda će jednog dana biti u svadji sa Rafom, možda će uleteti ponuda od Reala.. ali sad je ovde gde je stvarno želeo da bude.

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Mitrovic

"Otac mi je rekao – kriminalac ili kik-bokser"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyNed 30 Okt 2016 - 14:13

Jebote svaki navijac Njukasla ga obozava. Kad god me vide u firmi svi mi pevaju "mitro's on fire" kao da sam ja Mitrovic haha.

I dosta puta moram da ponovim ljudima okolo, da ne navijam za Njukasl zbog Mitrovica. Vec mi to ide na kurac. Al, kad me pitaju ko mi je omiljeni igrac samo kazem - "Mitro & Shelvey " Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyNed 30 Okt 2016 - 14:42

Znas one fore - znaju za Srbiju zbog Djokovica. Na to samo kazem kus bre stoko jebo vas on i vi njega!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPon 31 Okt 2016 - 8:30

Ovo je izjavio prije par dana:
Mitro: "I will spend my entire career here, no problem as long as they want me, I will be here. My son, Luka will grow up a Geordie." #NUFC

Samo da on posloži stvari u glavi mogao bi stvarno postati legenda kluba. Želja i borbenost postoji, krenuli su ga i golovi. Naša igra dobila je konture prave engleske ekipe, ubacivanja sa krila i duge lopte u šesnaesterac a tu se Mitar izgleda dobro snalazi, bar protiv ovih lošijih ekipa.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPet 11 Nov 2016 - 19:53

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Cw-NvSwWIAA3_qm
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPet 11 Nov 2016 - 19:57

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Il_570xN.1122258383_n4wm
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyNed 13 Nov 2016 - 22:34

Aleksandar Mitrovic - Page 6 CxF9NFwWgAE9o4f

Aleksandar Mitrovic - Page 6 E6IIZ1xgTpGvhYR4yvHw_alan-shearer-of-newcastle-united-celebrates-the-first-goal-during-the-picture-id3358830
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyNed 18 Dec 2016 - 19:52

Klupski medijski partner Mirror javlja da je Newcastle United odbio ponudu vrednu 15 miliona funti od Swansea za Aleksandra Mitrovića.

Rafa Benitez urges Aleksandar Mitrovic to stay and fire Newcastle to promotion despite Swansea interest



The Serb is a firm favourite on Tyneside but is used in a rotation system at Newcastle and Swansea are ready to offer £15m when the window reopens next month

Rafa Benitez is refusing to sell Aleksandar Mitrovic and will tell the striker: “Stay and fire us back to the Premier League.”

Swansea are interested in the Serbian and are ready to offer £15million. But the Geordies will reject the bid as they focus on an immediate return to the top flight. The hitman’s bustling style has made him a fans’ favourite on Tyneside. The 22-year-old was signed from Anderlecht in a £13m deal in the summer of 2015 when Steve McClaren was in charge at St James’ Park.

Benitez’s former club Napoli have also shown interest in Mitrovic.

And Benitez is hoping to strengthen his squad with a move for Bordeaux left-back Maxime Poundje.

Crystal Palace and West Brom are also being kept informed about the former France Under-19 ace.

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Newcastle-United-v-Preston-North-End-EFL-Cup-Fourth-Round

http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/rafa-benitez-urges-aleksandar-mitrovic-9477063
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyNed 18 Dec 2016 - 20:42

Treba vidjeti i čekati kako će se sve to razviti...osobno bih želio da Mitrović ostane iz nekoliko razloga..strastven je, lud je, još je mlad i sigurno može puno napredovati...ali razumjet ću i njega ako ode - ima jako malo prilika ove sezone da se dokaže i konkurent mu je u strašnoj formi...što god da se dogodilo vjerovati ću Rafi...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPon 19 Dec 2016 - 16:01

Ne bih ja njega prodavao a i rotirao bih ga malo češće. Lijepo ga je bilo krenulo ali sada je opet prilično zasjeo na klupi. Po meni neopravdano i sada kada ide novogodišnja ubitačna serija utakmica svakako bih mu dao više šanse.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 EmptyPon 19 Dec 2016 - 16:23

Verujem da se desava nesto sto mi ne vidimo i ne znamo. Rafa nije pajser, trazi on dosta. A i Gayle je u strasnoj formi i ko je lud da drzi igraca koji svaku tekmu daje gol na klupi. Mora da trenira, da radi i da saceka sansu. Tako je to u zivotu, mora da nauci jebga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aleksandar Mitrovic   Aleksandar Mitrovic - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aleksandar Mitrovic
Nazad na vrh 
Strana 6 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Aleksandar Mitrovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: