Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sunderland - Newcastle

Ići dole 
+8
Pedja
m.c.t.
Dinko
Savic
RIOT
moody
Admin-Roby
toon72
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyNed 5 Apr 2015 - 23:36

Otisli smo mi u tri lepe
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyNed 5 Apr 2015 - 23:46

Da se razumemo, ja sam pricao o stoci koju sam zatekaovu pub-u gde sam gledao utakmicu. Ej bre, goli golcijati 20 idiota sedi?!? Poskidali gace, kao to je fora.
Kad sam posle otisao za sank vidim da je i gazda ispizdeo, hteo da ugasi beam i da ih istera napolje. O toj ekipi pricam. I da su "nasi" opet bih mislio isto.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyPon 6 Apr 2015 - 7:30

Navijam da ispadnu iz lige. Ovo je sramota teska. Pogledam tabelu i vidim da je samo jedna ekipa u ligi primila vise golova od nas: QPR 55 a Newcastle 49.
Niti se nerviram, a niti mi je stalo vise. Katastrofa smo mi teska. Malo sam gledao utakmicu, ali kada god sam bacio pogled Sunderland je bila ekipa koja je napadala i koja je vise htjela tu pobjedu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyPon 6 Apr 2015 - 9:59

Mislim da im se defoe vec isplatio.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyPon 6 Apr 2015 - 20:30

Srki ::
Da se razumemo, ja sam pricao o stoci koju sam zatekaovu pub-u gde sam gledao utakmicu. Ej bre, goli golcijati 20 idiota sedi?!? Poskidali gace, kao to je fora.
Kad sam posle otisao za sank vidim da je i gazda ispizdeo, hteo da ugasi beam i da ih istera napolje. O toj ekipi pricam. I da su "nasi" opet bih mislio isto.

Nismo se razumjeli Embarassed

Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyPon 6 Apr 2015 - 20:31

moody ::
Navijam da ispadnu iz lige. Ovo je sramota teska. Pogledam tabelu i vidim da je samo jedna ekipa u ligi primila vise golova od nas: QPR 55 a Newcastle 49.
Niti se nerviram, a niti mi je stalo vise. Katastrofa smo mi teska. Malo sam gledao utakmicu, ali kada god sam bacio pogled Sunderland je bila ekipa koja je napadala i koja je vise htjela tu pobjedu.

Ne bih se ni ja nervirao da sam digao 300 evrića cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 EmptyČet 16 Apr 2015 - 8:16

Ono kada si mrtav 'ladan posle derbi poraza.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sunderland - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sunderland vs Newcastle
» Newcastle United v Sunderland
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland
» Newcastle vs Sunderland

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: