Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle vs Southampton 17.01.2015.

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Broj poruka : 6378
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton 17.01.2015.   Ned 18 Jan 2015 - 22:33

Ma, zdravlje sam i narušio zbog NUFC-a. Srce mi preskače kao lanac na biciklu od pre 40 godina.

Srki

Broj poruka : 8919
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton 17.01.2015.   Ned 18 Jan 2015 - 22:42

Ma nosi ih u kurac bre.

RIOT

Broj poruka : 4337
Godina : 32
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton 17.01.2015.   Ned 18 Jan 2015 - 22:52

Savic ::
Ja sam se dobrano iznervirao, prvo zbog onakvih greški u odbrani, drugo zbog poraza.

Pelle je terorisao celokupnu našu odbranu. Oni kako pređu centar uvale nam golčinu.

Ovako izgleda čovek koji prati Newcastle United. Sed, oronuo, sa podočnjacima do zemlje, zagledan u samo njemu znanu tačku, skrhan zbog loših igara njegovog kluba, koji ne vidi da će njegovom klubu ikada svanuti. (Selfie na polovremenu jučerašnje utakmice NUFC - Southampton iz jedne kladionice).

Very Happy Very Happy Very Happy

Odličan post, Saviću.

I da, hteo sam da se zajebavamo na nekoj drugoj temi oko tvog novog potpisa, ali jebeš mi sve, isto sam izgledao juče, sa eventualno manje sedih.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton 17.01.2015.   Pon 19 Jan 2015 - 20:22

Moja zena ce dobiti rogove od mog histerisanja i psovanja. Ioako nisam ocekivao nista iz ove utakmice, nadao sam se necemu. Da, odlican potpis imas Savicu smejao sam se pre neki dan tome Smile

Savic

Broj poruka : 6378
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton 17.01.2015.   Pon 19 Jan 2015 - 22:19

U subotu smo u stanu proslavljali Stefanov rođendan, gde smo pozvali moje matorce i supruginog ćaleta, dok je u nedelju skup bio za klince. Ja sam u subotu odredio vreme okupljanja i to u 15h. Zašto u 15h? Pa, da se gosti raziđu do 18.30h (vreme početka utakimce) Very Happy

Elem, polako su svi počeli da se razilaze oko 18.15h i ja sam se spremio i otišao da kladionice da odgledam meč, jer Stefan legne da spava oko 20h a meč će trajati do 20.20h. Stefan ima običaj da kad ga uspavljujemo, u spavaćoj sobi ugasi i TV. Pa, kako onda da ispratim poslednjih 20 minuta meča?

P.S.
Hvala RIOT-u na pohvalu za post. Very Happy

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Southampton 17.01.2015.   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle vs Southampton 17.01.2015.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Football Manager 2015
» Reka Gradac
» Reka Mlava
» Fly Fishing only "Lim/Ljuča" - Plav
» Rijeka Lim - Bijelo Polje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu