Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic

Broj poruka : 6584
Godina : 42
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptySre 17 Dec 2014 - 22:34

Ako mi neko kaže šta je Gouffran u poslednjih godinu dana uradio dobro za NUFC, od mene ima šta kod hoće!

Dinko

Dinko

Broj poruka : 1650
Godina : 34
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptySre 17 Dec 2014 - 22:37

Baš su nas lijepo počastili ovi naši. Jednostavno nije do sreće. Do znanja je.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

Broj poruka : 4524
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptySre 17 Dec 2014 - 22:39

12 igraca povredjenih,Jaanmat suspendovan. Nikad gore vreme da nas sve to snadje......Nek nam je bog u pomoci jer se Krul i Elliot vracaju tek SREDINOM JANUARA!

RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptySre 17 Dec 2014 - 22:53

Toliko sam emocija uložio pre početka ovog meča da me sad prilično boli kurac. Istrošio se.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic

Broj poruka : 6584
Godina : 42

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptySre 17 Dec 2014 - 23:20

Becej City

Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 23
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptySre 17 Dec 2014 - 23:50

Au...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe

Broj poruka : 627
Godina : 32
Datum upisa : 29.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 0:00

Baš tako. AUUUU
Jebaše nas ljudi...

Ako napadač u timu služi da daje golove, po defaultu, pa koji će nam kurac Rivier...RETARD...m..u mu na.ijem na kolac....
Pa u panj da je udarila, lopta bi otišla lijevo ili desno a ne ravno...
ŠTOPER I NAPADAČ, ali onaj koji daje golove i samo to.....
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 0:13

Gufran je jedna velika nula od igrača!!!! Onaj Wilijamson je retardiran čovek,a golman me razočarao.Tačno se vidi da nema sigurnosti.Dečko je linijaš.Mnogo mi žao i baš sam sjeban.Nadao sam se ulasku u finalu i borbi za trofej.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody

Broj poruka : 1440
Godina : 28
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 6:41

drugo poluvrijeme nisam ni gledao, taman prebacio na pocetak kad 2-0 i ja samo iskljucim i na spavanje. Jebite se manekeni
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

Broj poruka : 9105
Godina : 37
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 7:20

Koja posteda nervnog sistema. Ladno sam juce prevideo da je tekma, izasao na pice i naleteli neki drugari, dolaze sa fudbala. Ovaj jedan proverava rezultate i kaze 1-0. Aj-jaj, tekma!!!! Rezultat sam video i sinoc a sada sam video i vase postove. Sta da kazem, nije da se nisam nadao a nije da nisam i ovakvo nesto ocekivao. Neambiciozan klub. Eliminisi sva takmicenja, drzi zlatnu sredinu-kupi pa prodaj... Uvek ce biti 50.000 dokonih budala da pune stadion, sto bi ista menjali. Ako pokusam mogu da ne uspem , zadovoljava svaki plasman sem ispadanja. Pa sto bih pokusao bilo sta. Eto, to smo mi i nasa seljacka logika.

Poslednji put izmenio Srki dana Čet 18 Dec 2014 - 11:39, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25

Broj poruka : 1712
Godina : 50
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 10:36

To je taj naš dobri stari Newcastle. Kad god naprave neku dobru seriju, i mi budale se nešto ponadamo, oni nas spuste na najprizemniji mogući način. Jebeni Tottenham da nas ovako rasturi, da je neki tim pa da čovjek kaže hajde. Sad kad uđemo u seriju u prvenstvu, pa još i Leicester kad nas izbaci iz FA kupa...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 13:20

Samo jedno poređenje - njihova klupa je sinoć bila u sastavu Lloris, Kaboul, Naughton, Capoue, Dembele, Lamela, Soldado.

Naša je bila Woodman, Satka, Streete, Anita, Roberts, Vučkić, Armstrong.

Sami izvucite zaključke.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 13:40

Ma i oni su tambura od kluba i ekipe. To je prokomentariosao i onaj lik sa BBC-ja pre neki dan. Srednjaci najobicniji. Utoliko smo mi jos tuzniji i jadniji kad te ovakvi olese bez prlivanja znoja. Teze ce im biti protiv Sheffield United-a nego protiv nas.

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 13:59

Menjao bih se za njihovu klupu, pa makar bio i "srednjak".

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko

Broj poruka : 1650
Godina : 34
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 20:29

Ovakav Newcastle United da osvoji kup bilo bi sramota za to takmičenje. Mi ga volimo kao što se voli nevaljalo dijete. To ne znači da je dobro, nego da je naše, a i dalje ne valja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 EmptyČet 18 Dec 2014 - 21:05

Srednjaci su oni. Da li bih se menjao ili ne, o tome ne pricam. Ali mislim da je tuzno fa te takva ekipa naprasi tako lako. A o njihovim kvalitetima mogu da kazem da su dobri igracici.

PočaljiNaslov: Re: Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL    Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Tottenham (A) CAPITAL ONE CUP QUARTER-FINAL
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: