Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Transfer rok - Zima 2015

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Mitro's on fire

Broj poruka : 402
Godina : 20
Datum upisa : 05.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 16:46

Adebajor, Paulinjo, Lenon, Tauzend, Soldado i Kirikeš. Podugačak spisak igrača kojih Totenhem želi da se reši ove zime. Naravno uz adekvatne ponude.

Milan će skoro sigruno dovesti levog beka do kraja prelaznog roka. Prva želja je bio Vanđoni iz River Plate, ali cena od sedam miliona evra je previše za Galijanija. Zato je Milanov transfer gurru bacio oko na Davidea Santona koji je na izlaznim vratima Njukasla. Galijani bi ga doveo na pozajmicu...

Bivši igrač Njukasla Hatem Ben Arfa je odbio ponude Granade i Olimpijakosa pre nego što je odlučio da se vrati u domovinu i pojača Nicu. Lucidni vezista je uradio ono za šta se malo koji igrač odluči - propustio je da pređe u tim koji redovno igra Ligu šampiona.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Srki

Broj poruka : 8902
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 16:52

coloccini ::
Bivši igrač Njukasla Hatem Ben Arfa je odbio ponude Granade i Olimpijakosa pre nego što je odlučio da se vrati u domovinu i pojača Nicu. Lucidni vezista je uradio ono za šta se malo koji igrač odluči - propustio je da pređe u tim koji redovno igra Ligu šampiona.

Lucidni je valjda od LUD?

Thug

Broj poruka : 2941
Godina : 29
Datum upisa : 21.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 18:59

Pominje se da je PSG zainteresovan za Sissoka. Takodje se pominje da je moguca razmena Sissoko za Cabaye-a? Sta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 19:01

Bilo bi lepo ali smatram da je nemoguce. Sta Cabaye da radi kod nas?

Savic

Broj poruka : 6373
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 20:33

Ako dođe do razmene Sissoko - Cabaye, verujem da bi mi morali i da doplatimo, tako da tu opciju Ashley ne razmatra uopšte.

RIOT

Broj poruka : 4336
Godina : 31
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 20:48

Savic ::
Ako dođe do razmene Sissoko - Cabaye, verujem da bi mi morali i da doplatimo, tako da tu opciju Ashley ne razmatra uopšte.

Teoretski, ne, ako se u dugoročni trošak ne računa visoka plata koja bi morala biti isplaćena za Cabaye-a. Mislim da trenutno Moussa vredi više od Cabaye-a, pre svega jer je mlađi, i tek ga čekaju najbolje igračke godine, dok je Cabaye-u ovo vrhunac karijere.

Voleo bih kada bi do toga došlo, jer bi sa Cabayem u timu Perez imao mnogo više upotrebljivih lopti, a generalno, uticaj Cabaye-a (jednog od najboljih fudbalera NUFC-a u poslednjih deset godina) je nemerljiv, jer je u pitanju čovek pored koga cela ekipa igra bolje.

No, da se vratimo u realnost.

Slažem se sa tomo da Ashley ne razmatra ovu opciju uopšte, jer može da zaradi lepe pare na prodaji Mousse. U njegovim očima, pokriveni smo sa barem pet igrača koji mogu da igraju na njegovoj poziciji i neće dovesti nikoga. Dakle, svaka opcija trošenja novca (ili propuštanja čiste zarade), za poziciju centalnog veznog igrača ne dolazi u obzir.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 20:52

PSG je u problemu zbog finansijskog fer play-a zbog toga su spremni na razmenu...ali krmak je na odmoru, dtako da ga boli ona stvar. Koji vlasnik kluba ide na odmor u sred prelaznog roka?!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 21:04

Cabaye je 3 klase iznad Sissoka. Ne znam koji je njegov motiv da prasinari kod nas, verujem da moze da ode u neki klub sa ambicijama.

Savic

Broj poruka : 6373
Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Ned 4 Jan 2015 - 21:33

RIOT ::
Savic ::

Teoretski, ne, ako se u dugoročni trošak ne računa visoka plata koja bi morala biti isplaćena za Cabaye-a. Mislim da trenutno Moussa vredi više od Cabaye-a, pre svega jer je mlađi, i tek ga čekaju najbolje igračke godine, dok je Cabaye-u ovo vrhunac karijere.

Voleo bih kada bi do toga došlo, jer bi sa Cabayem u timu Perez imao mnogo više upotrebljivih lopti, a generalno, uticaj Cabaye-a (jednog od najboljih fudbalera NUFC-a u poslednjih deset godina) je nemerljiv, jer je u pitanju čovek pored koga cela ekipa igra bolje.

No, da se vratimo u realnost.

Slažem se sa tomo da Ashley ne razmatra ovu opciju uopšte, jer može da zaradi lepe pare na prodaji Mousse. U njegovim očima, pokriveni smo sa barem pet igrača koji mogu da igraju na njegovoj poziciji i neće dovesti nikoga. Dakle, svaka opcija trošenja novca (ili propuštanja čiste zarade), za poziciju centalnog veznog igrača ne dolazi u obzir
.

Jednom prilikom sam napisao, da Cabaye možda nije najbolji vezista Newcastle United-a koji je igrao u Premier League, ali smatram da je najuticajniji. Zašto? Zato jer je naša celokupna igra, taktika, postavka igrača, bila bazirana na Cabaye-u i oko njega. Svaki naš segment igre se oslonjao na njega. Cabaye je morao svaku loptu da "overi" prilikom svake akcije. Nešto kao Sale Ilić u Partizanu.

Cabaye je kod nas imao viziju. Imao je završni pas ali isto tako imao je i onaj udarac sa distance.

Uvek bih pre voleo da vidim Cabaye-a u našem timu, nego Sissoko-a. Cabaye me je podsećao na Nolbarto Solano-a, dok me Sissoko podseća na Gary Speed-a. Tu prvenstveno mislim na tehniku i znanje sa loptom.

Thug

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Pon 5 Jan 2015 - 9:14

I zato takvi igraci ne urade van tog kluba nista. Sve se vrti oko njih, otisao je u PSG gde imas mnogo znalaca, medju njima i Ibrahimovica, i moras da radis sta ti se kaze, a ne sta ti hoces. Ista tako ne bi uspeo ni da je izabrao Arsenal. Nije velik toliko da se takvi klubovi vrte oko njega, a opet za nas je prevelik...I naravno da bih ga voleo nazad. A sto se Sissoko-a tice, on je radilica, jak, stamen. Ne znam zasto ga je gurao na krilo, kada je covek pravi box to box igrac.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Pon 5 Jan 2015 - 9:38

Problem sa odlaskom u takav klub je jebeno nagomilavanje igraca. Mislim da Cabaye ima stofa da igra u nekoj jakoj ekipi, ekipi koja se bori za titulu. Mislim da bi u Arsenalu bio OK, Wenger ipak radi malo drugacije - gleda da dovede igraca koji mu treba. Uvek se setim Dembe kada je otisao u Chelsea pa popasao klupu. Jedan od primera kako bogati klubovi ujebu coveka. Da je otisao bilo gde drugde (a mogao je medju jake klubove) trpao bi jos.

Alistair

Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Pon 5 Jan 2015 - 14:29

Golman nama treba pod hitno. Čitao sam po netu da je Vejn Henesi nezadovoljan statusom drugog golmana u Palasu... uvek sam ga gotivio, bilo bi lepo da dođe na neku pozajmicu pošto je odličan golman, a mi golmana nemamo.
A što je Santon na izlaznim vratima?
I treba nam štoper H I T N O.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Pon 5 Jan 2015 - 21:40

Prvo nam treba trener. A ne znam zasto se pominje odlazag Santona, pogotovo sto je u pitanju pozajmica u Milan?!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 34
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Pon 5 Jan 2015 - 23:28

Santon mora ostati i tako će i biti.On je naš prvi bek i od njega očekujem da se polako ustali u tim i pruža dobre partije.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 8:23

Navodno smo poslali ponudu za M'Baye Niang iz Milan-a. Igra na poziciji krila i napadaca a krasi ga brzina. Istice mu ugovor na kraju sezone, a to je ono sto debeli voli.
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 9:53

Odbijena je
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 10:57

Ovo ce da ispadne klasicno smandrljavanje ekipe-daj nekoga, nije bitno koga. Vec godinama nismo povezani sa igracima koji mogu da povuku klib, nekim iskusnim njuskama. Svaki nas prelazni rok posvecen je daljoj preprodaji, tako dovodimo neku neafirmisanu decu, gomilamo pozcije koje su nam vecpopunjene, nema reda. U stvari ima-prodace se dalje. Ko jebe klub.

Pedja

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 12:08

Izgubio se taj Niang sa fudbalskog terena.Nisam ga gledao zadnjih godinu dana.Izgleda je i on malo vise udaren.
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 16:16

13.50 - Šola Ameobi se vraća u Njukasl kao slobodan agent. Legendarni napadač Svraka će posle nepune sezone u turskom Gazijantepu, napustiti Superligu i vratiti se na Sent Džejms Park, gde je odigrao 397 utakmica i postigao 79 golova.

Hahahahahahahahahahahahahahah stize nam pojacanje sezone hahahahahahahahahahahahahah.
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 16:31

Niang, Cicarito, Van Dijk, Krauc, Kabul, Ricards, igraci Totenhema koje sam skoro naveo, Jaja Sanogo to su sve igraci koji bi mogli da nam pomognu i koji bi pod odredjenim uslovima sigurno dosli kod nas, neki su se vise a neki manje pokazali, neki su vise a neki manje igrali ali bi, siguran sam, bilo vise koristi nego sto bi sedeli na klupi a mi jurimo Solu Ameobija koji ima 43242 godine i koji ima manje kondicije od mene koji igram stopera... Boze, oprosti im, ne znaju sta rade
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy

Broj poruka : 607
Datum upisa : 04.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 20:26

taman pijem sok umal se nisam udusio kad sam procito ovo za sholu Very Happy
sad kad sam doso sebi i ismijo se vec mi se pocinje plakat pomalo
Nazad na vrh Ići dole
Srki

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Uto 6 Jan 2015 - 21:14

Boze...

Pedja

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Sre 7 Jan 2015 - 1:14

Nece valjda ponovo da igra za nas?! Ako se to zaista dogodi,licno ne iskljucujem takvu mogucnost,shvaticu da smo dotakli dno!
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Sre 7 Jan 2015 - 19:09

18.25 - Šestorici igrača Juventusa ističu ugovori na kraju ove sezone – Storariju, Rubinju, Moti, Pepeu, Lihštajneru i Đovinku, a navodno je samo Lihštajner spreman da produži saradnju sa Starom damom.

Sta fali Djovinku, Rubinju dok se Krul ne vrati, Pepeu?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin

Broj poruka : 4524
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   Sre 7 Jan 2015 - 19:21

Giovinco bi bio odlican kod nas

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Transfer rok - Zima 2015   

Nazad na vrh Ići dole