Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jamaal Lascelles

Ići dole 
+2
RIOT
toon72
6 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyUto 11 Nov 2014 - 17:33

Naš od sledeće sezone, a već trenira sa A timom engleske reprezentacije. Mislim da je kupovina njega i Darlowa bila odličan potez.

Jamaal Lascelles Lascelles

http://www.nottinghampost.com/Nottingham-Forest-s-Jamaal-Lascelles-trains/story-24513470-detail/story.html?
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyUto 11 Nov 2014 - 18:10

Složio bih se s tobom oko "odličnog poteza"...no poprilično sam zabrinut jer ako se dobro sječam nije bio baš nešto oduševljen s tim da ga je njegov klub odlučio prodati pa je tek na nagovor svog menagera i kluba odlučio staviti potpis na ugovor...nešto mu se nije baš dolazilo u NUFC - s jedne strane razumljivo jer nije mu baš jasna (kao i nama) sama politika kluba koji ne gaji neke velike ambicije (bitno je opstati pa što bude bude)...
...inače danas mu je i rođendan (11.11) pa mu ja i čestitao preko twittera - neka zna da odlazi u klub sa velikom podršom iz cijelog svijeta...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyUto 11 Nov 2014 - 18:13

Koliko se ja sećam, Stuart Pearce je bio taj koji nije bio oduševljen time što je klub odlučio da proda ovu dvojicu, a Darlow i Lascelles nisu komentarisali.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyUto 11 Nov 2014 - 19:00

Hah, moguće da si i ti u pravu, godine jbga, počeo miješati stvari i zaboravljati...ne da mi se kopati po internetu što je bilo sve...znam da je Pearce divljao po novinama no negdje mi je nešto ostalo da nisu ni oni na prvu bili baš oduševljeni - nakon potpisa normalno da su bili sretni i davali oduševljene izjave...no nema veze, naš je od slijedeće sezone i ima da dušu ostavi na terenu...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptySub 7 Feb 2015 - 19:20

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyČet 4 Avg 2016 - 14:00

Jamaal Laccelles naš je novi kapiten!

Jamaal Lascelles 13923342_853609978107367_5318523234537956744_o
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyNed 28 Avg 2016 - 21:38

Jamaal Lascelles 37A347C800000578-0-image-m-60_1472333470597
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyUto 2 Maj 2017 - 16:33

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptySub 16 Sep 2017 - 22:06

Jamaal Lascelles 16
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyNed 17 Sep 2017 - 20:56

I ako sam nekad sumnjao da je Rafa sujetan,na primeru Lascelesa sam odagnao sumnju.Ovaj momak je bio zamena i uskocio je posle povrede Francuza u prvi tim.Rafa mu je vratio i traku. Svaka cast Jamalu,bez ljutnje je prihvatio svaku trenerovu odluku i sada svi uzivamo u tome.Ima jos mesta da napreduje,izgubio je neke lose navike poput vracanja lopte golmanu,bespotrebnog razmisljanja,srljanja u duelu. Odlicne fizicke predispozicije.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptySre 20 Sep 2017 - 21:51

Dobro, Jamaal nije prošao kompletne pripreme, odnosno, nije ih odradio punom snagom jer se oporavljao od operacije bruha, otud je Lejeune i startovao protiv Tottenhama, pa ga je usrani Kane povredio.

Inače, imamo najmlađi tim u PL.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyČet 21 Sep 2017 - 9:57

Savic ::
Dobro, Jamaal nije prošao kompletne pripreme, odnosno, nije ih odradio punom snagom jer se oporavljao od operacije bruha, otud je Lejeune i startovao protiv Tottenhama, pa ga je usrani Kane povredio.

Inače, imamo najmlađi tim u PL.

I to, zanimljivo, od kako je Rafa ubio transfer policy kupovine igrača koji imaju isključivo ispod 27 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyČet 21 Sep 2017 - 10:51

Pa imajuci sve ovo u vidu: kvalitet igraca i godine, mi sta god da uradimo to je sve ekstra. Osim ispadanja, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptySub 7 Okt 2017 - 13:32

Lascelles rek'o Diameu da je lijen, ovaj ga uvrijedio, pobili se i ovaj u cilju da ih rastavi slome mu prst

http://www.chroniclelive.co.uk/news/north-east-news/jonjo-shelvey-breaks-hand-acting-13730135

clap clap clap
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptySub 7 Okt 2017 - 14:56

Opet ista priča.

Nešto je mnogo gadno u vazduhu na severoistoku, ja ne vidim drugo objašnjenje da nam se ovo jebeno konstantno dešava.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptySub 7 Okt 2017 - 16:49

Ništa strašno. To se dešava svuda u svim klubovima.

Lascelles je kapiten, produžio je ugovor na šest godina i očigledno mu je muka da gleda nekog ko otaljava treninge.

Mislim da će Diame biti prodat ako ne u januaru onda u letnjem prelaznom roku.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyNed 8 Okt 2017 - 10:06

Dobra stara vremena Smile

Bagra je to, mora da se lema tu i tamo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyNed 8 Okt 2017 - 17:15

Shearer je recimo imao gomilu takvih situacija sa saigračima.

Ginola mu je nešto kenjao u svlačionici, Shearer ga davio, jedva ih razdvojili.


Gillespie razbijao inventar u nekoj kafani u Dublinu, Shearer ga izveo napolje i nokautirao ga.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3560025/Keith-Gillespie-reveals-punch-former-Newcastle-team-mate-Alan-Shearer-left-unconscious-hospital.html


Former Newcastle winger Keith Gillespie has revealed how an argument with Alan Shearer over some dropped cutlery left him unconscious and in hospital.

The pair were team-mates at St James' Park when the incident occurred on a busy street during a mid-season trip to Dublin in 1997.

Gillespie and Shearer spent two years playing alongside each other on Tyneside, but didn't see eye-to-eye halfway through their final season together.

'We were away on a mid-season break, and I knocked some cutlery off the table accidentally,' Gillespie told talkSPORT. 'He looked over to say "pick that up", and I just didn't like the way he was talking to me.

'I just turned round and said: "Right. Outside now!" And he took me up on the offer.

'I didn't think he would, but I was a bit too proud to back down. We ended up going outside, and I took one swing and missed, and he hit me - and that was goodnight.'

Gillespie, who left Newcastle in 1998 and went on to play for clubs including Leicester and Sheffield United, came off second best, but his relationship with Magpies legend Shearer was not affected.

He added: 'I did actually spend a night in hospital. Because when he hit me I fell and hit my head on a plant pot. I was unconscious.

'He came and saw me the next day, and we had a laugh about it.'



Bellamya su Shearer i Given okačili u svlačionici kao čiviluk.

Onomad kad je mali smrad Bellamy bio na pozajmici u Celticu, Newcastle je izgubio polufinale FA Cupa od Man U rezultatom 4-1, a Bellamy slao sms poruke Sheareru da je njegovo vreme prošlo. Shearer ga zvao, ovaj se pravdao da su mu ukrali fon i da nije on slao te poruke. Shearera nije mrzelo da vozi do Glazgova i da čeka Bellamya na parkingu ispred Celtic Parka da nahvata Bellamya. Sreća, nije ga nahvatao. Mislim, sreća po Bellamya.

Kažu da je Barton jedva živu glavu izvukao u svlačionici na Anfieldu, kada je namerno dobio crveni karton faulirajući Xabi Alonsa. Shearer je tada bio manager i u svlačionici mu je rekao da je to bilo kukavički i da je ostavio saigrače na cedilu. Barton mu je rekao da je on loš trener a Shearer je hteo da ga pojede.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyPon 9 Okt 2017 - 15:20

Ne zaboravimo blistavi momenat kad je Carroll slomio vilicu Stevenu Tayloru zbog ribe.

A i nju je mlatio.

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyPon 9 Okt 2017 - 19:09

Pa, Carrollu posle zapalili džip. Sud presudio da mora da živi kod Nolana.

Jbte, dobro je da ovaj klub još postoji kakvi su sve likovi prodefilovali kroz njega, počev od uprave, preko igrača pa sve do ekonoma.

Onaj Llambias je trčao golišav po travnjaku St James' Parka, jer je izgubio nekakvu opkladu od Ashleya.

Dyer i Bowyer se protiv Aston Ville potukli međusobno. Obojica dobili crvene kartone.

Opičeni Kinnear išao da gleda Birmingham i video nekog malog plavog po levom boku koji se zove Shane Ferguson. Hteo da ga dovede u NUFC. Sutra mu neko rekao da je on naš igrač na pozajmici u Birminghamu.

Kluivert od prvih 14 noći u Newcastleu, nije spavao 12. Izlazio lik svake večeri.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyPon 9 Okt 2017 - 19:14

Bramble bio osumnjičen za nekakvo silovanje. Posle u Ipswichu zakucao BMW X5 džip u neki zid. Mogao da pobije celu porodicu.

Dyer takođe skrcao džip, posle kupio Hummera.

Bellamy se na aerodromu tukao sa Carverom. Letele stolice.

Četiri igrača vraćena sa mini priprema iz Španije jer se nisu pojavili na večeri na kojoj su bili i ljudi iz uprave. Ostali do kasno u noć u gradu.

Kinnear na konferenciji vređao novinare.

Pardew nabo glavom igrača Hull-a, zatim gurnuo pomoćnog sudiju protiv Tottenhama.

Klub na osnovu klipova sa youtubea doveo Nacho Gonzaleza i Xisca.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyPet 13 Okt 2017 - 22:24

Last week’s fight between Lascelles and Diame, when the captain called the midfielder lazy, was a scrap to keep those standards high.

“After they apologised to each other,” Benitez revealed. “They said they would buy lunch for everyone! It was a surprise for us. It was nothing.”


Inače, upravo je Lascelles očitao bukvicu Janmaatu posle poraza od Southamptona od 2-0, kada se nesrećni Holanđanin na centru igrališta okliznuo a Sveci nam posle toga zabili gol. Posle toga je Janmaat udario rukom u zid slomivši dva prsta. Govorim o sezoni u kojoj smo ispali.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu Na mreži
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles EmptyNed 15 Okt 2017 - 10:06

Lepe smo dijabole gajili. Od vajkada.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jamaal Lascelles Empty
PočaljiNaslov: Re: Jamaal Lascelles   Jamaal Lascelles Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jamaal Lascelles
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: