Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Southampton - Newcastle United

Ići dole 
+15
Alistair
spira
Becej City
Pedja
tinno
RIOT
m.c.t.
zarkonio
Dinko
NUFC96
Srki
Thug
NewBoy
Admin-Roby
Savic
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyNed 14 Sep 2014 - 20:36

Dinko ::
mare90 ::
Nesto treba da se menja i to pod hitno.Ovako vise ne moze a i nema smisla.Dokle vise da se brukamo

Ja ne vidim šta je tolika bruka što se čovjek napio i nije vidio Savićev post Very Happy

Ja se malo i uvredio.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyNed 14 Sep 2014 - 20:43

Verujem da je tebi Mićko bilo bolje u subotu nego Pardew-u. Ne bih mu bio u koži narednih dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 15 Sep 2014 - 7:03

jednostavno nisam gledao, izgubio sam zelju. Rezultat je ocekivan. Pardi cini mi se namjerno pravi glupe poteze ne bi li dobio otkaz i digao ostecenje.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 15 Sep 2014 - 14:36

Do sad se mislillo da Pardi nema pojma,a sad se provlaci teza da sam sebe "ubija".Ko zna,mozda si u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 15 Sep 2014 - 15:34

Taj je toliko nesposoban da kada bi pokusao da sabotira tim, mi bi osvojili ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyPon 15 Sep 2014 - 15:41

Nisu bas ti ugovori tako naivno sklapani. Ne ide to bas po principu eve ti 50.000 nedeljno a ti ako hoces ceskaj muda ili gini po terenu. Sve je to u nekim aneksima pa ako odigras toliko i toliko, das toliko i toliko i asistiras toliko i toliko onda dobijas punu cifru. Ako ne onda se odmeri manje. Sigurno da i ovaj, kao trener ima neke uslove. Ako sabotira i rezultati budu bedni nece plata biti u fullu. Ni jedan klub nije toliko lud, a tek nije nas gazda, da deli lovu samo tako.
Pa kad treba da dovedu nekog igraca rade mu lekarski kao da je konj trkac. Doktori daju procenu za sta je ovaj spreman, udje i to u ugovor.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyUto 16 Sep 2014 - 17:20

Newcastle fans have asked for compensation following Saturday’s 4-0 defeat at Southampton, during which assistant boss John Carver was involved in an exchange with the Toon Army.
Carver allegedly swore at supporters after objecting to a ‘Pardew Out’ banner they had unfurled in the away end.
United fan Marc Kerry was among the Geordie following at St Mary’s and he told The Chronicle: ‘We had a protest banner and had put it at the front (of the away section)
‘I went to get burgers and when I came back Carver was there. He told us we shouldn’t be protesting.
‘I shouted back that we could protest if we wanted to and he shouted at me again.
‘Stewards then asked us to take the banner down - which we refused to do as the banner was not in anyone’s way, was not offensive, and as we have a right to protest.’
Fans called for manager Alan Pardew to be sacked during the game, and Mr Kerry, a shop fitter from Cramlington, added: ‘The team didn’t even try.
‘All the fans who went deserve compensation after that game.
‘If we wanted to watch a lower division standard of football then we’d go and watch Blyth Spartans - but then again they’d probably play better than Newcastle did on Saturday.
‘The players need to remember that the fans are out there working hard so we can follow the team and pay their wages.
‘But there seems no appreciation from them for those of us who travel all over the world to support them. It’s diabolical.
‘Win or lose they should be playing with passion and want to play for the club - but it doesn’t feel like that.’
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyČet 18 Sep 2014 - 15:58

Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyČet 18 Sep 2014 - 17:37

Heh, sada...jedna narodna ide ovako "poslije jebanja nema kajanja"....usrao je i gotovo i normalno da mora sad pokušati počistiti svoja sranja...meni jedino ne ide u glavu kako da on tako ratoboran kao i Pardew a ne mogu tu osobinu prenijeti na igrače...nesposobnost vjerojatno...jedno je voljeti klub a drugo je znati znanje...da nam igrači ginu na terenu ne bi za niti jedan poraz ništa rekao no oni se ponašaju kao curice i to me smeta...
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 EmptyČet 18 Sep 2014 - 18:39

Mislio sam po pitanju naseg kluba da treba da se menja nesto podhitno naravno.Da ne ispadne da sam nesto mislio sasvim drugo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Southampton - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle United v Southampton 3:1
» Newcastle United vs Southampton
» Southampton-Newcastle United 0:1
» Newcastle United - Southampton
» Southampton - Newcastle 0:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: