Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Southampton - Newcastle United

Ići dole 
+15
Alistair
spira
Becej City
Pedja
tinno
RIOT
m.c.t.
zarkonio
Dinko
NUFC96
Srki
Thug
NewBoy
Admin-Roby
Savic
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 19:49

Tukli u nas ko u dobos. Sta reci... 2 boda do sada, od 4 utakmice na 3 nismo dali gol i tako. Sto kazu Svabe es geht!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 19:52

Pedja ::
Ovo je pravo ponizenje! Izgledamo kao razbijena vojska.Mislim da Pardi ne moze preziveti ovu noc.

Kakva vojska. Izgledamo kao razbijena grupa djece.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 19:53

Southampton - Newcastle United - Page 2 10659210_740781412636106_948042222536975972_n

John Carver psuje navijače i zove ih na ferku.

Evo i snimak:

https://vine.co/u/989317285766389760
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 20:13

Odlicno!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 20:40

Voleo bih da se ti navijači i pojave u trening centru u ponedeljak i da se suoče sa Carver-om. Dao bih stan da mu tada vidim izraz lica.

https://vine.co/v/Oa1uJz7MMdd


Poslednji izmenio Savic dana Sub 13 Sep 2014 - 23:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 22:29

Vidite kako Šireru i Ben Arfi nije smeo ništa da kaže Twisted Evil
Šalu na stranu,očaj živi.Nisam propratio tekmu,ali mislim da rezultat sve govori.
Stvarno nisam očekivao ovakvo punjenje.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 22:49

Veprina je popizdela.Od svih ovih polovnjaka što je doveo, neće mu se ni pola vratiti.
Budimo realni, ekipa nam je go kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptySub 13 Sep 2014 - 23:56



Atmosfera sa gostujućeg sektora danas. Vrlo zanimljiv kraj snimka, gde je jedan navijač NUFC uleteo u teren a Coloccini prolazi, pazite kad nije ni pogledao u tom pravcu. Igrači su dobili aplauz po završetku meča iako bi bilo bolje da su dobili govnjivu motku. Navijači pevaju "Ohhh Newcastle We Love You" kao da smo osvojili Champions League. Mazohizam.

Kraj snimka treba Ashley-u puštati svaki dan da gleda, da shvati koliko Newcastle United znači nama svima i koliko ga volimo. Izgubiš 4-0, ponizi te nekakav Southampton, niko te ne jebe dva posto a ti pevaš Oh Newcastle We Love You!!!


Poslednji izmenio Savic dana Ned 14 Sep 2014 - 16:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 0:55

spira ::
Budimo realni, ekipa nam je go kurac.

Pricam ja od prvog kola! Kupili neka 2 polovnjaka, isfurana Francuza i prosuli pricu kako smo se prejebano pojacali, usrala se cela PL od NUFC-a. Pazi kurca!

@Savic

Takodje sam odavno skapirao da se tamo ljudi radjaju hendikepirani. Sto kazes, ponize te 4-0 a oni pevaju. Da je sprovedena anketa na tribini nakon utakmice 98% ne bi znali koji je rezultat, a 100% ne bi znalo gde su, u kom gradu.

Takve je lako jebavati. Zna to onaj u beloj kosulji.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 8:42

Hocete moje vidjenje tekme? Poslednji post sam napisao da ce nas ubiti kako je krenulo, bio je 5 minut tekme, ugasio sam link i tu se zavrsilo moje pracenje. Na vreme sam to uradio. Ne mogu vise da gubim zivce zbog par debila.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 10:29

Napredujes, ja sam prestao i da palim streamove :-) Samo vidim rez i cao.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 11:19

Tek sad pogledao tabelu u novinama. Pa mi smo POSLEDNJI. 20. mesto, eeej o_O
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 12:04

Srki budi redovniji i na blogu.  Very Happy. Još juče sam napisao da smo zakucani za dno tabele sa samo 2 boda iz 4 meča.

Još kupuješ novine a imaš net?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 12:28

RIOT ::
Čitam na twitteru da mnogi pišu da je pred početak utakmice grupa naših navijača podigla transparent "Pardew Out" i da su pevali pesme o njegovom otkazu, na šta je pomoćni trener John Carver počeo da viče na njih, naziva ih "fucking cunts" i poziva one koji su protiv Pardewa na trening u ponedeljak "da rasprave to".
ovo me podseća na ono 1v1 ME IN REAL LIFE U SKRUBLORD što retardirani Poljaci pišu kad ih pobeđuješ u lolu.
Meni ovo već smešno, počeću da se sprdam sa Njukom kao sa našim fudbalom, jer ozbiljno delujemo kao da bi nas Vojvodina pokidala bez po muke.
Jebiga. Mada draže mi je od Sautemptona nego od bilo kog drugog kluba. Kako ljudi igraju, milina je gledati. Neviđeno ih gotivim.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 12:36

Savic ::
Srki budi redovniji i na blogu.  Very Happy. Još juče sam napisao da smo zakucani za dno tabele sa samo 2 boda iz 4 meča.

Još kupuješ novine a imaš net?

Ja sam old school. Volim hard copy. Nisam juce nista gledao, samo livescore i forum na netu, tako da sam tek jutros video. A i nekako mi frapantnije deluje kad vidim na hartiji.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 13:16

Sviđa mi se reakcija Janmata što je pozvao još par igrača da pozdrave navijače na kraju,bravo za navijače što su pevali i posle teškog poraza.Takvi navijači zaslužuju nešto bolje,a drago mi je da nisu svi igrači beskičmenjaci,po ugledu na neke iz uprave.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 13:31

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 13:48

@ Riot,

Ne gledaš postove iznad svog? Zar ne vidiš da je taj klip postavljen još sinoć? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 15:04

Ja sam na godišnjem odmoru pa nisam(srećom) pratio utakmicu. Vidim bio sado-mazo? Jebem mu mater, da hoćemo ispasti u Championship pa da Ashley tada proda klub, vjerujem da bi bio u minusu jedno 500 miliona funti, treba navijati za takav razvoj događaja. Kad je već napravio ovakvu sprdnju od kluba zajedno sa Pardewom neka mu onda bankovni račun bar pada, tu je najosjetljiviji.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 16:05

Poniženi smo po ko zna koji put! Oseća se netrpeljivost navijača i Pardia,očajno stanje u klubu,pa bi pametno bilo prekinuti ovu agoniju.Mislim da vremena za čekanje nema i da se hitno mora reagovati.Ovako više ne ide.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 18:04

Savic ::
@ Riot,

Ne gledaš postove iznad svog? Zar ne vidiš da je taj klip postavljen još sinoć? Very Happy

Bio sam prilično pijan sinoć.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 18:56

Nesto treba da se menja i to pod hitno.Ovako vise ne moze a i nema smisla.Dokle vise da se brukamo
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 19:01

@ Riot,

šalim se, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 20:28

mare90 ::
Nesto treba da se menja i to pod hitno.Ovako vise ne moze a i nema smisla.Dokle vise da se brukamo

Ja ne vidim šta je tolika bruka što se čovjek napio i nije vidio Savićev post Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 EmptyNed 14 Sep 2014 - 20:33

:-D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Southampton - Newcastle United   Southampton - Newcastle United - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Southampton - Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United v Southampton 3:1
» Newcastle United vs Southampton
» Southampton-Newcastle United 0:1
» Newcastle United - Southampton
» Southampton - Newcastle 0:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: