Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Je l' ovo OK?

Ići dole 
+21
toon72
Srki
NewBoy
milan25
Mitro's on fire
Becej City
RIOT
Dinko
m.c.t.
NUFC CRO
mare90
moody
Pedja
Alistair
Savic
NBB96
Alan Smith17
geordie
pirLe
spira
zarkonio
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 20:07

Roj Kin u svojoj biografiji "Uvek smo se hvalili veličinom. Moj je, iskren da budem, prilično prosečan. Niki Bat ima najveći k…c koji ste ikad videli. Šepurio se pod tušem, vrteo ga i pravio ‘vetrenjaču’… Jadni Geri Nevil. Uvek se tuširao leđima okrenut ekipi. Jednom sam ga zgrabio i okrenuo da virnemo. Nesrećnik ima pečurkicu. Viđao sam više mesa u vegetarijanskim obrocima".
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 20:56

Smrad. Takve stvari o saigračima/drugarima se ne iznose u javnost, osim ako si palanački džukac, što je Keane ovog puta i dokazao da jeste.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptySre 8 Okt 2014 - 20:59

sta ocekivati od Roy Keane-a.....zato on nikad nece biti menadzer manchester uniteda iako je njihova legenda! Covek je bolestan.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyČet 9 Okt 2014 - 9:37

Budaletina od coveka.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyČet 9 Okt 2014 - 10:49

Za ocekivati je tako nesto, pise biografiju, da bi je prodao mora da lupeta takve gluposti...ko bi je citao da je pise lepo i knjizevim jezikom?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyČet 9 Okt 2014 - 11:15

Najlakse ces da prodas knjigu i zaeadis lovu pisuci o tim budalastinama. Klasican kursadzija, sa forama molim, opalim te golim.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyČet 9 Okt 2014 - 14:39

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyČet 9 Okt 2014 - 20:57

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyČet 9 Okt 2014 - 21:55

Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPet 10 Okt 2014 - 13:49

Bas su prave komsinice Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPet 10 Okt 2014 - 19:46

Je l' ovo OK? - Page 9 10687030_656162031195999_3563076772545500207_n

Mladi Big Sam
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptySub 11 Okt 2014 - 12:11

Lik mu isti kao i danas.Prepoznao bi ga medju hiljadu dusa.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyNed 12 Okt 2014 - 13:41

http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-26984146.html

Kuća u kojoj je živeo Yohan Cabaye dok je igrao za Newcastle United.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyNed 12 Okt 2014 - 15:53

Savic ::
http://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/property-26984146.html

Kuća u kojoj je živeo Yohan Cabaye dok je igrao za Newcastle United.

Čisto preseravanje, mislim da mu je bila sasvim dovoljna i bar četiri puta manja. Ali ko sam ja da mislim, obični navijač.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyNed 12 Okt 2014 - 18:39

Ljudi kad dobiju 50 maraka na kladionici pocnu da se rasipaju taj dan, i uzivaju u nekim stvarima koje inace ne bi kupili. Zasto neko ko zaradjuje koa fudbaleri treba da bude drugaciji od obicnih ljudi. Ne kazem da opravdavam luksuz, ali nema mjesta ni ocekivanju da fudbaleri treba da budu skromniji od nas. Pogotovo uz bezobrazno visoke plate za nikakvu odgovornost. Ja svaki dan na poslu mogu ubiti nekoga i mozak mi umalo eksplodira pri kraju radnog vremena, a oni se istusiraju nakon treninga i hajd zdravo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyNed 12 Okt 2014 - 22:30

Ja kao bivši sportista i sadašnji profesor fizičkog vaspitanja skidam kapu svakom ko uspe u sportu. Posebno mi je drago kada neko uspe u fudbalu (jer sam ga ja i trenirao), jer sam znam koliko odricanja, rada, znoja i sreće ti treba da bi postao profesionalni fudbaler.

Kada fudbaleru dobro igraju onda su nam idoli a kada loše igraju, onda su preplaćeni magarci.

Cabaye-u bi dao još tri puta veću kuću od ove na fotografijama, jer zaslužuje.

I ja da imam toliko novaca, proseravao bih se i folirao, znam sebe. A možda i ne bih, ne znam. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyNed 12 Okt 2014 - 23:23

Savke je potpuno u pravu.Kabaj zaslužuje samo najbolje,pa mu ovu kuću ne smemo uzeti kao neko razbacivanje.Siguran sam da bi se svako od nas ponašao isto.Novac je jebana rabota.Meni je najvažnije da novac čoveka ne promeni.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyNed 12 Okt 2014 - 23:38

A gde je ziveo dok nije "uspeo", uz puno odricanja, znojenja i ne znam ni ja cega, u fudbalu? Ziveo u 50m^2 sa jos bar troje ljudi. Iz nekog razloga njima treba titrati jajca iako rade (?) tesku lelemudjevinu od posla. Ovakvu gajbu naema ni Hju Hefner a ima hiljadu zena. A ovaj po p.s.-u moze da jebe samo kad mu dozvole. Sviranje kurcu. Zivim za dan kad ce se igrati amaterski. Preterali su ga sa bahacenjem, a sljaka im je cesangija muda i doterivanje kretenskih frizura do nivoa imbecilnih, tetoviranje 100% povrsine koze i karindzanje sestara im po zanatu - starleta- do iznemoglosti.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 9:27

Ne znam srki, ali ovaj prethodni post mi je nekako prepun proleterijata...Cek, zar samo oni sa dvorcima treba da zive u dvorcima? Bas sam neki dan citao da je 80% americkih milionera prva generacija milionera, i sta sad, oni treba da zive u stracarama jer su se rodili u takvim uslovima? Slazem se sa tobom da se mnogo bahate, da je fudbal postao igracka bogatih, previse novca se vrti za jedan 'sport'. Ali kad je vec sve u fudbalu povezano sa novcem, zasto ga ne bi koristili privilegovani koji imaju pozamasnije ugovore?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 9:39

Nisam rekao da ne sme da zivi, nek zivi gde hoce, nego ispada da ovakva kuca mora da mu se da, da bi uopste igrao. Mora dvorac da ga saceka. Ne znam, previse preplacuju cirkuzante. Neko dere dupe mnogo vise, radi mnogo ozbiljniji posao a jedva skrpi za garsonjeru (i to tako sto ga banka odere ko vola).
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 10:18

Meni ne smeta kuca i poboljsane standarda zivota. Meni najvise smeta bahatost, frizure, tetovaze, droga i drolje i taj sveopsti kic. Kao sto neko rece i mi kad dobijemo 50 KM na kladionici pocastimo se. Smeta mi sto su oni idoli. Sto su sve do jednog kretencine velike, imaju neki i po 30 godina a ponasaju se kao balavci sa 16. Rijetko se može naci koji gospodin, vecinom su to momci starijeg kova.

Kada skontamo na kraju smo mi kreteni, mi koji to konzumiramo i placamo ih debelo.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 10:29

Slazem se, ali kako ocekivati da se neko ponasa kao npr Pirlo, ili Di Natele, ili Shearer kada ti sa 18 godina dobijes ugovor od 80k nedeljno? Kada svi gledaju i dive se Baloteliju?! Sta je taj uradio u zivotu? Vise se pise o njegovim vezama nego o golovima...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 11:28

Pa ja i pricam o preplacenosti i bahatosti koja iz toga sledi.
Das klincu od 20 god. mesecnu platu koju njegov tatko nije zaradio za ceo zivot. Ko ce to vise da dovede u red?
Mislim da su preplaceni a da to od cega jedu 'leba nije nikakav posao vec zajebavnje do koske.


Poslednji izmenio Srki dana Pon 13 Okt 2014 - 17:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 16:57

Thug ::
Slazem se, ali kako ocekivati da se neko ponasa kao npr Pirlo, ili Di Natele, ili Shearer kada ti sa 18 godina dobijes ugovor od 80k nedeljno? Kada svi gledaju i dive se Baloteliju?! Sta je taj uradio u zivotu? Vise se pise o njegovim vezama nego o golovima...

Prava gospoda sva trojica, cini mi se da su ova dva italijana cak i istetovirani ali i dalje gospodin do gospodina. Jako gotivim Di Natalea. Ja bi dodao i Gerrarda koliko god ga neki mrzili (jeste pretukao je DJ-a nakon pobjede nad newcastlom).
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 EmptyPon 13 Okt 2014 - 20:02

Niko ne voli bahacenje ali kao sto Savic kaze, treba puno dupe da se dere da se uspije. Ne zaradjuju svi fudbaleri velike pare. A u fudbalu se vrte ogromne pare i svi, bas svi koji su u vezi sa najboljim klubovima i igracima zaradjuju velike pare. Pa jel treba da uposlenici u kancelarijama fudbalskih klubova, razni agenti i manageri zaradjuju puno, a oni koji se jedini znoje u svemu tome da zaradjuju manje. Ja sam za to da se daju pare igracima kad vec postoje pare. I kuce nek sebi kupuju kakve hoce, i ja bi. Meni samo nije jasno kako tipovi kao Ameobi i slicni zaradjuju toliko, a ne znaju ni da trce.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Je l' ovo OK? - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Je l' ovo OK?   Je l' ovo OK? - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Je l' ovo OK?
Nazad na vrh 
Strana 9 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Multimedija-
Skoči na: