Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Malaga (n) / Schalke (a)

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki

Broj poruka : 9105
Godina : 37
Datum upisa : 04.07.2007

Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptySub 2 Avg 2014 - 19:52

Jamie i Neville analiziraju... Pre bi trebalo da njih dvojicu izloze analizi. Dva najveca invalida u istoriji sporta.

Savic

Broj poruka : 6584
Godina : 42
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptySub 2 Avg 2014 - 21:18

Dobro, ova dvojica (Carra i Gary) analiziraju gde NUFC greši u vezi odbrane. Ipak njih dvojica imaju preko 1100 utakmica u zbiru za svoje klubove + reprezentacija Engleske. Za to im skidam kapu.

Neko nema ni 1000 treninga a ne utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira

Broj poruka : 1075
Godina : 39
Datum upisa : 24.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptySub 2 Avg 2014 - 23:36

Džabe sve, džabe! Somina i dalje daje debilne izjave i dalje tera MYM na beka i dalje nema taktiku za jednu jebenu celu utakmicu i dalje igramo neki horor fudbal i dalje je Pardew trener ovog tima.
Veprina je uzela dušu ovom klubu.
Mi smo sprdačina bre.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair

Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptySub 2 Avg 2014 - 23:43

spira ::

Veprina je uzela dušu ovom klubu.
Mi smo sprdačina bre.
Sad više nije do veprine, sad je samo do trenera. Ja bih Hjutona nazad, iskreno
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 1:44

Savic ::
Dobro, ova dvojica (Carra i Gary) analiziraju gde NUFC greši u vezi odbrane. Ipak njih dvojica imaju preko 1100 utakmica u zbiru za svoje klubove + reprezentacija Engleske. Za to im skidam kapu.

Neko nema ni 1000 treninga a ne utakmica.

Zato sto su hendikepirana nacija. Njih dvojica su igraci za Sindjelic. Mada je i tamo ostra konkurencija. Shvatam ja njihovu rolu na tv-u ali bi im bilo pametnije da o fudbalu, a posebno o taktici ne prde bas mnogo. Pogotovo sto su im i trenerske legende takticki potkovani do mojega i nazad.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 17:41

Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 BuH5KzjIgAAwYPp
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 18:49

Prvo poluvreme: Aarons i Obertan odlični, odbrana bolja čim nema Taylora. Colback prilično loš.

Čekam drugo poluvreme da vidim Chuckyja Ferreyru.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire

Broj poruka : 402
Godina : 22
Datum upisa : 05.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 19:39

Prilicno dobra utakmica, bez Tejlora super..
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72

Broj poruka : 1076
Godina : 48
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 19:43

Ne znam mene nisu baš oduševili, no pobjeda je pobjeda...uvijek mi je drago kad naguzimo švabe...potencijala imamo ali svi znamo da to treba sve i dobro uigrati a AP je ipak limitiran trener...AArons bi mogao postati igračina i pol...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 19:52

Ova pobeda nam ponovo vraca nadu u ovaj tim.Mladi Aarons me je odusevio,Obertan se izgleda probudio,ostali korektni.Ovaj mali Aarons me potseca na Sterlinga.Ima odlicnu tehniku,neverovatnu brzinu,agresivnost,i moze se razviti u opasnog igraca.Za mene je on najveci pogodak ovih priprema.Riviere je postigao lep pogodak i pokazao da je prilicno spretan.Dobili smo na brzini i agresivnosti.Obertan i Kabela spartaju kao ludi.Ako nas zaobidju povrede,mogli bi biti opasan trn mnogim ekipama u ligi.Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 20:36

Mene Aarons podseća na Loaman Lua-Lua-u i malo na Oliviera Bernard-a.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 22:39

Lepo da smo tukli fasisticki schalke. Drago mi je zbog toga.

Savic

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 22:55

Srki ::
Lepo da smo tukli fasisticki schalke. Drago mi je zbog toga.

Fašistički? Pet titula od 1930. do 1934. godine, zbog toga? Hitler je na vlast došao tek 1933. godine.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 23:18

Ne zbog titula, zna se da je to bio firerov omiljeni klub a i ima lepu fasisticku istoriju.

Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 23
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyNed 3 Avg 2014 - 23:25

Opaa pobeda nad Scheisseom!I to prilično visoka.
Svaka čast momcima,tekmu sam propustio jer sam mislio da je sutra Razz
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody

Broj poruka : 1440
Godina : 28
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyPon 4 Avg 2014 - 7:37

Gledao sam, uglavnom na preskake, posto mi nije bila zanimljiva. Nismo bili dobri koliko salke los.
Jest malac dao go, ali ga je usralo samo tako. Ne vjerujem puno igracima koji se pokazu dobri na pripremnim utakmicama. Uvijek se sjetim Luqea. Jedva cekam da pocne liga pa da gledam pravu deracinu.
I samo da Mbiwa pocne da igra stopera od prve i ja mislim da ce bit igracina.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyPon 4 Avg 2014 - 17:05

Majstorija Aaronsa i Rivierrea.

https://vine.co/v/M9hYBuK96mY

P.S.

Srki, ne postoje fašistički klubovi, već samo oni čiji su navijači tako orijentisani. Schalke nije jedan od njih:

Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 SchalkeVSaugsburg1

"Dvadeset godina bez nacista u Šalkeu"

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyPon 4 Avg 2014 - 17:40

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/244008/Dezulovic-drzao-cas-Torcidi-o-ustastvu-Neko-vas-je-zajeao-Hajduk-nije-vas-klub

Evo ovde ima deo o tome sta je bio Schalke u vreme fasizima. Posto fasiznam, je l da, zvanicno ne postoji, u tom smislu mogu samo da preformulisem izjavu tj post: drago mi je da smo pobedili klub koji ima izrazitu fasisticku proslost. A vreme ocigledno brise sve.

Izvinjenje za off ali ovo sam morao da dokumentujem. Da ne bude zabune. Neki se klubovi vole i zbog istorije, a neki zbog iste mrze.

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyPon 4 Avg 2014 - 21:05

Navijači West Hama sa kojima su se potukli Toon Army na gostovanju u Nemačkoj:

https://twitter.com/christhomas86/status/496367508811972609/photo/1

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire

Broj poruka : 402
Godina : 22
Datum upisa : 05.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptyPon 4 Avg 2014 - 21:37

A ja sam mislio da se samo nasi idioti mlate po utakmicama..
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96

Broj poruka : 921
Godina : 24
Datum upisa : 24.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 EmptySub 16 Avg 2014 - 2:44

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Malaga (n) / Schalke (a)   Malaga (n) / Schalke (a) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Malaga (n) / Schalke (a)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: