Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 vas san :D

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

vas san :D Empty
PočaljiNaslov: vas san :D   vas san :D EmptySub 8 Dec 2007 - 11:36

jel ste imali nekad sad vezan za Newcastle United ?

ja jesam,milion,al eto,sad sam ustao,i odma pocinjem da pisem dok ne zaboravim san Very Happy


e ovako:

Utakmice protiv Arsenala na ST.James Parku

Sedim na klupi,pored mene su Babayaro,Habbib Beye,Carr,i Owen.

Utakmica je u toku,i Newcastle napada,iz minuta u minutu...Arsenal nemoze da ih zaustavi...nekoliko prilika propusta Milner,a najvise Bramble ?!?!?!

Ja se derem sa klupe,trener (Steve Harper???) me gleda,i kaze da se smirim... Very Happy

i onda u 44 minuti,Martins kaze da se malo opustimo,i on pre vremena krene u svlacionicu...i tako mi ostanemo sa 10 igraca,i primimo gol...Almunia suta sa svog dela terena,Bramble promasuje loptu,i na loptu stize Dyer (???) koji bez problema zabija gol..

kraj prvog polu vremena... Very Happy Harper mi je rekao da cemo ja i Habbib Beye,igrati po levoj strani (Beye igra po desnoj),i da cu ja igrati kao levo krilo,umesto Duff-a...

Ulazim na teren,a navijaci Newcastle United-a pevaju Harper-u "Same old Harper,always losing"...poceo je mec...Given dodaje Beye-u loptu,i on dodaje meni...ja varam Eboue-a,i proigravam opet Beye-a,i tako napravimo dupli pas,i ja imam priliku da sa leve strane ubacim tamo otkrivenom Ameobiju...pokusavam da ubacim,al nemogu...nemogu da potrcim...nekako sam spor, i Bacary Sagna mi oduzima loptu...Ameobi se dere da nisam normalan...

tako je proslo dosta vremena,78 minuta je,Babaaro se zagreva,i ulazi umesto Enrikea,koji je igrao na desnoj strani (???) ja dolazim ka njemu,i kazem mu da iskoristi priliku,jel mu je ovo mozda poslednji mec u dresu njukasla,a on mene zagrli,i kaze mi da sam ja dobar prijatelj,i da cemo se cuti,jel odlazi u Dinamo Zagreb (aaa?)..

Harper,ljut,i izbacuje mene i Beye-a iz igre, (neznam kako to,jel je vec iskoristio 3 izmene),i ubacuje Carr-a i Owena...

ja i Beye sedimo na klupi,i nesto razgovaramo i ja mu kazem "juuu jel si video kako smo odlicno igrali,jesi video kako sam ti dodao? juuu al sam se najezio na terenu,tresle su mi se noge....itd i on mi tu nesto odgovori,i kasnije se dogovorili da idemo na rakiju,u kafanu "poslednja sansa" koja se nalazila na Telepu (iako ta kafana nepostoji).

90 minuta-Milner prolazi po desnoj strani,sve sam radi.ima priliku da doda ali nece...ulazi u kazneni prostor,oce da predje i golmana,al ga ovaj rusi....svi misle da je penal,al sudija kaze da je faul i da mora da suta sa te pozicije ,gde je srusen (2-3 metra od gola Very Happy )
i to smo sjebali priliku,i izgubili mec...

posle se Harper,izderao na mene,i lupio mi samar,pa sam se probudio...Very Happy

u snu su svi pricali na srpskom,sem navijaca,i igraca Arsenala... lol!

sad cete misliti da sam budala,al morao sam ovo da napisem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

vas san :D Empty
PočaljiNaslov: Re: vas san :D   vas san :D EmptySub 8 Dec 2007 - 12:00

Moj san je da osvojimo neki kup! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

vas san :D Empty
PočaljiNaslov: Re: vas san :D   vas san :D EmptySub 8 Dec 2007 - 12:26

Ja sam jednom sanjao da gledam tekmu sa Aston Villom. Kuci tj na SJP - u. Jos sam bio srednja skola. I ne secam se konacnog rez ali se secam da je Solano zabio gol.
I eto, par godina posle, njega u A. Villi.

Prorocki sam je to bio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vas san :D Empty
PočaljiNaslov: Re: vas san :D   vas san :D Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
vas san :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: