Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Moussa Sissoko

Ići dole 
+15
NUFC96
Mitro's on fire
Pedja
Thug
pirLe
RIOT
toon72
Savic
Admin-Roby
Becej City
moody
NBB96
Srki
milan25
Alistair
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 16 Jul 2016 - 13:08

Pitanje je sta on tu smatra a sta bi hteli njegovi menadzeri i ostala masinerija koja zivi na mesetarenju. Ko zna cime mu pune glavu ne bi li brnui lovu na jos jednom transferu. Mozda on covek i moze nesto da odigra, ne znam vise-licno bih ga sutnuo bez trunke razmisljanja-ili Rafa jednostavno oseca da moze na njemu da mazne kes za jos 4 pristojna pojacanja pa ceka da osisa ovce.

Videcemo. Licno zelim mu da se tera iz naseg klluba.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 16 Jul 2016 - 13:13

Ne znam, nekako vjerujem u njega, treba mu pravi trener i motivator. Vidjet cemo sta ce Rafa odluciti. Po meni je u zadnjih 5-6 godina bilo mnogo "vecih" zvjezdica. Mislim da moze da bude igrac tipa Yaya Toure-a. Sta god da bude, ostane li ili bude prodan vjerujem u trenera našeg i njegovu odluku.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 16 Jul 2016 - 23:04

Čitam neke fudbalske vesti nevezane za NUFC kad ono izmedju reklama za hemijsko čišćenje i povećanje penisa iskače reklama za Musu!

Moussa Sissoko - Page 5 001

Moussa Sissoko - Page 5 002

Moussa Sissoko - Page 5 003

Moussa Sissoko - Page 5 004

Moussa Sissoko - Page 5 005

Moussa Sissoko - Page 5 006

Bilo je tu još nekih podataka tipa da je 7 igrač u premier ligi po broju stvorenih šansi... pa i ja sam br. 1 igrač na svetu po broju stvorenih šansi u kladionici ali jedno je šansa a drugo je pogodak. Ali nikad pre nisam video ovakvu reklamu da igrač napravi (ili da neko napravi za nekog igrača). Sad mu Ashley napucaj još više cenu, voleo bih da ga gledam kako se muči u drugoj ligi. Njegovu agoniju hladnog decembra na stadionu Burton Albiona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyUto 19 Jul 2016 - 18:42

Covek je sebe ocenio 10 od 10 za utakmice evropskog prvenstva.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyPet 12 Avg 2016 - 20:26

Vec mi je malo muka od ove placnjave da ode, kako bih voleo da pegla CC ove sezone, pa to ti je. Nije mi jasno kako sme da prica sa medijima, zar to nije bilo zabranjeno kod nas?
Nazad na vrh Ići dole
NUFCBIH

NUFCBIH


Broj poruka : 6
Datum upisa : 06.08.2016

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyPet 12 Avg 2016 - 23:19

On nakon svega ne zaslužuje da ponovo obuce dres, razumijemo svi da ne želi da igra u cempionsipu ali ni townsend nije zelio pa je otisao bez ikakve hajke..licno bi volio da prihvate bilo kakvu ponudu vecu od 20 mil funti
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 13 Avg 2016 - 10:34

Neka ode i za karton vinjaka, samo neka ode
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 13 Avg 2016 - 14:47

Ne,ne. Znam da je ekonomski to losa odluka ali ovaj je bas presrao. Ako si igrac za ligu prvaka mozes ici ako neko plati cijenu igraca za ligu prvaka. Ako niko ne plati ima da smrdis na tribinama do isteka ugovora pa onda mars u Katar ili Kinu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 13 Avg 2016 - 15:08

A može i ovima iz Reala do kraja mjeseca da pokaže da je vrijedan tih para ako ga Rafa stavi u ekipu. Ili može da čuva noge i da grije drugoligašku klupu u narednoj sezoni.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptySub 13 Avg 2016 - 18:12

Njega moze da kupi sada samo neki tip kao man city pre 5 godina, kada se bacalo pare na koga se stigne, koji ce veci tim ovakvog igraca, koji je u nedostatku lepseg izraza pickica. Realu takvi ne trebaju, takvima Ramos lupa samarcine, barca takodje, PSG je isuvise popunjen da mu treba, Juve, pa tamo moras da dobro peglas, Atletiko ni na kraj pameti nije, engleskim klubovima ne treba, cak ni arsenalu za kojim je plakao. Sam je sebi izbio stolicu ispod nogu i okacio se o CC omcu.Vec sam jednom rekao, ako je jedan Rikelme mogao da pegla tribine u Viljarealu gde je bio ikona, moze i ovaj smrda da pegla CC tribinu. Ne bih ga pustio, mrs sa mladjima koje je rafa odvojio od prvog tima, ne smeta prvom timu, a kad si takav covek vise ni ne zasluzujes. Ne treba mi 20m za njega, za ovakvo ponasanje i nepostovanje tima treba da dobije isto nepostovanje. Drugi tim, pa dok ti ne istekne ugovor koji ima bar jos 3 god (ne znam tacno koliko, ne zasluzuje vreme da trazim), da vidimo kakvu ces pesmu da pevas.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyNed 14 Avg 2016 - 21:34

http://www.bbc.com/sport/football/37061729

"If someone thinks if they will wait until 31 August it will be easier, I can guarantee them it will be more difficult," Benitez told BBC Newcastle.

Tako je brate mili. Klepice ovaj dobru lovu za idiota, izgleda da se neko stvarno zalece na njega. Ako ga ne uvalja lepo ce da drlja CC i da bude srecan. Ali meni stvarno nije jasno da iko razmislja da dovede ovoga. Ja da sam gazda nufc-a razmisljao bih kako da ga ostavim na belom 'lebu, zavaljam, oteram u picku materinu, koji ces mi kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyNed 21 Avg 2016 - 12:53

Rafa ocekuje da proda Sissoko-a. Nece biti u timu do kraja prelaznog roka. Tek ako ostane ce biti u protokolu. Inter je poslednji koji se pominje da ga zeli u svojim redovima, ali sumnjam da oni imaju 35m da ga dovedu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyNed 21 Avg 2016 - 13:01

Ma nema sanse da neko da 35 miliona za njega. Odigrao covjek tri dobre utakmice u zanjih godinu dana. To se brzo zaboravi. Ipak je dio tima koji je ispao.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyUto 23 Avg 2016 - 12:55

Logika našeg kluba je luda xD
Prodasmo pre par godina Mbiwu za neke ''smešne'' pare, valjda oko 6, 7 milki, a oćemo da prodamo jednog retarda za 35.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyČet 1 Sep 2016 - 8:47

već sam se počeo bojati da će ovo smrdljivo kopile ostati kod nas...na svu sreću otišao...navijač arsenala koji je doslovno zajebao everton i otišao židovima...to stvarno govori o predivnom karakteru ove pičketine...ovo je jedan od boljih dana za naš klub....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyČet 1 Sep 2016 - 11:03

Prodati ovu kljusinu za £30M je umetnost. Alal vera Rafa, bravo Ashley. Ovo je kao da prodas poljsku kenjaru za cenu vile. Nosite ga i nemoj slucajno da ga vracate.

Pazi ovaj je najbolja prodaja posle Carrolla koji je takodje bio preplata i to pomnozena sa 10.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyČet 1 Sep 2016 - 13:18

kako ti znas da napravis poredjenje srki, ja ti skidam kapu. Placem svaki put kad citam tvoje komentare hahah
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyČet 1 Sep 2016 - 14:42

http://www.klix.ba/sport/nogomet/everton-izgubio-bitku-tottenham-doveo-sissoka-iz-newcastlea/160901001

Ovi kažu 35,3 milona eura, mrsko mi da preračunavam, valjda je to tih 30 miliona funti. Kako god, Rafi skidam kapu i duboki naklon do poda za ovaj ljetni prelazni rok i posebno za završnicu u vidu omogućavanja ovom bijedniku da igra ligu prvaka. I vuk sit i ovce na broju što bi naš narod rek'o jer se riješio većine nezadovoljnih a koji su direktni krivci za ispadanje između ostalog a i doveo je solidna pojačanja koja bi trebala biti garant povratka zajedno sa ovima što su ostali.
Još ako je Atsu došao na pozajmicu sada da se kompletiramo i uozbiljimo u borbi za povratak i u januaru(što da ne, imamo para) da dovedemo još neko zvučno ime kako bi se uigrali za sezonu 2017/2018 koju bi trebali igrati u Premier ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyČet 1 Sep 2016 - 16:16

@Roby

Pa zar nije tako? Em nije ni za qrac, vezara teska, em je glavom ko zna gde, samo smeta i trebaloje ratosiljati ga se makar i za dz. Ovako si se resio sljama i to za dobre , dobre pare.

A naigrace se LS s njim do mojega, grupa i dosta.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyNed 4 Sep 2016 - 12:07

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyNed 4 Sep 2016 - 16:39

Mislim da ce sad on biti distanciran kao nasri pre par godina.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyNed 4 Sep 2016 - 17:14

hahahaha Pogba izdominirao. Kontam da je on tu glavni u francuskoj reprzentaciji.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyPon 5 Sep 2016 - 11:06

Trenutno je on glavni gde god se pojavi. Smesno/tuzno ne znam...Svaka njemu cast na igri, ali te pare ne vredi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyPon 5 Sep 2016 - 14:57

Igrač vredi onoliko koliko je neko spreman da plati za njega. Pogbu su platili +100 miliona bilo čega i nije on kriv za to.

To što se u Engleskoj daju tolike pare na transfere, niko se više ne trza. Manchester Unitedu je trebao Pogba i oni nisu pitali za cenu jer imaju novca.

Gotovo svaki klub u PL je imao na raspolaganju da potroši 250 miliona evra na transfere. Ali to im je samo 1/4 prihoda za prošlu sezonu jer dobijaju od prodaje dresova, ulaznica i svega ostalog što ima veze sa klubom.

Pa, zašto onda ne potrošiti 100m na igrača koji ti je potreban.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 EmptyPon 5 Sep 2016 - 16:14

Svejedno je sve to budalastina. Davanje tolikog novca i placanje tolikih plata kome i zasto? Poludelo to sve i izbezobrazilo se preko svega.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moussa Sissoko - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moussa Sissoko   Moussa Sissoko - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moussa Sissoko
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Moussa Sissoko
» Moussa Sissoko
» Moussa Sissoko

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: