Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?

Ići dole 
+7
Thug
Savic
Becej City
Pedja
milan25
RIOT
Srki
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySre 9 Apr 2014 - 22:49

Pade mi ovo na pamet dok sam kuckao po topicu relegation battle. Propratim tu i tamo CC, ima tu interesantnih ekipa.

Ne mislim da vam iko fali u smislu da volite ili simpatisete taj klub, mada moze i to, zasto da ne.

Nekako mi je bas bedak sto nema prenosa sa Eawood Parka. Voleo kako je kamera tamo stajala, imao sam utisak sirine terena, kao da igraju na pisti. I kao ekipa su mi gotivni, bili sampioni sa Shearerom, gotivne dresove imaju... Nekako mi jednostavno fale.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cc/Ewood_Park_2011.jpg

Naravno, nisu mi jedina ekipa koju bih zbog necega vratio u PL ali ostavljam da i drugi kazu svoje.

Imate li vi neku takvu ekipu?

Malo da lajemo na ovih par topica posto nam je sezona odavno mrtva  Razz 
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySre 9 Apr 2014 - 23:12

Nedostaje mi da mrzim Leeds.

Eto, rekao sam.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySre 9 Apr 2014 - 23:28

I ti motivi su dozvoljeni  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 9:21

I ja mrzim Leeds a volio bih da se QPR vrati u premiership.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 12:31

Bolton ima sjajan stadion, gre'ota da truli u CC. Takodje Sheffield Wednesday mi je simpatican klub.
Mozda me drma nostaliga za starim premijerom, kad sam pocinjao da se palim liga je drugacije izgledala.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 14:03

Dobra tema Srki,svaka cast majstore.Meni su u ovim manjim ligama mnogi timovi simpaticni.Engleska liga je najbolja,atmosfera na stadionima je paklena,igra se brzo,sve je na visokom nivou,itd.Gotivim Derbi,Sefild,Brajton,Preston...Moj otac navija za Hadersfild,iz samo njemu znanih razloga.Ima i u tim ligama da se vidi lepih utakmica,i da se uziva u pravom smislu te reci.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 14:28

Kada smo kod atmosfere na stadionima,u Engleskoj ona i nije nešto.
Mada ima stadiona na kojima je odlična atmosfera.
Uglavnom atmosfera na Emiratima,Stamford Bridžu,Etihadu,Old Trafordu,Vajt Hart Lejnu je katastrofa.

Meni je nekako žao Blekburn Roversa,velikana nekadašnjeg...
I ne samo njih,žao mi je svih nekadašnjih velikana iz svih liga koji su propali...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 15:11

@Pedja

Hvala bratac. Nadao sam se da ce ova tema da inspirise i nadahne na kuckanje, da imamo o cemu da pricamo.

Huddersfield?!? Zanimljiv izbor. Ja generalno volim ekipe iz nizih liga. Fudbal je sranje ali stadioni su mi nekako pravi oni starinski, 30-35 hiljada, lokalna ekipa ide na tekmu pa se posle obloce do besvesti.

Bio sam na stadionu Wolvesa, imam dres Leytona. Planiram da kupim dres B. Roversa... Te male ekipe mi cuvaju smek dobrog starog engleskog fudbala.

Sta reci o Nottingham Forest-u... Nekadasnji prvaci Evrope. Ima jako zanimljivih ekipa.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 16:00

Nema na cemu Srle.Potpuno si pogodio sa temom.Ti si se bas naputovao kad si bio i na stadionu Wulsa.Bice valjda neka prilika da se ponovo okupimo,pa cu te terati da mi pricas o tim iskustvima.Moj san je da odem do Engleske,odgledam Njuku u nekom derbiju,ostanem par dana,i uzivam u svim lepotama koje pruza ta carobna zemlja!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 16:16

Imao sam srece, to je to. Nisam gledao ni jednu utakmicu, nazalost. U Birminghamu sam bio kad je bila pauza izmedju dve sezone ili su Wolvesi igrali na strani, ne secam se vise. Uspeo sam da izadjem na tribine. Vrlo zanimljiv stadion je Molineux.
Inace sam posetio, nisam ulazio, A. Villu, West Ham, Chelsea, Fulham (vrlo zanimljiv stadion u sjajnom kraju, jedna tribina izbija na Thems-u, prakticno je kao neka obaloutvrda, bista Michael Jacksona...).
I onda ti serviser greskom formatira D: i ode sve u krasni.
U Nemackoj sam video Westfallen tj Signal Iduna Park i stadion Bochuma (takodje u vrlo zanimljivom kraju, u parku prakticno). U Holandiji sam obisao stadione Feyenoorda, Sparte i Excelsiora.
Volim kad negde odem da svrnem do stadiona, pa ako moze da se udje, moze.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 16:40

Meni, nekako nedostaje Leeds. Da, baš taj Dirty, Dirty Leeds. Kada god vam treba pobeda ili remi za neki kup ili titulu a igraš protiv Leeds-a, verujte mi, vaš klub će izgubiti tu utakmicu protiv Leeds-a, jer će Leeds dati sve od sebe da vas zajebu.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 16:54

Ako me pamcenje ne vara za sezonu 2002/03, samo su nas na SJP-u tukli Leeds i Manchester (PL samo, tada je bilo i lige sampiona i intera iz milana i svasta necega). Imali smo samo ta dva poraza.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 17:17

2002/03 sezona na St James' Park-u:

Leeds 0-2,
Chelsea 0-3,
Feyenoord 0-1 (CL),
Arsenal 0-1,
Inter 1-4 (CL),
Barcelona 0-2 (CL),
Manchester United 2-6,
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 17:32

http://espnfc.com/team/fixtures/_/id/361/season/2002/newcastle-united?cc=5739

Tukli Chelsea 01.03.2003. sa 2:1., nereseno sa Arsenalom 1:1, i poraz od MU 2-6.

Nesto si ti tu Savicu pridodao.

Ja pamtim samo 2 poraza kod kuce.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 17:38

Da, pogrešio sam. Chelsea (away) 3-0, dok smo sa Arsenal-om takođe away izgubili 1-0.

Dakle, porazi od Leeds-a i Man U u PL i od Feyenoord-a, Inter-a i Barcelone u CL.

Izvinjavam se...pogreši čovek....


http://www.nufc.com/html/2002-03fixtures.html
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 10 Apr 2014 - 17:40

Opusteno bre! Mislio sam da me mozak izdao pa sam se  affraid 

Doduse mislio sam da je u pitanju bila sezona 2003/04, i da smo izgubili od Leedsa i Arsenala...  pirat 
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyPet 11 Apr 2014 - 18:52

Nottingham Forest F.C. - defintivno nekad jako velik klub koji je obilježio engleski i evropski nogomet...za njih bi mi stvarno bilo drago da se vrate među velike...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyPet 11 Apr 2014 - 20:55

Nottingham Forest-u želim da tavori u nižim ligama najmanje još 99 godina. U sezoni 95/96 kada je nama trebala pobeda, kako bi bili bliže osvajanju titule, oni su primili lovu od Man United-a kako bi nas pobedili. Igrali su kao ludi, kidali, kao da im je poslednja utakmica u životu, iako im pobeda nije ništa značila. NUFC je poveo 0-1, ali je Forest preokrenuo rezultat i pobedio rezultatom 2-1. Te sezone nismo uspeli da osvojimo titulu.

Da naglasim, u fudbalu je dozvoljeno da dobiješ pare od drugog kluba da pobediš, ali je zabranjeno da primiš pare da izgubiš.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySub 12 Apr 2014 - 0:43

A jebi ga. Ako prerendujes na titulu moras da nasevas te ekipe. Ako ne onda ti ostaje da zalis. Ali da su ekipa sa pedigreom, jesu. Evropski prvaci nekadasnji, fudbalska avangarda bili. Jebes ga, i mi smo ga tada naduvali seljacki.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySub 12 Apr 2014 - 9:34

Baš tako, ko nam je krim što ih u tom momentu nismo uspjeli dobiti bili oni plaćeni ili ne. Ako se boriš za titulu takve moraš da pobjeđuješ. A nešto mislim, i ovi naši su u ovom trenutku u situaciji da ih boli qrac za sve pa bi možda i zaigrali kada bi ih neko platio kao ove tada, malo je u današnje vrijeme igrača koji igraju srcem većina su plaćenici.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyPon 14 Apr 2014 - 21:33

Vrlo lako za dve sezone NUFC ponovo može igrati sa svim ovim timovima koje smo nabrojali, jer nam se naredne sezone smeši ispadanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyUto 15 Apr 2014 - 15:24

Na žalost...osim ako se nešto drastično ne promeni,a teško da hoće...
Ali nada poslednja umire.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySre 16 Apr 2014 - 11:08

Ako pardew ostane, ispadamo kao jedan na jedan. Pored toga, niko nece hteti da dodje kod nas, isuvise smo ocigledan brod koji tone...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptySre 16 Apr 2014 - 11:25

Ma kakav Pardew, sve ovo debeli msrad zakuvava. Ovom samo ostane da po njemu sere ko stigne. Nemam nista protiv da ga sutnu ali sa kojom ekipom mi hocemo ista bolje? Mozda nije morao da zaredja ovakve poraze ali to je manj-vise to, sedeo na klupi on ili neko drugi. Nije on rasturio ekipu na sred sezone, nije on zahtevao da se ne dovede niko. Ili mozda jeste, nisam bas u toku.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? EmptyČet 17 Apr 2014 - 19:28

Samo su nam potrebni kvalitetni igrači i rezultati neće izostati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?   Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji vam tim koji ne igra vise u PL nedostaje, i zasto?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Igraci koji nas nece napustiti
» Mali koji su nam skinuli skalp....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: English Premier League-
Skoči na: