Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Everton (H)

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
RIOT

RIOT

Broj poruka : 4420
Godina : 33
Datum upisa : 12.06.2008

Everton (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:22

Cisse se stvarno trudi.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:30

0-3.

Laku noć.

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje"

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

Broj poruka : 9105
Godina : 37
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:31

Ne gledam tekmu, pogledam na livescores-u rezultat. Jedna stvar mi strci: gubis 0:2 ni jedan zuti karton. Cak da niko u zaru borbe nije fasovao. Cudno mi je malo.

Admin
Admin-Roby

Broj poruka : 4524
Godina : 28
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:37

Srkije recenica uvek pocinje sa "Ne gledam tekmu...." hahaha,dobro srki skontali smo da ne gledas nijednu utakmicu  Very Happy Very Happy Very Happy 

Znaci, Mbiwa i De Jong mogu da se nose u tri picke materine,nisu zasluzili da nose crno beli dres....mozda Partizana,al svakako ne Newcastlea.

Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:41

Ma ne zbog toga, nisi me skapirao. Htedoh reci da ne gledam pa ne znam jesam li u pravu, posto mi po tome sto nemamo ni jedan zuti deluje da igramo kao picke. A ko gleda neka kaze da li sam u pravu.

RIOT

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:53

Ma jebem im mater svima od reda.

Toliko.

Marko Prelević
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 22:55

Dobio sam odgovor na pitanje.

milan25

Broj poruka : 1712
Godina : 50
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptyUto 25 Mar 2014 - 23:03

Nisam ni ja gledao, nije mi se dalo da ganjam strimove, lakše mi bilo da gledam neke druge utakmice. A pošto je utakmica završila otprilike kako sam očekivao izgleda da nisam pogriješio. Ove sezone svi koji su ispred nas na tabeli deru nas maksimalno, rijetkost je pobjeda protiv čelzija, totenhema koji nam se višestruko revanširao i mančestera koji je sličan kao mi. Još da arsenal ne primi onaj glupi gol u 90-toj moglo se nešto i zaraditi.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 1:05

Nisam gledao utakmicu jer sam bio na poslu od 7 do 22h. Everton je dobro organizovana ekipa vec godinama unazad. Cak ni odlazak trenera ne moze da pokvari tu organizovanost. Za svaku pohvalu, i samo da se nadamo da cemo i mi preuzeti taj model jednog dana (decenije). Dzaba nam i sav trud i energija kad naletis na dobru organizaciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe

Broj poruka : 627
Godina : 32
Datum upisa : 29.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 7:09

S druge strane mi dobro organizovani trgovinski centar.
Kako smo loši i jadni, ne vjerujem....
Po meni Pardioli se zahvaliti i dovesti bilo koga, samo da više ne ulazi jebeni Shola......
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic

Broj poruka : 6584
Godina : 42

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 7:42

Ne možeš ostvariti pozitivan rezultat protiv ovakvog Evertona, kad su ti na bekovskim pozicijama limitirani igrači Mbiwa i Dummett a vezni red nam je isuviše predvidljiv.

Stekao sam utisak, da Everton kada god je prešao centar, mogao je da postigne gol. Sa druge strane, mi ga ne bi postigli, da se igralo još dva dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 9:37

Evertonu je cak legla promena trenera jer je Martinez za Mojesa kao Kapelo za Krmpotica.

Broj poruka : 2033
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 14:51

Everton je odlican tim,i kamo lepe srece da i mi jednog dana budemo na tom nivou.Nismo zasluzili da izgubimo sa tri gola razlike,ali smo sami krivi.Nismo mi bili toliko losi,ali smo nesposobni da postignemo gol,a odbrana je takodje komedija.Moram da pohvalim navijace.Sinoc su bili neverovatni!Onakvu atmosferu nisam odavno doziveo.Kapa dole za njih.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 15:19

Au brate mili. Da li je moguce da je ovaj raspali Barkley istrcao 50m sa loptom i dao gol, kao u skolskom dvoristu?!?
Kod drugog gola kompletno ispadanje odbrane. Dummet stoji u tri majcine, dok je krenuo ka igracu ovaj je vec odradio posao. Isto vazi i za ovoga koji je trebao da cuva Lukakua, da li je to Willy nesrecni, ne mogu da izvalim bas.
Osman nam se onako posrao na kraju...
Neverovatne rupcage u odbrani. Svi od reda. Ovo nije ni za daleko nizu ligu.

https://www.dailymotion.com/video/x1jpuvm_newcastle-united-0-3-everton-all-goals-25-03-2014_sport?start=48

Broj poruka : 2033
Godina : 36
Datum upisa : 13.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 15:48

Nisu rupcage,vec pravi panjevi!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 23
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 16:02

Srki ::
Au brate mili. Da li je moguce da je ovaj raspali Barkley istrcao 50m sa loptom i dao gol, kao u skolskom dvoristu?!?
Da...i na kraju zakucao loptu u mrežu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 16:04

Sa ovakvom odbranom dobro smo i prosli.

Becej City

Broj poruka : 1201
Godina : 23
Datum upisa : 29.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 16:05

Pedja ::
Everton je odlican tim,i kamo lepe srece da i mi jednog dana budemo na tom nivou.Nismo zasluzili da izgubimo sa tri gola razlike,ali smo sami krivi.Nismo mi bili toliko losi,ali smo nesposobni da postignemo gol,a odbrana je takodje komedija.Moram da pohvalim navijace.Sinoc su bili neverovatni!Onakvu atmosferu nisam odavno doziveo.Kapa dole za njih.

Da,navijači bili neverovatni.U 60. min. mi uši probili,iako smo gubili 2-0.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby

Broj poruka : 4524
Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 16:27

ma ceo tim menjati. Jedva cekam kraj sezone,i da vidim ledja nekim igracima,al bi voleo da Ben Arfa ostaje,posto je doktor za fudbal za razliku od ostalih majmuna. Nije ni cudo sto se halavi.....

pirLe

pirLe

Broj poruka : 627
Godina : 32
Datum upisa : 29.12.2010

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 EmptySre 26 Mar 2014 - 17:15

Ma imali smo mi igrače, pored kojih je HBA morao da se trudi...
Pa gdje su sad oni....
Nema ništa od ljetnog roka.
Možda dođe koji polovnjak za opstanak u ligi, eventualno 9-11 mjesta, a za više nema pojma.
Dok krmak ne promijeni politiku ili ne proda klub, mislim da smo osuđeni gledati ovakvo stanje...
Ako nismo odavno osuđeni.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Everton (H)   Everton (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Everton (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: