Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Aston Villa

Ići dole 
+14
mare90
NUFC96
Admin-Roby
RIOT
m.c.t.
toon72
Pedja
Srki
Savic
pirLe
Becej City
moody
Mitro's on fire
milan25
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyPon 24 Feb 2014 - 12:45

Colo nam donosi sigurnost,ali i samopouzdanje u zadnjoj liniji.Odavno ne kupujemo skupe igrace,tako da ovi pruzaju koliko mogu.Bravo za Pardjua,pokazao je da ima autoritet u timu.Nije lako izostaviti Ben Arfu i Santona iz tima.Skidam kapu treneru.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyPon 24 Feb 2014 - 13:25

Kako igra pomenuti dvojac Ben Arfa/Santon, mislim da bi ih iz tima izostavio i čuveni trener iz Ratkova, zvani Limeni.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyPon 24 Feb 2014 - 18:18

Ev' i ja da se javim,nisam gledao tekmu,ali vidim pobeda.
Gol Remija je bio dobar,a vidim da je bilo i par mladih igrača.
Mislim da ne treba toliko gledati skupe igrače,koliko treba početi sa forsiranjem i guranjem u vatru mladih igrača,a vremenom kupiti par dobrih igrača(jer skupo ne mora da znači dobro),za šta nam trebaju skauti...
Između ostalog,tako su i Nemci dospeli tu gde jesu(mada bi mogli malo da ulože i u pojačanja).
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyPon 24 Feb 2014 - 19:22

Postoji stara izreka koja glasi: "Ako ne znaš šta je dobro, kupi ono što je skupo".

Tako je i u sportu pa i u fudbalu. Retko kada se desi da kad kupiš skupo da to i nije dobro. Međutim, ovo ne važi za NUFC, jer smo imali skupo (Owen, Luque, Martins, Duff, Emre, Boumsong...), pa, nije bilo dobro.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyPon 24 Feb 2014 - 19:33

Da, da. Stari smo mi bacaci para bili. Raspali Owen koji je jedva hodao placen i docekan kao car. Luque doveden (i placen) kao da je cudo nevidjeno a ispade dupe. Boumsong tek prica za sebe, stoper koji je kostao kao dobri spicevi a pajser tezak bio. Ko je tek bio na platnom spisku, na plati, a fudbal ne bi igrao ni u balonu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 0:03

Dobro si me nasmejao Srki.Prava si kraljina.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 7:30

Owen da nije slomio nogu, bio bi dobar....
A ostali su goli kurac....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 11:26

Eh, da nije. Jedino gde je igrao u kontinuitetu je bilo u liverpulu, a i to kad je imao 17 godina. Posle mu je prosek bio jedna utakmica u polusezoni. Nije se on sjebao kod nas, on je dosao razvaljen.

A tek kad se setim Woodgate-a... I taj je placen bio kao car a malo je bolji od Bramblea. Covek proglasen za najgore pojacanje Reala, pisao Blic svojevremeno, secam se da sam se smejao. Em los, em povredjen i on bio i mi opet pljuc lovu. Znate sta, jos smo mi i dobri. Neki bi klub propao odavno.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 19:19

Pa i u pravu si za Owena, inače šteta za njega što su ga povrede poderale...
Bio bi klasa od igrača...
A za Šumara, smo prošli bogovski...
Oko 25 milki smo pomuzli Kraljiće...:-)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 20:01

A posle smo ga i vratili, na samrti :-)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 22:22

Koga smo vratili?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 22:28

Zajebah se ja, on se posle dovukao u Boro. Zar nije bila prica onda da smo hteli da ga vratimo, nesto mi u glavi da se lomilo hoce li doci ili ne. Predugo pratim ovo sranje od kluba, mesa se u glavi :-)


I da, napravio sam jos jednu gresku, nije proglasen najgorim pojacanjem decenije vec 21. veka.

Kebga, natalozilo se svacega u glavi, tesko je to razvrstati...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 22:43

Jeste, tražio ga je Keegan, ali se on odlučio za Boro. Zatim je prešao u tottenham, pa u stoke, pa sada igra za boro ponovo. Inače, on je i rođen u middlesbrough-u.

Doveli smo ga iz Leeds-a januara 2003. godine za 9 miliona funti. Sećam se da je sajt nufc.com u večeri kad je dovođen pukao, jer je imao 1 milion poseta! Problem su bile povrede, jer je od mogućih 130 utakmica odigrao svega 30 i kusur. Međutim, kada je igrao Newcastle gotovo da i nije gubio mečeve.
Prodao ga je Freddy Shepherd leta 2004. godine iza leđa Robson-u i to Real-u za 13.4 miliona funti.

Na debiju za Madriđane postiže auto gol i kasnije dobija crveni karton.

Imao je Real i veće promašaje od njega (Perica Ognjenović, Predrag Spasić, Metzelder).


Poslednji izmenio Savic dana Uto 25 Feb 2014 - 22:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 22:55

Tako je. U glavi mi je neki povratak kod nas, cak sam mislio da je opet i dosao ali se sad setih da nas je odjebao i otisao u Boro. Pogledam na wiki, a i ti si napisao, igra za Boro. Na sta li to loci? Na vrhuncu karijere nije jadan sastavio sezonu bez povrede. Borac je, nema sta.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 23:01

Newcastle - Aston Villa - Page 3 0,,1~12301248,00
Evo na šta liči. Kao ispušena muštikla.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptyUto 25 Feb 2014 - 23:31

Je l moze on da odigra bilo sta ili se samo vodi na platnom spisku a u stvari igra u klupskom bifeu protiv domara.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 7:29

Odigra na iskustvo, ali i Boro je loš.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 9:19

Ja sam ga voleo.

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Article-0-005E5D9700000258-346_634x362

Najbolji defanzivac kog sam gledao u crno-belom dresu, iako je odigrao samo 28 utakmica za klub. Pametan igrač, jak u duealu, ball playing defender u pravom smislu te reči. Dosta me podseća na drugog najboljeg, Fabricia Coloccinija.

Jednostavno, za razliku od, na primer, Owena, kod Woodyja se videlo da želi da prevaziđe povrede i po povratku na teren još više se lomio nego pre povreda. On je uspešno pokrivao rupetinu u odbrani Newcastlea potpuno samostalno, jer mu je u to vreme štoperski partner uglavnom bio Tit Bramble.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 9:30

Mislim da je odigrao 28 utakmica u Premier League za nas, a igrao je i u UEFA Cup-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 10:39

Mislim da je to jedan od prefuranih engleskih "talenata", koga su tako proglasili engleski novinari koji se u fudbal razumeju ko Mara u kriv kurac. Sve sto je ikad sutnulo loptu a pri tome je Englez to je njima dijamantski igrac.
Nije ovaj momak za to kriv, da se razumemo. Mislim da je obican polovnjak. Klasican engleski stoper.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 11:17

pa postoje medicinski pregledi prije svake kupovine i postoji nesto sto se zove bolnicki karton pa vidis je li sklon povredama ili nije. Ako i ne zapise nesto u karton valjda postoje medicinske metode po kojim se moze vidjet u kakvom stanju su mu kosti, hrskavice i ligamenti. Valjda je doktoru jasna razlika izmedju novog zgloba i Owenovog.

Uglavnom ne volim nikako te igrace koji uganu zglob nakon malo jaceg duela. I ne vjerujem u to da oni nemaju srece u karijeri. Nesreca je kad ti krmak skoci na koljeno i krvnicki te odvali, a ne kada ti malo potrcis i uhvatis se za zadnju ložu, kad loše postaviš nogu ili staneš. To je sve do treninga i razvoja igraca. Šta sam puta dobio đonom po zglobu i šta su me puta šutnuli po cjevanicama i zglobovima, nikad nisam stao a kamoli ležo mjesec dana (prošle sedmice mi stao momak od 2 metra i 100 kg). Ajde necemo to poredit, ipak ja amaterski igram. Ali da sam trener takvi bi dobijali ispisnicu ako mi leže 2 mjeseca svake godine.

nije ni ovaj lud
https://www.youtube.com/watch?v=eKMqBqWpeko

fizioterapeuti, maseri, treneri veoma loše rade. Pa kako to da se "profesionalci" ozlijede svako malo. Zakrpi ga nek igra sledecih mjesec-dva pa onda ko ga jebe kad se skrha ode na godinu.


PS: odo ja daleko, kad god me povuce ovako ja krenem preopsirno pricat. I uglavnom se slazem da smo bili veliki bacaci para na kurcine-igrace.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 11:34

To je takodje istina. Cim je neko talenat guraj ga u vatru, jebes ti sto ima 17 godina.Sta se desi posle, sa 25 ima vise staza na ortopediji nego na terenu. Fizicka sprema igraca je, mislim, takodje visa matematika za engleske trenere. Svako moze da te nabifla ko mazgu ali treba decu pravilno voditi, trenirati da mogu da odigraju celu karijeru. Slazem se sasvim sa moodyjem.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 15:50

Gdje je puno para ne gleda se to tako dugorocno. Daj samo odmah, a za kasnije cemo brinuti kasnije.

A kad smo kod real madrida, znate li da su jos 1999. kupili Elvira Baljica za preko 40 miliona tadanjsnjih njemackih maraka i on je dao jedan go  Very Happy Very Happy Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 16:21

Ima se, moze se...  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 EmptySre 26 Feb 2014 - 17:57

Dinko ::
Gdje je puno para ne gleda se to tako dugorocno. Daj samo odmah, a za kasnije cemo brinuti kasnije.

A kad smo kod real madrida, znate li da su jos 1999. kupili Elvira Baljica za preko 40 miliona tadanjsnjih njemackih maraka i on je dao jedan go  Very Happy Very Happy Very Happy 

Ma oni su jedini klub koji moze da iskesira recimo 40-50 miliona danas i da drze tog igraca na klupi. Debilana teska. A pogotovo su poznati sto svoje mlade posiju okolo i onda ih kupuju i dovode nazad za ogromne pare da im opet taj isti sjedi na klupi. Uglavnom samo neka oni trose.

Postoje klubovi koje ne volim i postoji jedan koji mrzim: Real Madrir
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Aston Villa
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa - Newcastle 1:1
» Aston Villa vs Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: