Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Arsenal

Ići dole 
+2
NUFC_GIRL
Savic
6 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyUto 4 Dec 2007 - 15:11

Newcastle United u sredu igra svoju zaostalu utakmicu u Premier League.U goste nam dolazi lider Premiership-a,ekipa Arsenal-a.Meč se igra na St. James' Park-u sa početkom u 7:45pm(GMT).

Povredjeni: Faye,Cacapa,Taylor,Carr,Ramage,Owen.Duff trenira ali nije 100% fit.

Sudija: Mike Dean


Gunners on Tyneside - Premiership:

2006/07: Drew 0-0
2005/06: Won 1-0 Solano
2004/05: Lost 0-1 No scorer
2003/04: Drew 0-0 No scorer
2002/03: Drew 1-1 Robert
2001/02: Drew 1-1 Robert (FAC)
2001/02: Lost 0-2 No scorer
2000/01: Drew 0-0 No scorer
1999/00: Won 4-2 Speed 2, Shearer, Griffin
1998/99: Drew 1-1 Hamann
1997/98: Lost 0-1 no scorer
1996/97: Lost 1-2 Shearer
1995/96: Won 2-0 Ginola, Ferdinand
1994/95: Won 1-0 Beardsley
1993/94: Won 2-0 Cole, Beardsley
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyUto 4 Dec 2007 - 21:54

Savrseno da se prekinu dva niza. Niz utakmica bez pobede N'castlea i niza utakmica bez poraza Arsenala. Rolling Eyes Puste li zelje.... Shocked Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySre 5 Dec 2007 - 12:19

Moramo se uzdati u Svrake!!!! A i ovaj Arsenal ga pretera, vreme je za saplitanje:)
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySre 5 Dec 2007 - 15:58

jeste,srki vreme je,al mi nismo ta ekipa koja ce srusiti Newcastle...nismo ni blizu !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySre 5 Dec 2007 - 18:03

Admin-Roby ::
jeste,srki vreme je,al mi nismo ta ekipa koja ce srusiti Newcastle...nismo ni blizu !

Ja i ne mislim da rusim Newcastle, vec Arsenal al ajde Very Happy Nije toliko tesko sjebati Arsenal - cisto igra na muda i da vidis. Ne treba da se useremo i zato mislim da je Sam aludirao na navijace da se odkinu od navijanja. Bas zarad toga da se ne useru. Arsenal je ranjiv na pokazivanje muda tj kad im neko stane na CRTU! Izadje i odigra smekerski! Ako urade tako onda nemam brige!
P.S.
Ljudi, spustite loptu malo, verujte u Sama i EKIPU. Nije prvi put da nas drma nevreme ali je prvi put u zadnjih 10ak godina da, najzad, imamo eki[pu koja lici na nesto i menadzera koji valja. Polako, bez nervoze! [i]
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySre 5 Dec 2007 - 19:50

ala sam se zajebao... Very Happy to sam i mislio srki...nismo mi ekipa koja ce da rusi arsenal,i ostale velike timove...mi se jedva borimo sa Derbyjem i Readingom...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySre 5 Dec 2007 - 21:06

pocelo je....0-1 za Arsenal....Emmanuel Adebayaro... u 4-toj minuti....(ne)ocekivano...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 9:55

Ali zavrseno 1-1!!!!!!!!!!!!
Bez preterivanja ali ovaj bod vredi kao 10! Ako ovo me digne ekipu ne znam sta ce! Vrtatiti se sa 0-1 protiv Arsenala je velika stvar!!!!!
Zadovoljan sam. Naravno, zao mi je sto ihnismo odrali ali treba biti realan - i bod proyiv njih je odlican rezulta!!!! JA sam veoma zadovoljan. A i primili smo gol u 4. min, to mora da je neki kiks tezak a ne njihovo znanje!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 10:17

Prva recenica iz teksta o sinocnjem mecu(sa NUFC.COM)
If ever anyone had doubts about the power of unity then tonight showed exactly what can be achieved when everyone pulls together.

Ova je samo deo teksta sa BBCa (odredjeni deo zestoko ohrabruje)
But the Gunners, who remain unbeaten in the Premier League, failed to build on their early goal and Newcastle were worthy of their point after a match in which they played with great determination and endeavour.


"If we play with passion like we showed against Arsenal we won't go far wrong"

Newcastle forward Alan Smith
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 11:34

Jos nam sledece kolo dolazi Birmingham, koji je tako srecno pobedio Tttenham prosle nedelje da je to ne vidjeno! Cudilo me da im Tottenham nije zabio 10 golova, unistavali su ih. Samo da odigramo kao sinoc i maznemo 3 boda i ubodemo tim jadnicima bar 3 gola i eto blagog izlaska iz bedaka!!!!!!!!

Thing will go in better direction!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 11:55

Ko je gledao kako smo igrali Question
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 14:55

nisam gledao tekmu,al cu uskoro skinuti highlights... Razz svaka cast za 1-1,nisam ocekivao... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 15:16

Ja sam gledao meč....prezadovoljan sam...

Evo opisa:

SAMO BORBENO


NEWCASTLE UNITED - ARSENAL 1 : 1



U verovatno najboljoj partiji ove sezone koju su pružili igrači Newcastle-a,sjajnom borbenošću i zalaganjem su uspeli da remiziraju sa liderom prvenstva Arsenal-om.Ipak ostaje žal za pobedom jer je i ona bila na dohvat ruke.

Allardyce je izveo sledećih jedanaest:Given, Beye, Taylor, Rozehnal, N'Zogbia, Milner, Barton, Butt, Geremi , Martins, Smith.

Posle turbulentnih nedelja u našem klubu poslednje što nam je trebalo je to da poklonimo Arsenal-u rani pogodak.I pogadjate,upravo to se i dogodilo.Prevremeni božićni poklon je na najbolji mogući način iskoristio Adebayor koji je sa nekih desetak metara sjajnim volejom prosto pocepao Given-ovu mrežu.Prethodio je sjajan centaršut Eboue-a i odlično primanje na grudi Adebayor-a.Given zaista nije imao šanse.0:1,minut 4.

Samo minut kasnije Geremi je testirao Almunia-u.Njegov udarac glavom je prošao samo par santimetara pored Arsenal-ove stative.

Do kraja poluvremena Newcastle je imao još dve prilike.Prvu preko Taylor-a ali je njegov udarac sjajno zaustavio Almunia odbivši loptu samo do stative.

Drugu priliku je imao Geremi kada je iz slobodnog udarca šutirao po zemlji ali i ovoga puta Almunia na mestu.


Poluvreme : 0:1


U drugo poluvreme igrači Newcastle-a su ušli rešeni da poginu.James Milner koji je konstantno pravio probleme Sagna-a i dovodio ga do ludila je imao prvu priliku u 58.minutu ali je njegov udarac i ovog puta zaustavio sjajni Almunia.

U 60.minutu pritisak se i isplatio.Sa desne strane odlično je centrirao Beye,Smith je loptu preglavao do Martins-a,medjutim ovaj je propušta kroz noge i ona stiže do Taylor-a koji sa desetak metara šalje ne toliko jak koliko precizan udarac po zemlji gde se lopta čak odbila od stative i završila iza ledja Almunia-e za 1:1,minut 60.

Kakvo slavlje celog stadiona...

Zatim sledi prava opsada gola Arsenal-a i nekoliko kornera zaredom.Videlo se da su igrači Arsenal-a totalno izgubljeni ovim spletom dogadjaja jer očito da nisu navikli da ih neko tako pritisne.

Još jednu sjajnu priliku je imao ponovo Taylor ali sa dva metra njegov udarac blokira Eboue.

U 77.minutu Allardyce poseže i za prvom izmenom i umesto kapitena Geremi-a u igru ubacuje Viduka-u.

Danas fantastični Alan Smith koji je pružio verovatno najbolju partiju od kada je stigao u Newcastle je imao jednu poluprilku kada je glavom šutirao preko Arsenal-ovog gola.Danas se Smith odlično kretao,svuda ga je bilo i možda je on uz Milner-a bio i nabolji igrač utakmice.Da podsetim,Smith je igrao na poziciji centarfora,njegovoj prirodnoj poziciji...

U zadnjih deset minuta ušlo se malo opreznije gde su igrači i Newcastle-a i Arsenal-a imali po još jednu priliku do kraja meča.

Poslednju priliku za Newcastle je imao Viduk-a koji je šutirao sa 18.metara ali j njegov udarac bio izblokiran.

Rosicky je imao i veoma dobar slobodan udarac ali je Given sjajno odreagovao.



Konačan rezultat: 1:1



Man of the Match: James Milner

Sastav:Given, Beye, Taylor, Rozehnal, N'Zogbia, Milner, Barton, Butt, Geremi (Viduka 77), Martins, Smith.

Sudija:Mike Dean(veoma dobro sudjenje,sjajno se snalazio u procenama)

P.S.
Zaista svaki igrač je dao 101% sebe na ovoj utakmici.Svi su igrali kao jedan.Moglo se osetiti kako na tribinama tako i kraj TV ekrana kako im srca zajednički pulsiraju u želji za dobrim rezultatom.Ipak smo mi Newcastle United...[i]

P.S.S.
Zanimljivo je bilo videti Allardyce-a tokom drugog poluvremena kako gestikulira svojim igračima sa povicima:"Fight,fight,fight".

Zaista su igrači odlično odigrali,medjutim pred kraj utakmice videlo se da Barton nema više snage i da je Sam mogao da uvede i Emre-a koji bi po mom mišljenju i izvršio i konačni udarac ka Arsenal-u.Drugi razlog zbog kojeg je Sam mogao da menja Barton-a je i taj što je imao i žuti karton,ali nema veze i ovako je Barton dobro odigrao pretrčavši i pokrivši milje i milje.Imam zamerku na njegovu distribuciju lopta ka napadačima...al' dobro sad!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 16:06

extra.... steta sto nisam mogla da gledam, satelitska nesto ne radi, a smrdljivom rts-u je bilo bolje da prenosi real partizan. tuga kome mi placamo 300 dinara mesecno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 17:00

narucio sam sal Newcastle United-a Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 19:12

I neka si brate!
Ma glupi RTS, neka se teraju u qrac. Uvek nesto imaju - nedelja filmova sa ovim, pa sa onim... Partizan - Real. Ma odvratni su. A na kablovskoj niko nije davao. Mozda i bolje, verovatno bih u 4. min polomio tv. To u stvari RTS misli na mene Wink
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 20:20

ODLICAN REZULTAT! po mom skromnom misljenju. Sad kad sam procitao Savicev izvestaj radovao sam se kao da sam bio na tribinama Smile

I da se nadovezem na imenjaka Srkija, ova pobeda i povratak u zivot posle 0:1 ce nam uliti samopouzdanje ali ce nas se i buduci protivnici malo vise plasiti ... a onda cemo ih pregaziti Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 21:26

m.c.t.:"I da se nadovezem na imenjaka Srkija, ova pobeda i povratak u zivot posle 0:1 ce nam uliti samopouzdanje ali ce nas se i buduci protivnici malo vise plasiti ... a onda cemo ih pregaziti".

Pa, nismo pobedili igrali smo nerešeno 1:1.

Možda si mislio da ovaj remi vredi kao pobeda?!?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyČet 6 Dec 2007 - 22:27

Ne bio je lapsus Very Happy Ali jako sam srecan i zbog tog boda, i zbog comeback-a, cinjenice da nije bilo 3+, borbenosti... ma jeste bod ali vredi za 3 king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptyPet 7 Dec 2007 - 16:07

Ja se nadam da sada sledi izivlavanje na Birminghamu. Znaci da 90 minuta orgijamo po njima. jer posle ovakvog izdanja niko nam nece oprostiti mrcvarenje!!!!!!!!
Zato
GO ON SAM, LET'S DESTROY SHITY BIRMINGHAM!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Do sada nam je pogadjao sudbinu   Newcastle United - Arsenal EmptyPet 7 Dec 2007 - 21:21

Opet prognoza onog lika sa BBCa. Prethodnih puta kad sam ga ovde postavljao je pogadjao - pucali smo. Aj sad da vidimo sta ce biti. Bolje bi mu bilo da pogodi!!!!

Newcastle v Birmingham

Their second-half performance in Wednesday's draw with Arsenal will have lifted everybody at Newcastle. The proper supporters are probably thinking that the pressure on manager Sam Allardyce was getting blown out of proportion anyway.

Birmingham had a fantastic result last week at Tottenham in Alex McLeish's first match in charge but, in all honesty, Spurs created loads of chances and there is lots of work for him to do.

Prediction: 2-0

P.S.
Ovo moze da se stavi i u okviru najave za mec sa Birminghamom, koji vidim jos nije postavljena. Admin- Roby, what are you waiting for:)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySub 8 Dec 2007 - 0:06

evo najave umesto Roby-a:

NEWCASTLE UNITED - BIRMINGHAM CITY


U subotu sa početkom 3pm(GMT),na St. James' Park-u gostuje četa Alex McLeish-a,Birmingham City.

Povredjeni: Faye,Cacapa,Carr,Ramage,Owen,Duff trenira ali još uvek nije spreman.

Sudac:Rob Styles

NUFC vs Brum @ SJP od 1970

2006/07: Lost 1-5 Milner (FA Cup)
2005/06: Won 1-0 Emre
2004/05: Won 2-1 Ameobi, Bowyer
2003/04: Lost 0-1
2002/03: Won 1-0 Viana
1992/93: Drew 2-2 Cole, Lee
1985/86: Won 4-1 Beardsley 2, Anderson, Whitehurst
1979/80: Drew 0-0
1977/78: Drew 1-1 Nattrass
1976/77: Won 3-2 Burns 2, T.Craig
1975/76: Won 4-0 Macdonald 2, Gowling, Burns
1974/75: Lost 1-2 Macdonald
1974/75: Drew 1-1 Macdonald (Texaco Cup)
1973/74: Won 3-1 Tudor 2, Clark (Texaco Cup)
1973/74: Lost 0-1 (League Cup)
1973/74: Drew 1-1 Robson
1972/73: Won 3-0 Macdonald, Howard, Gibb
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal EmptySub 8 Dec 2007 - 12:27

Samo da ih naguzimo!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Arsenal   Newcastle United - Arsenal Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Arsenal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Arsenal vs Newcastle United
» Arsenal-Newcastle United
» Newcastle United v Arsenal
» NEWCASTLE UNITED - Arsenal 0-1
» Arsenal - Newcastle United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: