Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rémy Cabella

Ići dole 
+14
Dinko
spira
Admin-Roby
Becej City
Savic
Srki
Thug
toon72
pirLe
milan25
moody
NUFC96
Pedja
RIOT
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyPon 20 Jan 2014 - 13:46

Izgleda da postoji realna šansa da dovedemo Cabellu, zbog čega otvaram novu temu. Prema pisanju Canal+, Newcastle je prihvatio ponudu za Cabayea od 26 miliona evra, a, takođe prema njihovom pisanju, jedan od uslova bio je da Cabella prihvati ponudu crno-belih.

Rémy Cabella 43058938

Cabella ima 23 godine, ofanzivni vezni koji može da igra i na krilu, a i kao polušpic. U 68 utakmica za Montpellier postigao je 15 golova, sa ekipom je osvojio jedinu titulu u klupskoj istoriji u sezoni 2011/12, a još nije debitovao za seniorsku reprezentaciju Francuske.

Uglavnom, nije isti tip igrača kao Cabaye, budući da, za razliku od Cabayea, nema defanzivne veštine. Oni koji su ga gledali više od mene (ja sam samo jednom, nedavno, kada su nas povezali sa njim), kažu da je u pitanju kreativac, koji najbolje igra kao slobodni polušpic (nešto kao Alessandro Del Piero), da pakuje šanse napadačima, dobro centrira i postiže solidan broj golova.

Actualfoot piše kako je Montpellier već našao zamenu za Cabellu, i to u nekom srpskom igraču.

P.S.

Da sam apsolutno uveren u to da se Pardew barem malo pita oko transfera, usudio bih se da razmišljam naglas (napismeno).

Formacija 4-5-1, koju forsiramo u poslednje vreme, zahteva ofanzivnog veznog koji igra ispred Tiotea i Anite, koju je (odlično) igrao Cabaye. Kada se prisetite malo dalje u prošlost, tu poziciju je (ne toliko uspešno) na početku popunjavao Sissoko, pre nego što je prekomandovan na bok.

Možda je eventualno dovođenje Cabelle i konačna promena filozofije Pardewa u vezi sa "utility" igračima, to jest, onima koji mogu da pokriju više pozicija u ekipi, i davanje šanse talentovanim specijalcima koji mogu značajno da promene igru. Možda je to pozicija na kojoj vidi Ben Arfu, koji bi se takmičio za mesto u startnoj postavi sa Cabellom?
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyPon 20 Jan 2014 - 15:27

Odlican je mali,samo mi je zao sto ne produzavamo klupu,vec samo krpimo rupe.Zato i ne mozemo da se borimo sa najboljima.Kratka nam je klupa,i to nas sustigne na pola sezone.Kabela je mnogo bolji tehnicar od Kabaja,brzi je od njega,moze igrati vise pozicija.Mislim da mu moze biti dostojna zamena,ali ponavljam da mi je zao sto je ovo samo krpljenje rupa.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyPon 20 Jan 2014 - 16:32

Evo šta o Cabelli kaže jedan fan Montpelliera:

I would describe Cabella like a "Ben Arfa with a brain." Very Happy

Cabella is very tricky, very explosive, good passing, and he's got some pretty good finishing skills. And he's got mental ! Very determined, he is running an defending for 90 minutes, never nonchalant.

Remy is our best player for 2 years now, often decisive and involved on the majority of our goals. He's already been sensational against PSG or Arsenal last year in Champions League. For me he is "premier-league ready", even if he is very skinny.

But it's clearly not a player like Cabaye. Cabella has already played central mdifielder and he was good, but his best position is clearly winger or attacking midfielder. He is less "patient" and less "organizer" than Cabaye.

That's why I'm a bit doubtful on the supposed deal "Cabaye to PSG <-> Cabella to Newcastle". If you buy Cabella to replace Cabaye, you will be disappointed.

You can see a good summary of his skills here :

https://www.youtube.com/watch?v=N6Ti-EI3KM0

His best goal this season
https://www.youtube.com/watch?v=h0n3-ZH6wRk

and bonus, last week for a penalty https://2img.net/image.noelshack.com/fichiers/2014/04/1390222443-cabella-rapes-abidal.gif (poor abidal)
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyPon 20 Jan 2014 - 17:10

Možda dobar igrač ali i ne baš zamena za Cabaya. Više mi izgleda da je ideja prodati Cabaya a ovaj dolazi jer možemo da dobijemo i pare i igrača. Ako odlazi Cabaye onda nam treba organizator igre, ne kreativac, jer kreativac ne može dovoljno efikasno da odigra odbranu. A nije ni klasičan napadač (što nam takođe treba) tako da mi se ne svidja ideja da ovakav transfer prodje. Sa druge strane, bolje da ode jedan odličan i da dodje jedna dobar, nego da ode jedan odličan i da ne dodje niko!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyPon 20 Jan 2014 - 17:18

Ovo dodje kao rotacija, ne transfer i ojacavanje ekipe. Jedan otisao, drugi dosao. Daj da nesto pridodamo ekipi. 10. mesto i bezbrizna sezona. Vidjeno toliko puta vec.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyPon 20 Jan 2014 - 17:35

idealno bi bilo da malac dodje a da Cabaye ostane. Stvarno sa njima dvojicom zajedno bi bilo duplo bolja ekipa. Cabaye ako ode ja mislim da ce biti najbolji igrac koji nas je napustio u poslednjih 10 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 3:41

Najbolje bi bilo da Kabela dodje,a da ostali ostanu na okupu.Imali bi fantastične igrače u veznoj liniji,i mislim da bi u mnogim utakmicama dominirali.Ostaje nam da se nadamo,pa ko zna,možda se i dobro završi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 9:23

Realno ovaj može doći samo u slučaju da Cabaye bude prodan. Kratkoročno gledano možda to nije najbolja opcija ali ako Cabaye ima klauzulu u ugovoru da u junu može otići za 6 miliona, a sada se može dobiti četiri puta više, i ako znamo da u ovoj sezoni ne možemo ništa uraditi osim u najboljem slučaju otići u Evropa ligu što je gore nego ne igrati uopšte Evropska takmičenja onda je možda bolje da se tim počne uigravati sa Cabellom i još nekim dobrim pojačanjem za iduću sezonu jer će Cabaye svakako otići na ljeto ako sad ne ode.
Ali znajući vlasnika našeg kluba i ako bude ovako i ovaj mali se pokaže dobro nije isključeno da i njega proda iduće zime jer Newcastle United je za njega preduzeće koje donosi pare a ne fudbalski tim koji bi s obzirom na resurse trebao nekad da osvoji i neki trofej za ljubav svojih mnogobrojnih navijača.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 11:29

Najpre:

Sky Sports: Montpellier have confirmed an agreement has been reached with Newcastle United for Remy Cabella, but the midfielder will not be moving in January.

Pa onda:

Get French Football ‏@GFN_France 41s
Montpellier Chairman Laurent Nicollin now denies a deal with Newcastle for Cabella, the deal he had announced 3 hours previous. #MHSC #NUFC


Svi vlasnici klubova u Francuskoj su izgleda dileje.

Zamišljam sastanak njega i Kinneara. Kakav sudar titana.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 12:35

Very Happy Very Happy Very Happy 

Pravi Clash Kretena
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 12:48

Izjave variraju od toga da li su date pre ili posle rokanja u kafani. Dogovore se jedno, pa podliju zestinom i onda opa druga prica, ne seca se niko one sa pocetka.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 12:57

Meni sve ovdje izgleda kao dio čistog licitiranja oko cijene...kao i uvijek postoji maximalna suma koju je Cashley odobrio i ako je i funtu iznad debeli će odustati od posla...tako smo zbog ušljivih 500 000 izgubili Modrića svojedobno...uvijek inače redovito pratim gomilu članaka sa raznih engleskih novina (njihovih internet stranica) i nigdje nema ničega konkretnog tj. potvrđenog oko bilo kojeg transfera - sve su samo čista piskaranja kvazinovinara i njihova nagađanja - čisto da se nešto piše...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 20:38

Nicollin je nesto kao Palma kod nas. Glup kao noc, ali radi posao. Ne znam ko pregovara sa njim posto je nas 'strucnjak' u nemackoj gde pregovara o pozajmici?! de Jonga.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 21 Jan 2014 - 22:01

Cekaj bre, a sto bi bilo ko kupovao Cabaya sada, za 24 navodna miliona kad moze, kao sto lepo covek napisa par postova iznad da ga na leto dobije za 6 ako dogovore licne uslove i ostala cuda, a sve sigurno ispadaj manje od 18M. Nema logike ako je sve tacno. A i kojoj ce ekipi za polusezonu da se opravda sto je placen 18M vise, sta on to moze da uradi za te novce?

Ma, rekao sam odavno da u ove prelaznorokovske seraonice necu da ulazim kad eto.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptySre 22 Jan 2014 - 9:39

Arsenal pretenduje na titulu i treba mu igrač u veznom redu Cabaye-ovog kalibra, normalno da će dati i 20 miliona funti za njega, kako bi tu titulu i osvojili.

Kada se boriš za titulu, u takvim situacijama se ne pita za cenu igrača.


Setimo se da smo i mi Woodgate-a doveli za tada velike pare. Mislim da je transfer iznosio 9.5 miliona funti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptySre 22 Jan 2014 - 10:40

Wenger ce za 20M da nadje 4 Cabaya. Tolike je igrace isponalazio za malu lovu. Nije nemoguce samo sumnjam, ne lici mi Wenger na takvog zaletaca.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptySre 22 Jan 2014 - 11:15

Wenger je letos kupio Ozil-a za 42.5 miliona funti.  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptySre 22 Jan 2014 - 11:44

Znam, dobrim delom i zato konkurisu za titulu. Buljko igra kao car, pojacanje odlicno. Ne znam da li ce Cabaye doneti takav doprinos. Videcemo. Nama u svakom slucaju ide na ruku da ga, ako cemo ga vec prodati, prodamo sada. A i Ozil je doveden iz Reala, to je malo jaca referenca od Njukasla?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptySre 22 Jan 2014 - 15:44

Nicollin je bog, šahišah.

Pa ja luđeg tipa na odgovornoj funkciji u fudbalu nisam video, uključujući celu upravu Newcastlea i Batu Kan Kana.

"There is already one of ours there, and I hope he enjoys it. Remy, I think, deserves something different than Newcastle. Personally, I wouldn't go there. You must get bored shitless in Newcastle. Okay London I understand"

"I think Newcastle are interested because they are undoubtedly going to say yes to Paris Saint-Germain for the cash. But us, we're not stupid enough to give those English Cabella for Cabaye"

"Remy is a boy that I love and who deserves better than Newcastle"
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptySre 22 Jan 2014 - 22:54

Eno Monpelje izbaci PSG iz kupa i to u gostima. Baš ovaj njihov predsjednik daje intervju ali na francuskom pa ne znam šta lupa.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyNed 2 Feb 2014 - 15:11

Kabela je sinoć postigao dva gola u pobedi svog Monpeljea.On je pravi virtuoz sa loptom,i morali su kupiti takvog igrača.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyNed 2 Feb 2014 - 16:03

Ni jedan pametan igrač koji nešto vrijedi ne dolazi u klub poput našeg.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyNed 2 Feb 2014 - 17:20

Pitanje ze sve: "Ko ce igrati za klub, koji proda Cabaya, a ne ulozi marke od transfera"
Kakav je to klub, pa imali smo srece koliko je tezak sjever Engleske sto je dosao kod nas.
Alo ljudi onakav igrač, ma gromada, pa na njegovoj poziciji je samo Xavi jaci.
A mi ga prodamo, pa kakve su tu ambicije kluba.
Ma kod nas nece vise doci ni Milivoje Cirkovic....
Kakav Cabella, i kurci i palci....
A tako i je najbolje, kada ispadnemo iz lige, cijenim ove sezone, otice i ostatak, postacemo jadniji nego sad, Krmak ce nas prodati, i ako Bog da srece i zdravlja za 5 godina cemo biti u rukama radne grupe, kao vodeci klubovi u svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 4 Mar 2014 - 12:40

Predsednik Montpelliera (da, onaj francuski Mamić) je izjavio kako bi radije prodao Cabellu Arsenalu za 5 miliona funti, nego Newcastleu za 20 miliona. Kaže, zbog tretmana Mapoua Yanga-Mbiwe i činjenice da ne igra u prvoj postavi kod nas.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella EmptyUto 4 Mar 2014 - 13:21

Brine jadan za svoje tice. Pre ce biti da mu Njuka dodje neku ekstra lovu ako ovaj nastupi toliko i toliko puta, kao neki bonus, a Debelog ces da zajebes bas, kopca se na ledja :-)

Poruka mu je cuti i pusi.


Poslednji izmenio Srki dana Uto 4 Mar 2014 - 16:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rémy Cabella Empty
PočaljiNaslov: Re: Rémy Cabella   Rémy Cabella Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rémy Cabella
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Loic Remy
» Loic Remy

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: