Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NUFC - MCFC

Ići dole 
+8
Dinko
milan25
NUFC96
Pedja
Becej City
Srki
toon72
RIOT
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 16:37

Evo naseg sokolara, sad ce da im jebe majku :-D
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 17:02

Nazalost kao sto sam prvobitno prognozirao-2 akcije, 2 gola. Kompletan fa treba nasisati kurcinama neopranim. Mislim da je vreme da ih vise neko otera u pizdu materinu. Jebe ko kako stigne. Odigras odlicnu utakmicu i dobijes djoku. Duvajte mi muda.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 17:41

Odigrali smo stvarno dobru utakmicu i nikako nismo zaslužili izgubiti, no jbg što je tu je...šteta prije svega zbog toga jer smo pokradeni više nego smo izgubili...previše grešaka iz kolo u kolo a nikome se još nije ništa dogodilo...stvarno čudno za FA ali će spremno srati po drugima kada naprave neku grešku.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 17:58

Ajde da se kladimo da niko nece poslati zvanicnu zalbu iz kluba. Tako je godinama. Dok god ih pustamo oni ce da gaze i dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 18:36

Stvarno nezaslužen poraz...zaslužili smo bar bod,ali šta sad'.Valjda će sada krenuti da gaze ka Evropi,ili je ovo samo utakmica kada se igra protiv najjačih,pa su naši samo onda motivisani :p
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 19:23

Nema Evrope, ne znam kako bi mogli stići ovih 8-9 bodova što nam bježe ovi najbliži u prvih pet jer svi ispred nas konstantno osvajaju bodove. Ali dobro je što ni za opstanak nema brige pa možemo bez pritiska igrati. Slijede gostovanja kod West hama i Norviča pa nam dolazi Sunderland. A do derbija ćemo znati i sa kakvim sastavom nastavljamo takmičenje, ko ide i da li će iko doći. Valjda je svima u klubu jasno da je klupa pretanka.

Što se tiče današnje utakmice ne znam ima li iko podatak o posjedu lopte, meni je djelovalo bar 60:40 za nas. I eto to je fudbal, napadamo čitavu utakmicu, oni daju gol iz prve šanse, nama ponište čist gol i na kraju u 95. nakon što Kolarov blokira čist gol oni ga daju i za onoga ko nije gledao ispadne ubjedljivih 2:0 za njih. Al' dobro, nije za pretjerane sekiracije, jedino me sudije u svemu ovome stalno izbacuju iz takta.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 20:10

Za statistiku poseti BBC, oni to znaju.
Krivo mi je za ovo danas. Svi su pokazali da im je stalo da dobiju nesto iz utalmice, i ekipa i Pardiola koji je poludeo posle "odluke". Na zalost nece se niko najebati nane nanine raspalom FA-u.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 20:17

Kratko i jasno cu reci.Jebem ti sudiju
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 20:46

Sudije su srljale iz greške u grešku. Nama su poništile čist gol.

Međutim, mi smo mogli dobiti tri crvena. Cabaye je već imao žuti karton, kada je odrao jednog igrača gostiju. Zatim, Sissoko ima žuti i igra namerno rukom i treća situacija kada je Mbiwa odrao Nasri-a sa leđa, što je po meni, bilo za crveni karton.

Međutim, ono što bode oči, je to, što je nama poništen gol za izjednačenje u 34. minutu i ko zna šta bi se dešavalo do kraja tekme da je gol priznat.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 21:15

Oprostili su crveni (drugi žuti) i Fernandhinu i to mislim da ga čak dva puta mogao dobiti...ali da, suđenje svaku osudu jer su ovdje oštećeni svi.
Što se tiče statistike ja uvijek sve što me zanima pogledam na SKY. Oni mi imaju odlično to odrađeno.
Pokušao sam staviti ti link na to no ne mogu kao novi član...tako mi piše (uskračuju mi prava! Smile ):New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 21:32

54%-46% za nas. I nije baš tako ubjedljivo kako je meni navijački izgledalo. Svi ste u pravu i za naše grube startove u drugom poluvremenu i da je moglo biti crvenih kartona. Jebeš utakmicu kad je sudija u centru pažnje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 21:50

Inače, Pardew se izvinio Pellegrini-u, jer mu je tokom utakmice dobacio "Fucking Old Cunt"!

Pardew ima 52 godine a Pellegrini 60 godina.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 22:37

Kada ti neko u ovakvoj uakmici ponisti gol, cist gol onda dolazi do opravdanog besa. Covek je izgubio konce. Samo je jos trebalo da ymb dobije crveni. Nekako moramo da kompenzujemo "greske"
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 22:58

Samo da dodam, da sam ja zadovoljan zalaganjem igrača u crno-belim dresovima!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyNed 12 Jan 2014 - 23:13

Odigrali su ljudi maksimalno. Rezultat je ispao ocekivan ali krajnje nepravedan. Ako ovoliko truda uloze i u ostale utakmice skidam kapu. Pardew danas izgoreo, popizdeo. To cenim, kada trener stoji uz ekipu a ne ko djana da gleda kako nas drpaju.
Usrani nasri se oduzeo kao da je opalio ceono u fap-a vozeci trotinet po magistrali, a malo ga je brat Yanga istresao po taze depiliranim nogicama.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 12:56

Svaka čast našim momcima.Jesu izgubili,ali su igrali hrabro, borili se muški,trošili do krajnjih granica,i mogu slobodno reći nezasluženo izgubili.Sudjenje je bilo očajno.Nama je poništio regularan gol,posle je totalno izgubio kontrolu nad utakmicom,pa nije svirao neke očigledne situacije,a trebao je da pokaže i koji crveni karton.Odlično smo odigrali,i prava je šteta što nismo nešto ućarili iz ove utakmice.Nadam se da će nam se negde vratiti.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 15:23

Pa mi smo budale prave i mi i igraci i svi oko njih. Zapeli su da dobiju City, jebo ih City. Da su bogdom upola ovoliko zapeli protiv Hulla, Sunderlanda i jos 4-5 raspalih ekipa pitam se gdje bi bili na tabeli. Sledecu protiv West Hama ce da bude tesko boljenje kurca.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 15:58

Haha! Sjajno!!! Jebi ga, ponelo ih  Very Happy Nemam sta da im zamerim, odigrali su svim srcem. A da ovakvo zalaganje mora da postoji uvek, mora. I na tome treba raditi-na gradjenju pobednickog mentaliteta.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 17:09

@ moody

I treba da zapnu da pobede City, koji je kandidat za titulu. Treba protiv svih tako da igraju. Napaljeno, da ginu za svaku loptu, da sve pršti od stratova, da se niko ne vuče po terenu!

City je na ovoj utakmici na svojoj strani imao glavnog sudiju, pomoćne sudije, u igru su ubacili i Jesus (Isusa) Navas-a. Očekivao sam da će desetak minuta pre kraja nekako zamoliti Alaha da im zaigra za njih!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 18:31

Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 18:37

Bar nešto, no slaba nam je to utjeha...suđenje u Engleskoj već dugo nije bilo loše kao ove godine...iz kola u kolo se na puno utakmica rade ogromne greške i suci gotovo direktno odlučuju pobjednika ili rezultat...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 19:15

Savic ::
@ moody

I treba da zapnu da pobede City, koji je kandidat za titulu. Treba protiv svih tako da igraju. Napaljeno, da ginu za svaku loptu, da sve pršti od stratova, da se niko ne vuče po terenu!

City je na ovoj utakmici na svojoj strani imao glavnog sudiju, pomoćne sudije, u igru su ubacili i Jesus (Isusa) Navas-a. Očekivao sam da će desetak minuta pre kraja nekako zamoliti Alaha da im zaigra za njih!

necu da kazem da se ne treba truditi protiv city-ja. Ali energija koja je potrebna da ovako dobro odigramo protiv ove ekipe (i opet izgubimo) je dovoljna da se dobiju 3 "govnaste" (manje) utakmice. I to me uvijek zaboli, kako nece da pobjedjuju u po nas bitnijim utakmicama. Placem i sad koje smo bodove prosuli.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyPon 13 Jan 2014 - 20:09

Pa, to sam i napisao. Treba da zapnu tako protiv svih a ne samo protiv na papiru jačih ekipa.

To je stvar motivacije i trener treba zube da slomi i sebi i igračima kako bi ih motivisao da odigraju odlično protiv slabijih ekipa.

Ove sezone smo mi odlično motivisani protiv jačih ekipa!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyUto 14 Jan 2014 - 2:33

Važno je da se drže zajedno,i da vlada familijarna atmosfera!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 EmptyČet 16 Jan 2014 - 11:34

Sudija Majk Dzons koji je sudio nas mec protiv city-ja je suspendovan. Ne znam do kad, ali ne moze da bude glavni sudija. Za vikend ce biti 4. sudija Scumsima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NUFC - MCFC - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NUFC - MCFC   NUFC - MCFC - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NUFC - MCFC
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» NUFC-Fulham 0:0
» FA Cup WBA - NUFC. 2-3
» NUFC - PSV 2:2
» Man U - NUFC 3-0
» WBA vs NUFC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: