Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ARSENAL (H)

Ići dole 
+11
Dinko
m.c.t.
RIOT
NUFC CRO
Pedja
Mitro's on fire
milan25
Srki
Becej City
Alan Smith17
Admin-Roby
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:26

Uprkos porazu, ja sam ponosan na naše momke u crno-belim dresovima.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:26

Ben Harfa=Perica Ognjenovic. Taj fudbal koji on igra nikome ne treba. Nadao sam se necemu od njega ali nema nama leba sa njim. Nije igrac i tacka. Najobicniji umisljeni dribler samozadovoljni. Igraj tako iza zgrade a ne kad ti ekipa gubi i trebas da resis. Stojim na strani Pardiole, klupa bato i pusi ga.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:27

Ekipa koja ozbiljno puca na titulu pobijedi dobru ekipu koja neozbiljno kao zamjenu ima Ameobija. Malo nam fali da se mozemo nositi sa ovakvima ali jos uvijek realno gledano kad imaju svoj dan ovih nekoliko ekipa odskace kvalitetom od nas i mi tu ne mozemo nista.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:32

Dinko ::
Ekipa koja ozbiljno puca na titulu pobijedi dobru ekipu koja neozbiljno kao zamjenu ima Ameobija. Malo nam fali da se mozemo nositi sa ovakvima ali jos uvijek realno gledano kad imaju svoj dan ovih nekoliko ekipa odskace kvalitetom od nas i mi tu ne mozemo nista.

A kada smo kod Ameobija jeste videli kako igrač Arsenala pored njega prima loptu,a on stoji i gleda,iako je ušao pre 15 min. i bio svež...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:34

Uvodjenje Ameobija mi ne ide u glavu. Lako je generalisati posle bitke, ne bih da budem u tom fazonu, ali on je covek nesposoban, nikad igrac nije bio. Dupe obicno. Odbije loptu na 1m od sebe i onda do iste lopte stigne igrac koji je 3X dalje od lopte od njega. Ubaci Cissea, mozda ludak utera nesto. Ali HBA me je razocarao beskonacno. Mislio sam da mu je soliranje protiv stoka bilo dosta, da ce poceti da igra za ekipu a ne za svoj jebeni gol. Papak.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:37

Imam osecaj da cu umreti posle ovakve utakmice....verovatno mi je bila najteza gledanje do sada.....tackice bele vidim od nervoze hahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:40

Lako je biti general posle bitke,ali je i više nego očigledno da Ameobi nije trebao da uđe.Neka on ulazi protiv slabijih ekipa,a ne protiv najjačih...
I plus on se čovek šetao po terenu,kao da vodimo 5-0...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:40

Totalni antiklimaks. Arsenal je igrao grubo, agresivno, povezano... dok smo mi bili relativno grubi i to je to. Ni trunke kreativnosti kod nas. Niko da ponese igru. Falio mi je igrac tipa Marveux. Imao sam utisak da Arsenal uvek ima igraca vise, a to je zato sto su trcali mnogo vise od nas. Remy se nije video, ali nije ni imao neke upotrebljive lopte. Mozda da se ugleda malo na Rooney-ija koji zna da pokrije i ostale delove terena osim da se usidri u napadu. Ben Arfi moraju da se poklope politicko-geografsko-ekoloski uslovi da bi on uradio nesto korisno. Decko koji ima sve, i ubrzanje, i fintu... ali zavrsnica nula. Steta, nadam se da ih ovaj poraz nece demoralisati i da mogu da se podignu i odigraju sledecu utakmicu najbolje moguce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:49

Ja neću nikoga napadati i svaljivati drvlje i kamenje niti na jednog našeg igrača. Svi su se trudili u skladu sa svojim fudbalskim umećem i mogućnostima.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:51

Glup gol primili, a igrali smo defanzivno protiv defanzivno postavljene ekipe sto nije dobra kombinacija, nez sta svi protiv Ben Arfe igrao je samo 20ak min, neki u 90 nisu nista pokazali..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 16:53

Kao sto je neko napisao ocigledna je razlika u kvalitetu. Nase izmene su uzasne: ili ulazi kilavi eobi koga treba rashodovati pod hitno ili HBA koji igra samo da bi driblao... Ali ono sto me stvarno raduje je to sto smo igrali borbeno, videlo se da hocemo nesto da uzmemo iz utakmice. Slabiju ekipu bismo sjebali. Mislim da je moral visok tako da mislim da cemo nastaviti sa dobrim igrama.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 17:06

Ovo nisam gledao, ali drago mi je da nam nisu nabili 5 komada i demoralisali totalno. Treba se okrenuti sledecoj utakmici. Trebamo mnogo "malih" utakmica da dobijamo a ako uleti neki krupan šaran dobro je.
WBA 1.1.2014. samo pobjeda
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 17:38

Očajna utakmica u globalu! Igrali smo kurvinski i na nulu,i to nam se obilo o glavu.Ni oni nisu odigrali ništa,osim što su imali posed,i što ih je sreća pogledala pa su dali onako jeftin gol.Nadao sam se pobedi,zadovoljio bi me i bod,a poraz me je ubacio u loše stanje.Jebiga...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 18:07

Treba biti realan pa reći da mi ipak ne spadamo u top 5 engleskog fudbala. Kao što je i ranije rečeno premalo kvalitetnih igrača imamo, ovo što imamo se sad dosta dobro ukombinovalo i uigralo ali to je nedovoljno, to se pokazalo i danas, treba tu bar još 2-3 vrhunska igrača i malo jača klupa da bi bili ozbiljan kandidat za vrh. Nisam razočaran što smo izgubili danas, ali nije ni Arsenal pokazao bog zna šta, uvalili su nam onaj jeftini gol i to je to.

Naša šansa u drugom dijelu prvenstva bi trebala biti u onome u čemu smo u prvom dijelu kiksali a to je da pobjeđujemo timove koji su ispod nas i na tabeli i po kvalitetu. Ako to budemo dobijali možemo se nečemu nadati. Naravno sve to ako gazda ne proda Kabaja i još nekoga i eventualno kupi jednog-dva dobra igrača.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 18:30

Ne treba ni biti razocaran. Taman koliko mozemo. Zalim samo sto smo u prilicno slozenu ekipu imali prostora i vremena ukombinovati jos dva-tri igraca preko ljeta i biti daleko ozbiljniji. Prevelika ocekivanja ove sezone nas mogu samo ukopati. Ne mozemo toliko prebaciti realne mogucnosti i gotovo. Ja sam zadovoljan ovom sezonom vec sad i ostaje samo da se nadamo pojacanjima koja nas mogu unaprijediti.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 18:53

Svi smo mi svesni da Njuka nije ekipa za top 5 ekipa.Medjutim,bajka je trajala,euforija nas je nosila,mislili su da mogu.Igrali smo danas nekako bez krvi,sa mnogo obazrivom taktikom.Teško smo iznosili loptu,i vrlo smo sporo igrali,a to nije moglo da prodje sa Arsenalom.Anita mi je danas bio najgori pojedinac,mada se i drugi nisu nešto istakli.Ovom timu trebaju još 3 dobra fudbalera,pa se možemo nadati nekoj borbi za evropska takmičenja.Ovako,realno i objektivno,nemamo nikakve šanse.Bez obzira na sve,ja sam ponosan na ovaj tim,i hvala vam na svemu momci!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 19:46

Polako ljudi, sto ste pali u ocaj. Ima da se igra onoliko. Sto ste izgubili nadu posle jednog poraza, i to od pretendenta na titulu. Imali smo sanse i mi njima da zveknemo, da je Hatem hteo da asistita umesto da solira svasta bi bilo. Poslednjih 10ak minuta Arsenal se branio kao pod opsadom, lepo je to bilo videti.

Ajde da mi oljustimo wba i ostalu govnariju, tu se kupe bodovi. A derbiji kao ovaj danas su uvek neizvesni.


Poslednji izmenio Srki dana Ned 29 Dec 2013 - 20:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 20:06

Tek sam se ukljuci u 89min i video rezultat.Jbg.Iskreno i ne ljutim se zbog poraza.U kakvoj je formi Arsenal dobro je sto nismo izgubili sa velikom razlikom.Dosta smo i dobijali utakmice Very Happy .Salu na stranu ima jos da se igra tako da je sve moguce.Samo napred....
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 20:55

Dobar je naslov na SKY Sportu: "Arsenal prove they can win ugly. Do they have the look of champions?". Wengeru je ovo bila jako bitna utakmica. Izgubili su dah i ako zele da ostanu u trci ovde su morali da pobede. Verovatno nije poveo Ozila jer je on "mekan" za ovu vrstu utakmice. Unapred se znalo da ce ovo biti rovovska bitka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyNed 29 Dec 2013 - 21:05

Ne volim tog Gejzerkinhenovca O.Ozila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyPon 30 Dec 2013 - 11:06

Ono malo što sam gledao tekmu, po meni je bila utakmica za šampionsku titulu.
Jbga, svi su pazili svoj gol, nije se puno napadalo, što je i korektno.
Na ovakvim utakmicama imaš 1-3 prilike, i to ti je to (PS: Možeš slati i rezervnog golmana, pai čitavu klupu sa sve AP u kazneni u 90. minuti).
Mašiš pušiš.

Sad ide ona stara, što izgubišmo male utakmice

Jako je bitno preživjeti transfer "Window", a što je kod nas uspjeh...i NARAVNO pobjediti jedno 3 u nizu Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyPon 30 Dec 2013 - 11:54

sledece 4 utakmice su WBA, Cardiff, Man city i Norwich pa onda peta utakmica Sunderland. Ja realno ocekujem 4 pobjede i nista manje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyPon 30 Dec 2013 - 12:37

Ja uopšte nisam razočaran ni porazom ni igrom. Jednostavno, Cabaye nije ubacio u veću brzinu i nismo mogli da se nosimo sa njihovim veznim redom.

Kao što Srki kaže, mi treba da oljuštimo WBA i ostale manje klubove, a portiv ovih što se bore za titulu treba korektno da odigramo, kao što i jesmo odigrali.

Ovo je bila copy-paste utakmica koje smo igrali protiv Chelsea, Tottenham-a i Man United-a koje smo dobili. Juče nismo dobili Arsenal i to je to.

Protiv Stoke-a, svaka sudijska odluka je išla u našu korist, juče nije i to je to. Jeftino sviran prekršaj i posle smo i primili jeftin gol.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyPon 30 Dec 2013 - 13:03

Kad pomenu Cabaya, juce je opalio onu loptu za Debuchyja ali je ovaj nije dovatio kako valja. Kakav pas. Svaka mu cast!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 EmptyPon 30 Dec 2013 - 14:50

Kabajove lopte imaju oči  cheers 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ARSENAL (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ARSENAL (H)   ARSENAL (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ARSENAL (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Arsenal (A)
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle
» arsenal vs newcastle
» Arsenal-Newcastle 2:0
» Newcastle - Arsenal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: