Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sunderland vs Newcastle

Ići dole 
+11
milan25
Savic
Admin-Roby
mare90
Thug
moody
RIOT
Pedja
Becej City
Srki
NUFC96
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPon 21 Okt 2013 - 10:18

Nedelju dana do derbija.

Sunderland vs Newcastle 46sa

Sunderland se odavno nije nalazio u lošijoj situaciji, nalaze se na poslednjem mestu na tebeli, sa samo jednim osvojenim bodom. Menjanje trenera nije ništa promenilo, ekipa igra loše, nemaju tim, već nabacanu gomilu Di Caniovih zemljaka od kojih jedino Giaccherini valja čemu.

No, znamo da to ništa ne znači u derbiju.

Mi smo toplo-hladno, prošlu utakmicu smo sjajno odigrali, međutim, škripi nam odbrana. Napad se još uvek pronalazi - Ben Arfa nekad ima svoj dan, nekad je potpuno nevidljiv na terenu. Gouffran još uvek ima previše defanzivnih zadataka, a Remy se prilagođava na ulogu startnog špica. Ohrabruje igra veznih igrača, jer su svi srednjaci u dobroj formi, čak je i Tiote odlično odigrao protiv Liverpoola.

No, znamo da to ništa ne znači u derbiju.

Sunderland vs Newcastle Article-1199338-05B19995000005DC-372_468x286

Pardew je najavio da će partner Williamsonu na štoperskoj poziciji biti oporavljeni Steven Taylor, a ne Paul Dummett. Po meni, pametno - ovo je Pardew juče izjavio.


“Steven Taylor was touch and go to be available today and I cannot imagine that he won’t be roaring on Monday morning, ready to play.

“He will get the nod over Paul because you need experience more than anything in the derby.


Pretpostavljam da će naša ekipa izgledati ovako:

....................................Krul...................................

Debuchy..........Williamson....Saylor............Santon

............................Tiote..........Cabaye....................

Ben Arfa......................Sissoko..................Gouffran

...................................Remy..................................
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPon 21 Okt 2013 - 10:46

Mogli bi neko okupljanje da napravimo?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPon 21 Okt 2013 - 10:54

Moglo bi!

Osuricemo ove papke, nema im spasa.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPon 21 Okt 2013 - 11:09

E,sada bi morali da pobede!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPon 21 Okt 2013 - 11:43

NUFC96 ::
Mogli bi neko okupljanje da napravimo?
Ja u nedelju radim do 15h. Mogao bih da zapalim da stignem da pogledam početak tekme (u 14:30h se igra), ali ne bih mogao baš toliko ranije kako bih stigao do Beograda.

Kažem to, jer je bio dogovor da sledeći put tekmu gledamo kod vas, jer stvarno nema više smisla da se cimate do Novog Sada svako malo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPon 21 Okt 2013 - 15:31

Svi zeljno iscekujemo derbi i nadamo se velikoj pobedi.Ideja za okupljanje vam je odlicna,pa ako ste u mogucnosti napravite to.Rado bih vam se prikljucio,ali sam trenutno bez kesa,pa necu biti u mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyUto 22 Okt 2013 - 10:35

RIOT ::
NUFC96 ::
Mogli bi neko okupljanje da napravimo?
Ja u nedelju radim do 15h. Mogao bih da zapalim da stignem da pogledam početak tekme (u 14:30h se igra), ali ne bih mogao baš toliko ranije kako bih stigao do Beograda.

Kažem to, jer je bio dogovor da sledeći put tekmu gledamo kod vas, jer stvarno nema više smisla da se cimate do Novog Sada svako malo.
Ja ti već rekoh- ja volim da dolazim u Novi Sad Smile. Ajde ima još vremena, da čujemo i šta ostali imaju da kažu, možda bude i neka treća lokacija, da vidimo prvo koliko uopšte može ovaj vikend.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 9:06

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 9:58

u subotu dolazim u BG, na ovaj sajam knjige. Steta, da je nedelja u pitanju naletio bi sigurno da se upoznam sa svojim sapatnicima koji navijaju za newcastle da odgledamo derbi.

Sto se derbija tice ocekujem pobjedu i to rasipanje neko. Ali opet me ne bi cudilo da izgubimo.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 10:28

Sada stvarno ne bi trebali da izgube...
Nego lepo da povedu rano i da im uvaljaju jos 1,pa da se lakse dise.
I onda na tenane da ih gaze.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 10:29

RIOT ::
Sunderland nije rasprodao karte za svoje navijače. Very Happy 

http://tyneandwear.sky.com/sunderland/article/86491/wear-tyne-derby-home-tickets-still-available-for-sundays-match
Neka ih posalju nama i neka nam obezbede prevoz do Sanderlenda i nazad.Nama dosta Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 14:19

Moram priznati da se duboko u sebi plasim utakmice protiv Sanderlenda,a opet isto tako cvrsto verujem da ih mozemo kazniti, i da mozemo pobediti.Oni ce biti napaljeni kao nikad do sad,igraju na svom terenu,promovisu novog trenera,nemaju vise prava na kikseve...Mi moramo pokazati da smo kvalitetniji,da im se zelimo osvetiti,i gurnuti ih u jos veci ponor!Nadam se da ce oni sagoreti, i puci pod ogromnim pritiskom.Verujem u pobedu,i moja prognoza je 0:2...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 16:16

Sanderlend jadniji nego ikad, mi kako tako. Prosle nedelje sasvim dobar rezultat u prilicno zajebanoj utakmici. Nemamo cega da se bojimo tj igraci nemaju cega da se je. Treba da se opuste, uzivaju u atmosferi i pokazu sta znaju i mogu. A to sto znaju i mogu je za ove pajsere (koji uzgred umesto da treniraju oni sljokaju ko Sale Ilic) i previse.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySre 23 Okt 2013 - 20:40

Sirer kralj!



A ovako treba i sada da ih oderemo Smile

Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyČet 24 Okt 2013 - 10:45

moody ::
u subotu dolazim u BG, na ovaj sajam knjige. Steta, da je nedelja u pitanju naletio bi sigurno da se upoznam sa svojim sapatnicima koji navijaju za newcastle da odgledamo derbi.

Sto se derbija tice ocekujem pobjedu i to rasipanje neko. Ali opet me ne bi cudilo da izgubimo.
A ja u subotu nisam u BG! Jebi ga, mogli smo da popijemo pivo, bez obzira što nije dan utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyČet 24 Okt 2013 - 11:50

Ljudi, znate moj problem...jesenji radovi su u toku, pa ja za vikend moram paliti za ki...Bem ti srecu, i ovaj moj cale sad nasao da radi...
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyČet 24 Okt 2013 - 19:00

Ja isto necu moci.Imam brdo obaveza.Jbg
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyČet 24 Okt 2013 - 21:43

NUFC96 ::
moody ::
u subotu dolazim u BG, na ovaj sajam knjige. Steta, da je nedelja u pitanju naletio bi sigurno da se upoznam sa svojim sapatnicima koji navijaju za newcastle da odgledamo derbi.

Sto se derbija tice ocekujem pobjedu i to rasipanje neko. Ali opet me ne bi cudilo da izgubimo.
A ja u subotu nisam u BG! Jebi ga, mogli smo da popijemo pivo, bez obzira što nije dan utakmice.
Doci cu jedan dan, stvarno mi je zelja da se upoznam sa svrakama iz srbije. Da pijemo pivo i jebemo mater debelom, uz neku dobru utakmicu naseg kluba naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyČet 24 Okt 2013 - 22:21

Ni ja bas nesto nemam vremena, al bi nasao vreme da popijem pivo i odgledam njukasl sa vama ljudi
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPet 25 Okt 2013 - 8:00

Meni je u nedelju slava. Sveta Petka. Izvinjavam se svima.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPet 25 Okt 2013 - 11:44

Drugog novembra igramo protiv Čelsija. Ako to svima više odgovara, možemo tad da zakažemo viđanje.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPet 25 Okt 2013 - 21:23

Pa bolje tako, ovaj datum skoro nikome ne odgovara
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptyPet 25 Okt 2013 - 22:52

Ja sam na raspolaganju.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySub 26 Okt 2013 - 0:23

Sunderland vs Newcastle Bde6de06e37f1000e844b2ec9b822ba2
Sunderland vs Newcastle 576360CC-9DBE-73CC-D9EA2766FBCD37C7
Sunderland vs Newcastle Sunderlands-James-McClean-007

Jos malo do Tajnver ili Tajnsajd derbija!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle EmptySub 26 Okt 2013 - 1:44

Ja jedva cekam da pocne derbi.Bas nesto zelim da im se osvetimo,i da ih prikujemo jos vise!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sunderland vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sunderland vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Sunderland - Newcastle United
» Sunderland - Newcastle
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland
» Newcastle vs Sunderland

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: