Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Everton v Newcastle United

Ići dole 
+6
moody
Srki
RIOT
Pedja
Becej City
m.c.t.
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 21:59

imamo šanse ako dobiju 3 crvena kartona Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:00

Martinez je doktor nauka nuklearne fizike za ovog našeg nesretnika. Prikazaše ona dva bijednika u publici(Ashley i Kinnear) trebali su ih poslije trećeg gola prikazati, baš me interesuju face ta dva debila. Žao mi onog djeteta u publici što plače, kako stvari stoje čeka ga još mnogo plača na utakmicama voljenog kluba u životu.
I što reče Srki stvarno mi nije jasna uloga Goufrana u večerašnjoj utakmici.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:06

Ali reakcije centralnih bekova??? Za zovotne diskvalifikacije!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:12

Golcina Cabaya. Gas do daske pa sta bude, jebes taktiku jurimo 3:3 Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:18

Još da uđe ona stativa Santona na početku II poluvremena.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:29

Evo ga sokolar usao. Neka mune dva i dobar je.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:51

Majko moja kada se oni bude...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:55

Lepo je sto se setili ipak na 5min do kraja da pocnu da igraju...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:57

Bilo je u drugom poluvremenu dobrih ubacivanja sa lijevog krila ali šta vrijedi kad nema nikoga u 16-ercu. Sissoko večeras vrlo tanak, Collocini i Mbiwa isto tako, ovo smo izgubili na vlastitu glupost isto kao i protiv Hulla.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 22:57

Stvarno nema smisla. Izvinite gospodo placeni ste da igrate po 90 minuta po utakmici. Sad kao trebamo im aplaudirati jer su se borili na kraju. Pa da ste pokazali sta znate ne bi gubili 3:0 na poluvremenu. Boli me briga sto smo umalo izjednacili. Pruzili su nam jos jedan poraz u nizu i nista vise. Da igraju onako od prve minute pa izgube 5:0 bio bih sretniji nego ovako.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyPon 30 Sep 2013 - 23:17

Upravo tako. Jos jedan poraz na nasu glupost, nista drugo. Posle malo gasa koji je everton dao na pocetku Colo i Mbiwa (jebem ga u dupe kako li se zove, ni za djoku nije svakako) reaguju kao deca. Odmah se pokazalo na koga treba vrsiti pritisak. Lukaku ovakve golove moze da da samo njima dvojici.

I onda drugo poluvreme gde su se trgli ali slaba je to uteha... Od Goufrana sam vise ocekivao. Ocekivao sam da pre svega vise bude u napadu, da vise probija a pn vise patrolirao po levom beku nego sto je napadao?
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 1:58

Lepa utakmica,mnogo prilika,dosta trcanja,i nazalost nas poraz.U prvom delu smo bli kao poluamaterski klub,a u drugom kao da smo potpuno neki drugi klub.Totalno mi je nejasno kako smo onako mekano usli u mec.Udarise nam visok presing,dosta brzih pasova,i odlicne kretnje,a ovi nasi kao babe...Pogubise se ljudi po terenu!Primamo golove prelako,to je najblaza rec.To je stvarno nedopustivo.Drugi deo smo odigrali kvalitetno,hrabro,brzo,i to se na kraju i videlo po rezultatu.To je put kojim Newcastle mora da ide,i to je formula kako treba igrati.Malo me je ohrabrilo ovo u nastavku,ali moraju od samog pocetka da igraju onako,da ne dodju u situaciju da jure 3:0. Pocnite da pobedjujete!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 9:53

nakon prvog poluvremena sam odustao. Pustio sebi crtani film i laganini. Ono sinoc je patnja bila. Napravio sebi ugodjaj, pustio preko laptopa na TV-u utakmicu, naso tamo sky sports.( Ako neko ima link da se gleda sportklub preko neta nek posalje.) Kad ono 5. minut prc. Vec gubimo, jos na kladionici poskido dobre kvote i stavio ja jos X2 na njuku. Nema veze.

Odbrana katastrofa, odron. Gdje im je onaj trener sto je bio zaduzen samo za odbranu? Razbolio se mozda.
Onaj Mbiwa nek igra protiv morecamba a i tu je usro sto god se dalo usrat, pa je onaj djecak u odbrani morao da spašava sa linije lopte. Williamson je za njeg Campbell. Serem se po svim francuzima. I HBA krene da sili naprijed sam na 5 igraca, serem se u taktiku u kojoj svi blijedo gledaju umjesto da otvaraju poziciju da im se doda lopta. Kakve statistike jadnog Evertona, jako su mudo nanizali pobjede protiv ekipa koje su karina. Izuzetak Chelsea na pocetku ove sezone i Man city na kraju. Sa ovom sinocnom igrom ne bi pobjedili nikoga iz prve polovine tabele. Bezveze su igrali, koliko smo samo mi bili jadni i beznadežni. Ko da nikad nisu igrali protiv presinga, jeste li nekad igrali salate ili ševe na treningu (kako vec ko zove). Ekipa odvojena od mozga. Šta koji kurac jurite u drugom poluvremenu? Jurite zato što je Everton stao i poceo da cuva snagu. I onako je everton imao dobrih sansi. Umjesto da imamo sad 13 bodova i da grizemo za jos jednu pobjedu u nizu, mi moramo tavorit dole sa stokom.

Ako raspali Cardiff ne dobijemo zabrinut cu se.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 10:28

Posle ove utakmice jasno je da Pardew mora da ide.

Napad je neorganizovan do iznemoglosti, a odbrana neuigrana. Dakle, ništa ne funkcioniše.

Drvlje i kamenje baca se na pojedince (Yanga-Mbiwa, Debuchy, Gouffran), ali činjenica da svi oni s vremena na vreme odigraju dobru utakmicu znači samo da nisu loši fudbaleri, već im taktička postavka ne leži. Na primer - juče je Remy bio isto tako odsečen kao Cisse u većini utakmica, a mogli smo da vidimo šta čovek ume da uradi.

Ako želimo da ostanemo u ligi, Pardew mora pre januara dobiti otkaz.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 10:40

Problem u nasoj ekipi je sto neki ljudi ne rade svoj posao(ne rade nista,hocu reci)...
Pa gde su nam skauti da predloze neke super igrace,pa onda gde je transfer nekih dobrih igraca,gde je taktika(odn. gde je trener),a sto je najgore pijani Kiner je glavni i odgovorni za transfere...itd...
Dakle,prvo uprava da krene nesto da radi,pa ce onda i igraci!A ne da napad bude odsecen i tako vec te jako lose karakteristike nase igre koje traju vec neko vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 11:05

Jebo Pardewa, otpredece njega debeli lako kada se na to resi ali onakva igra Coloa i Mbiwe je za dovidjenja iz kluba. Pa zar trener treba nekom postavkom ili ne znam cime da ti objasni kako da pratis igraca? To se uci od malih nogu a ne sa skoro 30. Ne znam ko tu moze da pomogne. Lukaku sam ko duh ide, ne prate ga ni jedan ni drugi. Ocaj zivi.
Ne mogu ni na trenera njih dva da se vade kada su pokazali da su glupi ko kurcevi. To sto ponekad odigraju dobro je obicno protiv Leedsa i Morecamba. Trecekligaske ekipe. To im je mera bojim se!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 11:10

Vise njih je kanda za 3. ligu
Ukljucuji i neke iz uprave Wink 
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 11:12

Kada sam video prvi gol za everton sve mi je bilo jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 11:17

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 11:56

nema taktike i formacije, u 100 % slucajeva u nasoj ligi igraju 2 štopera nazad i ako tu treba neko uigravanje nek se ubiju. Onako da ti se šeta neki debil po odbrani je kriminalno.

Nikad bolji igraci jos od vremena u championshipu a nikad gore nismo igrali. Pa Messija da dovedemo i stavimo na špica bio bi odsecen. Teško prilazimo na 30 metara do gola. Tanki smo sa svake strane. Jedino što se trebalo raditi još od januara, nije urađeno a to je uigravanje. Nešto kontam i kad bi Cisse otišao u drugu ekipu rešetao bi mreže. Ne može napadač sa jednim i po dodavanjem prema njemu da uradi nešto. Tovite ga loptama malo. Malo išamarati vezni red i ukomponovati to. Kombinatorike fali i kreativnosti u vezi, ne samo HBA kreativnosti (pet driblinga i šut iz ocaja) već malo pasovima razbijati igru, rotacijama nekim uraditi nešto. Tako bi se rasteretio HBA i došao bi do još većeg izražaja. Remy je dobar, za sada najbolji strijelac Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 14:06

Ben Arfu su cuvali jako dobro, sto je bilo i za ocekivati. Zato sam ocekivao Goufrana ofanzivnije, on ume sa loptom, kao i Remy. Pa kad udvoje HBA da njih dva imaju prostora za neki 1-1... Jebem ga, tako sam ja ocekivao. A opet kad gledas na kraju, da ovi nisu kiksali ko deca ne bi rezultat bio los, uopste.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 15:13

Nije nama odbrana od sinoc onako losa i komicna! Traje to veliki broj godina unazad.Primamo golove vrlo lako i sve izgleda porazavajuce.Nije mi jasno kako nisu uspeli svih ovih godina da poprave taj segment.Idemo dalje,idemo po pobedu u Kardifu!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 15:35

Pa jeste Pardew popravio pre dve godine, kako ne. Doduse tada su stoperi bili Saylor i Colo ali je smanjen broj primljenih golova. Zapravo jedan, mozda i jedini, razlog sto sam gotivio Pardewa jer je utegao odbranu
Ali evo je opet.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 18:47

Slika na sport klubu mi je seckala i nisam mogao da gledam prenos, verovatno zbog kise jebemliga..

Pored ociglednog manjka taktike u ekipi, fali jos jedna bitna stvar a to je disciplina. Imam osecaj da svaki igrac koji dodje u Newcastle odmah postane zavistan od izlazaka, alkohola, lakih riba...a i u klubu ne rade puno da iskorene takvo ponasanje. A i sto bi kad je klub bez ambicija.

Cabaye je doduse postigao golcinu.. uzaludnu ali ipak je bila golcina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 EmptyUto 1 Okt 2013 - 20:34

Pa ako pogledamo naseg cenjenog gazdu i sportskog direktora,onda vidimo kakva disciplina vlada...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Everton v Newcastle United - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton v Newcastle United   Everton v Newcastle United - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Everton v Newcastle United
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle United - Everton
» Newcastle United-Everton
» Everton vs Newcastle United
» Everton - Newcastle United
» Everton-Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: