Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Fulham

Ići dole 
+7
milan25
NUFC96
moody
Pedja
Srki
m.c.t.
RIOT
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 21:23

Smile

Nije se posebno isticao, ali je radio posao.

Apsurd je taj da kad igramo bez najbitnijih veznih igrača (Tiote i Cabaye), sredina deluje bolje - Anita i Sissoko u 4-4-2 mogu da igraju svoje pozicije, sa tim što Anita malo više pokriva, a Sissoko "uključuje gas" i piči napred. Kada igramo 4-2-3-1, centralni vezni su previše povučeni nazad, a Sissoo igra na neprirodnoj poziciji.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 21:25

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 22:09

Meni se svidelo kako je Anita odigrao. Ništa posebno ali je odrađivao psoao, nije puno grešio i nije pokušavao ono što ne treba. Po meni bolje odrađuje posao od Tiotea
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 22:57

jel i dalje Savicu prognoziras ispadanje?
nismo nesto posebno odigrali koliko vidim, al ima gorih klubova u ligi pogotovo ovi sto su taman usli u EPL??
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 23:25

Ono sto sam ja danas video je to da je Fulham bukvalno dosao po 0-0. Nisu ni pokusali da napadnu, da naprave presing, nista. Skoro celu utakmicu smo imali na raspolaganju 80m terena prazno. I jedva smo im uterali jedan. Ne verujem da ce svaka ekipa doci na SJP sa ovako jadnom igrom. Super je sto smo im uzeli bodove ali ovakve cviketane smo trebali sa petardom da ispratimo. Pobeda je tu ali mislim da cemo se mi debelo muciti ove sezone. Slaba nam je ovo igra.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptySub 31 Avg 2013 - 23:31

gledam cijelo vrijeme i u 80. min odem do prodavnice. Vratim se 1:0 vodimo. Ovo vec lici na igru, napadali smo svim silama i zasluzena pobjeda. Proradit ce i napadaci uskoro siguran sam u to
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 2:54

Lepo je sto smo pobedili,a mora se reci i da smo zasluzili.Trazili smo taj gol celo drugo poluvreme,i na kraju smo uspeli da ga postignemo.Prvi deo je bilo tesko smaranje,ali smo u drugom pokusavali sa svih pozicija i imali potpunu kontrolu nad utakmicom.Fulam je potpuno razocarao.Ljudi su dosli da odigraju na 0:0 bez ikakvih pretenzija da krenu ka nasem golu.Slicno su igrali i cekicari,ali su uspeli da nam uzmu bod,dok Fulam nije bio te srece.Bas sam zadovoljan ovom pobedom.Nisu u pitanju tri boda,vec sto mi se cini da Njuka nesto menja u svojoj igri.Cini mi se da uvode neke novine,da imamo tecniju igru,lako oduzimamo loptu,igramo na oba boka,samo jos fali taj zavrsni udarac.Ovaj tim je poceo da igra sa mnogo samopouzdanja,a to se vidi u svakom potezu.Trenutno su napadaci najslabija karika,ali se nadamo da i oni moraju proraditi.Newcastle mora da nastavi ovim putem.Moramo da dominiramo na terenu,moramo da igramo jos brze,da pravimo vise sansi,napadamo iz svih oruzja.Siguran sam da ovaj tim moze jos bolje, i cvrsto verujem da ce to dokazati!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 12:24

Da, kao sto su i drugi primetili, Fulham je jedna prosecno losa ekipa. A mi igramo onu nasu igru gde ima agresije ali malo taktike. I kao i prosle sezone izvukao nas je individualni potez pojedinca. Opet nema kolektivne igre i uigranih kombinacija. Smatram da bi Ben Arfa bio mnogo opasniji da igra iza napadaca - po sredini, a ne po krilu. Bitno je da su 3 boda upisana, malo ce se popraviti motivacija pred gostovanje Aston Villi za 2 nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
kostaurus

kostaurus


Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.09.2013

Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Moj prvi post. Jej.   Newcastle vs Fulham - Page 2 EmptyNed 1 Sep 2013 - 17:20

Pazi ti te napadače: Sise mrzi me da trčim, Gufran pogađam stativu sa pola metra i Šola konjina. Remi povređen. Pa ja bih gurnu samo Ben Arfu u napad pa nek ide život, pre bi dao gol nego svi ostali.
Kad pomislim da sam u menadžeru prodao Sisea Barsi za 50 miliona...
Baj d vej, skoro svi Francuzi su kurčina, jedino Mbiva i možda Sisoko igraju nešto. Kabaj bi isto bio dobar da ga pusti da igra.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Fulham   Newcastle vs Fulham - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Fulham
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Fulham-Newcastle
» Newcastle - Fulham
» Fulham v Newcastle
» Fulham - Newcastle
» Fulham vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: