Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 FIFA ili PES ? :)

Ići dole 
+9
Admin-Roby
toon72
m.c.t.
Pedja
mare90
Dinko
moody
Alan Smith17
Becej City
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 1:05

Uskoro izlazi i FIFA 15,u kojoj najavljuju dosta noviteta.
Jedva čekam Smile
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 1:33

Becej City ::
Uskoro izlazi i FIFA 15,u kojoj najavljuju dosta noviteta.
Jedva čekam Smile

Da, ali ona ce biti next-gen, tako da treba imati mnogo dobar komp za tu igricu ili jednostavno kupiti PS4 ili xBox One (iako vise volim xBox 360 od PS3, mislim da je sada bolji PS4 od xBox One).
Normalno izacice i za xBox 360 i PS3, ali ce fifa 15 biti ista kao i fifa 14, samo sto ce biti drugaciji roster, dresovi i prebacice ekipe u druge rangove (mislim na one koji su izborili promociju, tj koji su ispali).
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 14:22

Verujem da će kao i do sada napraviti next-gen i ,,običnu'' verziju,pa ko šta voli neka izvoli(i ko je u mogućnosti da igra ovo bolje,naravno).
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptySub 23 Avg 2014 - 15:05

Pa trebalo bi, mada mozda nece to uraditi da bi sto vise ljudi krenulo da budzi svoje kompove, da kupuje nove graficke, ramove, procesore, itd.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 2:53

Nisam verovao kad sam video xD
FIFA ili PES ? :) - Page 2 4smomf
Ovako cemo i u stvarnosti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 9:22

svaka cast. Ja igram sa Derby County-em. Predvidjali mi da cu zavrsiti na 16 mestu,i doveo sam Boumsonga,Nuno Gomesa i Mensaha kao slobodne igrace i ubedljivo sam prvi.

Mason Bennet i Will Hughes mlade zvezde,razbijaju. Tako da se pripremam za PL sledece sezone. Dovescu odma Tom Ince-a,i Sam Byram-a,mozda i Adam Smitha koji je na pozajmici kod mene.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 15:04

Meni je komp kanta, a kada kupim novi pokrenuću neki od FM, ali sa 3D-om.
Inače sam na 7 osvojio PL u prvoj sezoni, Owen zgazio sve redom, posatao sam mu i draga ličnost, inače sam dove Matiasa Fernandeza i Vagner Lava.
Bo je gaženje, a samo jedne smećare nisam uspio pobjediti, kući 2:2 i to prva tekma, a kod njih glatko poražen....

Pogađajte ko su smećari ?????
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 15:35

Da nije Man Utd?
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyNed 24 Avg 2014 - 17:52

Smećari?
Liverpul,Mančester Junajted,a možda čak i S'lend.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyPon 25 Avg 2014 - 8:16

Ja na fifi 13 osvojio triput PL, doveo Tadića, Jovetića, Bastu, Van Volfsvinkela(u igri je 88, nije uopšte takva kanta kao u stvarnosti Very Happy) Nkulua, Muniesu i gomilu nekih klinaca, i igrao polufinale Lige šampiona u kojem me ubio Anderleht, koji je počeo da dominira svetskim fudbalom. Toliko o realnosti toga da ćemo osvojiti ligu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 13:35

Ima jedna cinjenica, ne zna u koju rubriku da ovo napisem. Mislim da ce svi potvrditi koji igraju ili su igrali bilo koju simulaciju fudbala. Ja odkako pratim i navijam za naš klub uzimam ga kako na PESu FIFi ili FM uvijek mi se jedna stvar desava: cim preuzmem klub ja se otarasim polovnjaka svih, barem njih pola, dosta njih u prvoj postavi stavim na klupu a ove sa klupe ubacim u prvu, jer mi je nekako uvijek evidentno da na klupi imas bolje igrace nego u prvoj postavi. I to je tako, koju god da sam igrao od 2005. godine otprilike pa na ovamo. Nikad mi to nije bilo jasno sa nasim klubom.
Razumijem ja da su to samo simulacije fudbala, ali npr uzmi barselonu, real ili PSG. Njih kad uzmes da igras od 25 igraca u rosteru, najboljih 11 je uvijek u prvoj postavi. Ne moras nista mijenjati. Kod nas ali bas nikad nije tako.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 EmptyČet 24 Mar 2016 - 17:16

Evo ja sam skinuo pec za FIFU 14,novi transferi i sve,pa i ja polako pravim cistku,ulozio sam mnogo u skautovanje i doveo neke mlade igrace,2 CB-a,1 CDM,1 CM,LB,RB i to je to za sada,cekam kraj sezone da se otarasim jos skarta koji imam i da potpuno izvrsim rekonstrukciju ekipe.

I da,zovem se Rafa Benitez i Spanac sam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FIFA ili PES ? :)   FIFA ili PES ? :) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FIFA ili PES ? :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» FIFA 08
» Why Buy FIFA 20 Coins?
» FIFA zabranila Chelsea-ju sve transfere do 2011!!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: