Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 City v Newcastle

Ići dole 
+12
pirLe
moody
Thug
milan25
mare90
Srki
m.c.t.
Pedja
spira
RIOT
Becej City
Alan Smith17
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 21:44

Apsolutna katastrofa:x 
Nazad na vrh Ići dole
aleksandar.sefer

aleksandar.sefer


Broj poruka : 31
Godina : 35
Localisation : Rudo/Banja Luka
Datum upisa : 20.12.2009

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 21:54

kakve mi retarde od fudbalera imamo pa ovo nije moguce
sa ovakvom igrom ne ostaje nam nista nego borba za opstanak
realno
a tek je prvo jebeno kolo
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 21:55

Sudar fudbala 20. i 21. vijeka. (Mi smo ovi iz 20. Very Happy Very Happy )
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 22:30

Resim u poslednji cas da resim sebe akanja i sednem na pivo umesto da gledam Njuku. Upalim u 66', 3-0. Jebite se. Zato vas i ne gledam vise. Sammy istresao Companyja :-)
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 22:37

al nas tresu. I zec nad njukom kurac ce ostriti ove sezone. Na sta smo spali Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 22:42

Odbrana kao mi na Adi. Debuchyju neko treba da kaze da treba da cuva igraca. Dummet deluje kao da je iz paba na utakmicu dosao. I to se igrao sa kratkim picem.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyPon 19 Avg 2013 - 23:59

Riot svaka cast za pogodjeni rezultat.Bravo majstore.Sta napisati,a ostati mudar.Mogu samo napisati da su nas busili kao izbuseni sir,sa svih mogucih strana.Potpuno smo nepotrebno dobili ogroman broj zutih kartona,a i onaj crveni nam je dosao kao kec na desetku.Nema razloga za tugovanjem.Siti je doveo mnogo skupih,ali i odlicnih fudbalera,a mi ni jednog zivog.Kad se sve sabere i oduzme,to je realan odnos snaga.Zao mi je Jonasa,covek je bio aktivan i trudio se koliko je mogao.Pocinjem da verujem da su Alanu dani odbrojani,i da ce mozda dobiti otkaz u naredna dva kola.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 1:09

Bar nije pukla petarda :p
Ne mogu da verujem kako je svako igrao za sebe,kako nije bilo presinga,kako su se uplasili protivnika.Dobro,ajde prvi gol je bio i srecan ali i zasluzen,kod drugog gola ja ne kontam zasto Stivi Ti nije usao u Aguera,pa da ili ga otrese ili otera u stranu,a ne trci pored njega i pusta ga da sutne direkt pa je jos i dobio crveni...onda je bilo gotovo,a kod treceg gola je jedan igrac vrlo hrabro skocio tako da je lopta lagano presla preko zivog...(covek ostao ukopan...)ali ajde,bilo je gotovo...Ben je bio standardno dobar,ali ne moze on sam da gura ekipu.
Sudija me je malo nervirao jer je kao imao neki strog kriterijum,a Ture i onaj spanac za simulacije nisu dobili zuti...
Ako ovako nastavimo,bice repriza prosle sezone jbg Sad
Ali sve je ipak pocelo nasim menadzerom i njegovom postavom.
Ne znam sta je sada sa Pardjuom,pre 2 sezone smo kidali sa njim,a sada...
Nego Ben Arfa se malo podgojio ali trci Smile
lici mi na prase sada Very Happy
Sledecu utakmicu hrabro i bez respekta prema protivniku,presing pa neka se onda tako lagodno dodaju!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 1:26

bice ovo jos jedna sezona za zaborav .....borba za opstanak se nastavlja....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 2:48

Da, sve je bilo ocajno.. i pre crvenog kartona mi nismo imali igru. Ajde razumem da nam je falio Cabaye i njegova kreativnost, i da je Arsenal poslao nepristojnu ponudu u pogresno vreme. Ali kakav smo mi to klub da nam to poljulja ceo tim i da se tako lako prodamo? Nista mi se ne svidja. U timu bih mozda jedino sacuvao Krula, Vuckica, Ben Arfu, Santona. Svi ostali su na prodaju. I trener je kriv, doduse ne znam koliko bi bilo ko mogao da radi pored Ashley-ija i Kinnear-a. Ali ako vec ne moze da radi onda to utice na ceo klub i treba da podnese ostavku..

Necu se nervirati u ovoj sezoni, gledam opusteno skroz.. pa i ako ispadnu u rang sa portsmouthom.. navijacu i dalje za ovaj klub, prezivece Newcastle i ashleyija..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 9:49

Ono sto sam ja gledao mi nismo presli pola. Nismo izbacili loptu iz 16M. Ona gomila Francuza mi je delovala kao da su ba ringispil dosli. Ocajno.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 11:47

e micko da si uplatio tacan rezultat...Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 11:48

Nikad se ne kladim protiv Newcastle-a, jeb'o me konj.

A i verovatno je kvota na 4-0 bila 1,5.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 13:01

JA uvek izbegavam parove ekipa za koje navijam...ne mogu na njih, ne mogu protiv njih Smile ma veca je bila, garant oko 7 ako ne i vise Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 13:17

Ni ja ne mogu protiv Njuke da se kladim.Ima utakmica gde prosto znam sta ce se desiti,ali jednostavno ne zelim da to iskoristim.Ljubav koju osecam prema Njuki je jaca od bilo cega,pa i prokletog novca!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 15:29

Uplatim ja. Nekad protiv, nekad za. Kad se nerviram vec nek i pare dobijem.

BTW Sinoc me sjeba Istomin za 66 eura.
U nedelju PSG za 68 eurica Sad
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 EmptyUto 20 Avg 2013 - 19:42

Gledao sam cijelu utakmicu i mogu reći da smo još i dobro prošli. Neko kudi sudiju ja bih mu se zahvalio jer im je poništio jedan čisti gol i nije svirao čisti penal, znači još dva gola u našoj mreži. Sve se nešto nadam da ove sezone nećemo biti kanta za napucavanje nego je u pitanju tradicionalno neugodan protivnik koji nas i u boljim vremenima redovno dere. A i ljudi su potrošili 60-70 miliona na 3 prava pojačanja + normalan trener za razliku od pajaca Mančinija.
Ali hajde de, vidjećemo već u subotu protiv W.Hama šta je naša realnost, ako ovako nastave crno nam se piše. Nek' naš gazda skuplja halapljivo pare i nek' proda i Johana za 15 ili 20 miliona svejedno, da je vlasnik nekog kluba u južnoj Americi već davno bi visio na nekoj banderi Very Happy , ovako će i dalje da ima pun stadion vjernih navijača dok uništava dugo sticani renome kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





City v Newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: City v Newcastle    City v Newcastle  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
City v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» city - newcastle
» Man City - Newcastle 3:1
» Newcastle vs Man City
» Newcastle v Man City
» Newcastle - Man City 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: