Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 QPR-Newcastle

Ići dole 
+12
mare90
Pedja
tinno
Srki
Mitro's on fire
Dinko
Thug
Admin-Roby
RIOT
m.c.t.
milan25
spira
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyNed 12 Maj 2013 - 20:53

Thug ::
Jedini razlog zbog kog smo mi tu gde jesmo su jebene duge lopte i igra bez ideje...a koga kriviti za to?koga kriviti za to sto ne moze da koristi debushy-ja i santona kako treba? za napadacku igru, koga kriviti za to sto cabaye igra ono sto tiote treba, koga kriviti za to sto stalno imamo nekoliko povredjenih igraca (nedovoljna fizicka priprema ili neprikladni treninzi)? koga kriviti za to sto se ben arfa ne koristi na nacin na koji bi trebao? zasto ga ne pusti u sredinu i da mu svu slobodu? koga kriviti za to sto napadaci ne mogu gol dati? koga kriviti za takticki lose postavljanje u vecini utakmica? koga kriviti za forsiranje joonasa u centru igralista? koga kriviti za forsiranje Ameobija umesto isprobavanja mladih nada? RAzumem ja da je lako meni koji sedi za racunarom i gleda tekme da pricam o tome, ali sa igracima koje mi imamo i npr koje svonsi ima igre se drasticno razlikuju...svonsi sa nikakvim igracima, sa jednim ratlidzom koji kod nas nije nista mogao igra maltene do noge...a mi sa sve benarfom, gufranom, cabaye-om, zasto gadjati dembu u glavu dugim loptama umesto mu spustiti da trci za njom? i sl, zato smo mi tu gde jesmo...to je moje misljenje...

Kad' smo kod povredjenih igraca i trenera, Demba Ba je sam posle par treninga u Celsiju rekao kako je u Newcastleu bilo 50% lakse i opustenije nego u Celsiju.. Definitivno nesto mora da se menja ovde!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyNed 12 Maj 2013 - 21:06

QPR-Newcastle - Page 3 37482376_lQPR-Newcastle - Page 3 37482372_l
MERCI
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyPon 13 Maj 2013 - 10:22

Na guzove smo ostali u ligi, onaj drugi gol je smešan
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyUto 14 Maj 2013 - 13:35

QPR-Newcastle - Page 3 IbaGU2Lk2vudXM
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyUto 14 Maj 2013 - 23:11

Ben Arfa bombarder Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyUto 14 Maj 2013 - 23:29

Ovaj penal pokazuje sta znaci dobro izvodjenje,i zapravo koliko golman u ovoj situaciji nema sanse da odbrani. Perfektno.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptyUto 14 Maj 2013 - 23:43

volim ovakve penale, i Ameobi dobro puca. jebes ti vaganje golmana i biranja strane pa lagano sutanje.
Poderi u stranu i nikad nece biti odbranjen.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptySre 15 Maj 2013 - 13:57

Nece biti odbranjen, ali postoji mnogo veca sansa za promasaj od gadjanja strane...ovo nikako nije bio siguran penal...par cm gore i promasaj...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptySre 15 Maj 2013 - 16:06

Svako ga vidi na svoj nacin.Za mene je ovo bilo perfektno.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 EmptySre 15 Maj 2013 - 17:05

Ma i kad ciljaju i lagano sutaju opet ima sanse da se promasi ili da golman odbrani. Ovako bar znas da ako ide prema golu gotovo je.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





QPR-Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
QPR-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: