Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 QPR-Newcastle

Ići dole 
+12
mare90
Pedja
tinno
Srki
Mitro's on fire
Dinko
Thug
Admin-Roby
RIOT
m.c.t.
milan25
spira
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:52

To je TO! bukvalno sam brojao sekunde do kraja nadoknade...
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:53

Dobili jesmo, ali nikako bez drame u poslednjih 15 minuta, mi to nemozemo...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:54

Jos jedna tipicna utakmica Newcastlea, pobijedili smo samo zato sto su oni pravo losi. Mada nisam siguran da su puno losiji od nas.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:55

Ne znam da li ću izdržati još jednu ovakvu sezonu.

Pardew mora popiti otkaz odmah posle Arsenala.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:55

Nije jos gotovo, mozemo ispasti ako wigan pobedi u utorak...ima jos mnogo kombinacija ko bi mogao da ispadne...jedno 7 ekipa...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:56

JEDVA SMO POBEDILI...... Fala kurcu da smo ostali u ligi. Sad da se otarasimo igraca kao sto su Jonas,Perch,Williamson (iako je odigrao odlicno ovu tekmu),Simpsona,Tiotea,Obertana,Goslinga i Anite,i dovedemo jedno 10 igraca,i necemo imati problema sa opstankom sledece sezone Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 17:59

sa pojacanjima od zimus kada se sve to skocka i uklopi (ipak su dosli zimus i ne moze se to uklopiti odmah sve) i kada bi dodali jos par igraca, glat mozemo neko iznad 7 mesto biti...naravno da dovedemo stopera, spica, jedno dva krila Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:04

Dosadna utakmica - teska pobeda - jos tezi opstanak u ligi... dosta toga skripi u ekipi, treba se zahvaliti vecini igraca, poceti ispocetka. Pa mozda i sa novim trenerom... ali ko ce gazdu kluba da zameni? Ne verujem da ce puno trenera trpiti prodaje najboljih igraca u sred sezone. Bice zalosno kako ce nas Arsenal pregaziti u sledecoj utakmici...

QPR-Newcastle - Page 2 77594616


Poslednji izmenio m.c.t. dana Ned 12 Maj 2013 - 18:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:05

Ha. Da li da sada mi posetimo halov sajt, da ih malo trujemo Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:11

Ne možemo da ispadnemo.

Ako Wigan pobedi obe utakmice, imaće isto bodova kao i mi (41), kao i bolju gol-razliku, ali to znači da će pobediti i Aston Villa-u, koja će tad imati 40.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:11

U zadnjem kolu igraju Wigan - Vila pa ne mogu oba dva kluba skupiti po 41 bod. Gotovo je za ovu godinu. Da nije otišao Demba zimus, da nisu dugo bili ozlijeđeni Collocini, Taylor, Ben Arfa...bilo bi drugačije.

Prije pauze, volio bih da zaparpimo Arsenalu i da im vratimo za onaj debakl. A ako ih budemo koštali Lige prvaka, bila bi dovoljno dobra osveta.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:13

Ja se ne bih brinuo za pojačanja, brinuo bih se ako ostane Taktičar na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:14

He, he napisah a ne procitah odgovore pre toga Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:32

Uspeli smo da nekako ostanemo u ligi. Da li sam zadovoljan? Nikako,jer ovo sto mi pruzamo je mnogo,ali mnogo slabo i jebeno jadno! Moram reci da smo imali danas i srece,jer smo dobili nepostojeci penal,a i onaj drugi gol je smejurija teska.Nikad mi nece biti jasno zasto Newcastle sa ovakvim igracima ne igra lepsi i atraktivniji fudbal?!? Ako zaista ne mogu bolje od ovoga,onda je stvarno svaki drugi komentar suvisan.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:35

Pedja ::
Uspeli smo da nekako ostanemo u ligi. Da li sam zadovoljan? Nikako,jer ovo sto mi pruzamo je mnogo,ali mnogo slabo i jebeno jadno! Moram reci da smo imali danas i srece,jer smo dobili nepostojeci penal,a i onaj drugi gol je smejurija teska.Nikad mi nece biti jasno zasto Newcastle sa ovakvim igracima ne igra lepsi i atraktivniji fudbal?!? Ako zaista ne mogu bolje od ovoga,onda je stvarno svaki drugi komentar suvisan.

Pa ko nam je trener?
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:40

Pazljivo citam njegove komentare, i stalno nesto sere i izvlaci nesto pozitivno,a ono nema veze sa zivotom. Vazno je da navijacima uvek aplaudira i raduje se za sitnice.Debelo me je razocarao.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 18:57

Jedini razlog zbog kog smo mi tu gde jesmo su jebene duge lopte i igra bez ideje...a koga kriviti za to?koga kriviti za to sto ne moze da koristi debushy-ja i santona kako treba? za napadacku igru, koga kriviti za to sto cabaye igra ono sto tiote treba, koga kriviti za to sto stalno imamo nekoliko povredjenih igraca (nedovoljna fizicka priprema ili neprikladni treninzi)? koga kriviti za to sto se ben arfa ne koristi na nacin na koji bi trebao? zasto ga ne pusti u sredinu i da mu svu slobodu? koga kriviti za to sto napadaci ne mogu gol dati? koga kriviti za takticki lose postavljanje u vecini utakmica? koga kriviti za forsiranje joonasa u centru igralista? koga kriviti za forsiranje Ameobija umesto isprobavanja mladih nada? RAzumem ja da je lako meni koji sedi za racunarom i gleda tekme da pricam o tome, ali sa igracima koje mi imamo i npr koje svonsi ima igre se drasticno razlikuju...svonsi sa nikakvim igracima, sa jednim ratlidzom koji kod nas nije nista mogao igra maltene do noge...a mi sa sve benarfom, gufranom, cabaye-om, zasto gadjati dembu u glavu dugim loptama umesto mu spustiti da trci za njom? i sl, zato smo mi tu gde jesmo...to je moje misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 19:04

Ostadosmo u ligi uz više sreće nego pameti. Jesmo u par utakmica ove sezone oštećeni a nekoliko smo i dobili u sudijskoj nadoknadi, kad se sve sabere i oduzme sezona za zaborav, naročito su razočarali u periodu poslije ispadanja iz Evropa lige kad smo imali ona dva katastrofalna poraza(svi znaju od koga Mad ). Što se tiče pojačanja ili prodaje igrača to me toliko ne interesuje koliko me interesuje da li ćemo se za 10-tak dana pozdraviti sa Pardewom i što je još bitnije ko će doći umjesto njega ako dobije otkaz(jer ostavku sigurno neće dati).
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 19:13

ima debeli klauzulu u pardeowom ugovoru da ukoliko nije zadodovljan rezultatima ekipe (ispadanje i slicno) moze da mu da nogu...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 19:27

Sa Cisseom smo na sve moguce nacine probali...igrao je desno krilo,igrao je levo krilo,igrao je glavnog napadaca,igrao je sve moguce....trcao je za loptom,bacali mu na glavu...covek nista ne ume,sem da postigne par spektakularnih golova. Covek kad god da gol,uopste se ne radujem,posto znam da ce pomocni sudija da ponisti zbog jebenog ofsajda....tako je i danas bilo....treba se zahvaliti Cisseu i jos mnogim igracima,i naravno Pardewu i sutnuti ih u dupe. Jedini igrac koji ima muda da uzme loptu i da krene napred je Ben Arfa. Ostali igraju kao picketine.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 19:40

Najmanji je problem odjebavanje Pardewa. Uterace mu debeli neki sporazumni raskid ili tako nesto. Ono sto mene brine je ko ce doci? Misl da sa ovakvim ponasanjem debeli moze samo da sanja da ce dovesti iole ozbiljnog trenera. Ne vidim koga bi to mogao da dovuce. Ko ce da dozvoli rasturanje ekipe u sred sezone?
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 20:00

Konacno neku da dobijemo.Samo kada smo ostali u ligi Very Happy .Vec sada treba da se zaboravi ova sezona i gleda sledeca.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 20:14

Ako pobjedimo Arsenal, možemo i do 10 mjesta, pa sezona onda neće izgledati tako strašna.. Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 20:15

Bitno je da smo ostali...burno leto nas očekuje!

Zamalo nisam dobio nervni slom....
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 EmptyNed 12 Maj 2013 - 20:35

U Newcastlu moraju prvo odluciti sta zele i koji su im ciljevi.Ako zele prosecnost,borbu za opstanak,ovakvo mucenje na terenu,onda zapravo i ne treba nista menjati.Ako zele da se vrate u vrh lige,da pokusaju da osvoje neki trofej,da naprave neki sistem i kontinuitet,onda obavezno vrhunski i skupi trener.Ima dosta kvalitetnih strucnjaka,a evo nekoliko njih koji se meni dopadaju:Garsia iz Lila,Bjelsa iz Bilbaoa,Macari iz Napolia,Hajknes iz Bajerna.Treba se i pojacati sa jos 3 kvalitetna igraca,da ne kazem vrhunska,a prodati par ovih neznalica.Zelim da gledam kvalitetan i brz fudbal sledece sezone,sa puno prilika,dosta golova i sa mnostvo uzbudjenja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





QPR-Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: QPR-Newcastle   QPR-Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
QPR-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: