Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Reading

Ići dole 
+11
aleksandar.sefer
Thug
Alan Smith17
Admin-Roby
spira
m.c.t.
Srki
milan25
Pedja
pirLe
RIOT
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPon 14 Jan 2013 - 8:32

Newcastle vs Reading Davide-santon-in-action-for-newcastle-against-reading-583647176

Igramo kući, forma ne može biti gora, ali dva pojačanja u vidu Remy-ja i Debuchy-ja bi trebalo da nam daju svežu krv. Usput, Cabaye će biti u startnih XI, a očekuje se povratak i Stevena Taylor-a, mada možda ne od prvog minuta.

Nadam se sastavu:

--------------------Krul--------------------

Debuchy---Taylor---Coloccini---Santon

------------------Perch--------------------

-----------Cabaye-----Anita--------------

Remy------------Cisse---------Marveaux

Mada će verovatno umesto Remy-ja startovati Jonas, a umesto Taylor-a Williamson.

Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPon 14 Jan 2013 - 11:19

Ако их добијемо, онда ће и кренути форма ка горе...
Бар се надам.. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPon 14 Jan 2013 - 17:11

Vreme je da krene i nasa serija.Igraci nam se polako vracaju i verujem u boljitak igre i naravno pobede.Moraju dati maksimum i rezultat mora doci.Verujem u pobedu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 53
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPon 14 Jan 2013 - 19:02

Ova i naredna u gostima sa Aston vilom će dosta pokazati. Mislim da bi ovo morali dobiti, ako kiksamo kukala nam majka.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPet 18 Jan 2013 - 14:15

Let Reading-a otkazan zbog snega, cimaće se da putuju autobusom po kijametu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPet 18 Jan 2013 - 15:52

Kvota na nas ovakve sjebane je 1.70. Ili je teska navlaka u pitanju, da svi lakovernici bace lovu, ili je kec cementiran.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 53
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPet 18 Jan 2013 - 18:28

Daj bože da je ovo drugo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptyPet 18 Jan 2013 - 23:25

Alan Pardew i trener Readinga Brian McDermott su radili zajedno kad je Pardew bio trener Readinga. Tada je Brian bio bio glavni skaut za tim, Alan ga je placao £2.50 po satu Very Happy U proteklih 7 gostovanja Readinga pobedili smo ih svih 7 puta. Ocekujem nervoznu utakmicu sa nase strane jer posle toliko neuspeha i šokova tim je poljuljan. Samo da krenemo dobro i da ne udjemo u neku neizvesnu zavrsnicu.

BBC-ijev Lawro kaze:
"Despite their poor form, I still think Newcastle will end up finishing the season really strongly.

"They have lots of quality in their team, but have had lots of injuries too - Yohan Cabaye should be fit to start on Saturday, though, and once other key players like Hatem Ben Arfa return to fitness, I think they will be fine."

I slazem se sa njim, moramo jednom uci u dobru formu i nanizati dobre rezultate. Ne dovoljno dobre za evropu ili nesto znacajnije ali bar da ne ispadnemo iz lige.


Newcastle vs Reading Teamsb
Guardian prognozira ove postave.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 7:45

Gosn Pardew očigledno živi od stare slave stečene prošle sezone.

Sve sam uvereniji da nas je prošle sezone neverovatno usralo što se tiče nekih tekmi i uopšte naše igre.Ja da sam na mestu Pardew-a podneo bih ostavku zbog obraza, inače ako ovako nastavi ispašćemo sigurno.Lep će to prizor biti: bio peti,borio se za CL, a sad sprema ekipu za teška gostovanja Barnsliju i Bristol Sitiju.

I te priče jadan Pardew nema igrače, dobro je i ovo izvukao, mi se gade.Imao je celo leto, sad opet ima ceo mesec da dovede koga treba da dovede.A TO SU ZAMENA ZA DEMBU I S T O P E R!!!I veznjak,ali ova dva pod obavezno.

Umesto toga,oni dovode Haidaru.Šta,mi smo krembili pa ne znamo da to znači Santonov odlazak do kraja meseca?

Jesmo mi finansijski stabilni,al ćemo zato u skorijoj budućnosti postati i stabilni drugoligaši.Istrošite se malo, inače odosmo u kur.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 9:25

Covece ne daje on kintu nego debeli. Mozes da dubis na glavi ali ako ovaj nece da plati mozes da se slikas. Meni ne deluje kao toliko glup covek pa da nece da dovede nikog, da pisa uz vetar i da igra sa 12 igraca. Valjda je i njemu u interesu da ima dovoljan broj dobrih igraca da moze da radi sta hoce. Nema ih.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 10:30

I ja mislim da su nas neke utakmice usrale, neki golovi su bili teska sreca (Cisse je negde krsio zakone fizike), i takodje smo naletali bas na neke ekipe koje nisu trenutno u formi i znali smo to da iskoristimo. Onda se suskalo da ce Ashley prodati ceo taj tim i svi su bili protiv toga jer smo ostvarili odlicne rezultate. Pardew je izjavio da mu je glavni cilj bio pred sledecu sezonu, da ocuva tim. Svaka mu cast na tome, ali po meni (kao i po vecini) su napravili greske u transferima. Doveli su:

Romain Amalfitano Free Gael
Bigirimana £1,000,000
Vurnon Anita £6,700,000
Curtis Good £400,000

Bigi i Anita su mi slicnog profila kao Tiote i to mi je bila glupa kupovina. Prvo sam pomislio da ce nam taktika biti da igramo neki totalno defanzivan fudbal. Ali bolje je da smo doveli zamene za Ben Arfu (tj nekog iz sredine terena - kreativca), ili stopera koji nam uvek treba. Jedino bih za te kupovine krivio Pardew-a (ako je on bio zaduzen za dovodjenje).

Evo jos nekih razloga po meni za losu sezonu:

- Tiote. Bio sam protiv njegove prodaje pred pocetak sezone, jako bitan igrac koji je zatvarao sve rupe u odbrani a sad je zakazao i pravi vise stete nego koristi. Cak mi nekad izgleda kao da namerno sabotira ekipu.
- Povrede. To moze da unisti svaku ekipu a mi smo sampioni ove sezone po tome. Ne krivim evropu za povrede vec los rad unutar kluba sa igracima.
- Nemogucnost da Demba Ba i Cisse saradjuju. Neverovatan fenomen koji nikad nece biti objasnjen ali verovatno je u pitanju i neslaganje i tvrdoglavost ta dva igraca (sve na stetu kluba)
- Vecita rasprodaja u klubu. Kad vlasnik izadje sa izjavom da su svi na prodaju ako je cena dobra onda bogati klubovi krenu da vrbuju svakog igraca, a tad je i igracima jasno da bolje sto pre da beze iz tog kluba. Tu krivim vlasnika kluba.

Slazem se, moramo se istrositi malo na dovodjenje igraca... i malo vise ako zelimo da pariramo Evertonu, Tottenhamu, Stoke-u... Ali nas gazda vise razmislja o kupovini Rangersa nego novih igraca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 12:57

Ja mislim da stvari funkcionisu tako sto debeli kaze koliko love hoce da da, ako uopste hoce, onda ovi istresu na sto sve sto za te pare moze da se dobije pa onda kupuju. Tako da ispadne da dovedemo veznjaka a da nam ne treba, da cemo za Coloa da dobijemo golmana i tako. Mislim da odje stvari tako rade. Nema tu puno promasaja u transferima vec dovodis ono sto mozes tj bolje ista nego nista.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 13:32

Valjda neće biti odložena tekma...

Newcastle vs Reading BA9eLg2CUAEe3S9

Newcastle vs Reading BA9r-eOCQAAFCmQ
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 14:22

igra se utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 14:54

3 boda bi nam legla ko budali samar.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 15:29

#NUFC (4-2-3-1) v #Reading: Krul; Debuchy, Williamson, Coloccini (c), Santon; Anita, Cabaye; Shola Ameobi, Marveaux, Gutierrez; Cisse.

#NUFC substitutes v #Reading: Elliot, Perch, S.Taylor, Bigirimana, Obertan, Sammy Ameobi, Ranger. #BPL


CISSE NA DESNOM KRILU!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 15:47

Mislim da je ovo 4-4-2.Shola i Cisse špicevi,Marv i Jonas krila
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 16:13

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 16:49

Cabayeee cheers
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 17:02

shola ameobi na desnom krilu. Odlicno igramo,kao prosle sezone.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 17:05

Ja sam zadovoljan igrom.

Samo da Obertan uđe umesto Shole (kapiram da je morao da igra zbog izostanka sa ACON-a), pa da silujemo Ian Harte-a.

Trebalo je da bude bar 3-0 za nas, al jebiga.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 17:35

RELEGEJŠN
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 53
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 17:37

Naša igra u 2. poluvremenu nema nikakvog smisla. A kakve glupe i besmislene golove primamo da te bog sačuva. Ako ovakvu utakmicu izgubimo možemo se pakovati lagano, ne vidim koga onda možemo pobijediti...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 17:38

jad i beda...Krmaco debela menjaj pardewa pod hitno...cisse ko drogiran, ameobi nevidljiv, willija necu ni da kimentarisem, razbio bi monitor sad...na 1:1 izvesti najboljeg pojedinca na terenu i uvesti zadnjeg veznog?! colo u svojim mislima, jonas pogubljen, marvo je nesti i pokusavao, ali u prvom polu vremenu, drugo nista...kompletni cemer...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading EmptySub 19 Jan 2013 - 17:41

kad je izvadio Yohana dobio je zvizduke Pardew...otkaz je u zraku..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Reading Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Reading   Newcastle vs Reading Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Reading
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Reading
» Newcastle United - Reading 4:1
» Reading v Newcastle United
» Newcastle United - Reading
» Newcastle United 3-0 Reading

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: