Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 TRAč IL' ISTINA...?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptySre 21 Nov 2007 - 17:17

Evo šta piše u nekakvom sportskom dodatku, izdanju za sebe, jebeliga šta je a izlazi u okviru ovog đubreta od novina koje se nazivaju Kurir. Valjda je 1. broj (izašao juče) bio besplatan jer ću biti vrlo razočaran ako je ćale dao novac na bilo šta što ima veze sa njima.
No nebitno, našao sam dve vesti vezane i za NUFC pa ću ih postaviti doslovce.
Vesti su im prilično tračarske ali ove u ovima ima rezona, pogotovo ova druga. Za ben Haima smo i znali ali za ovog drugog... Ja bar ne.
Da ne serem ja too much - evo vesti:


1. Širer selektor?

Legendarni Alan Širer želi na klupu ''gordog Albiona''! Iako su Englezi na korak os plasmana na EP u Austiji i Švajcarskoj, najbolji strelac Premijer loge svih vremena javno se nameće kao potencijalni selektor.
- Siguran sam da će me svi igračo posštovati. Ne znam u čemu je problem sa prethodnim selektorom , ali očigledno da atmosfera u reprezentaciji nije bila dobra. Želim da promenim mnoge stvari u engleskom fudbalu – istakao je Alan Širer.
Pobeda Izraela nad Rusijom ide na ruku sadašnjem selektoru Stivu Meklarenu tako da će najverovatnije sedeti na klupi i za vreme EP u Austriji i Švajcarskoj.

2. Haim i Diuf ''svrake''
Izraelski defanzivac Tal ben Haim i prvi napadač senegalske reprezentacije El Hađi Diuf dolaze u Njukasl prvog dana prelaznog roka.
Prema pisanju ostrvske štampeovaj dvojac ne bi koštao ''svrake'' više od pet miliona evra.. Izraelac se očigledno nije snašao u timu Čelsija pa je voljan da napusti najbogatiji engleski klub posle samo nekoliko meseci.
- Dojadilo mi je da provodim vreme van prvog tima. Došao sam u klub da igram, a ne da aplaudiram sa klupe za rezerve – reči su stamenog štopera.
Diuf koji bi koštao Njukasl četiri miliona raduje se prilici da ponovo sarađuje sa Semom Aldrajsom (tako su napisali, keve mi) koji ga je trenirao u Boltonu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptySre 21 Nov 2007 - 18:01

ovo drugo je vrlo moguce....voleo bi da vidim Diufa i Ben Haima u nasem timu....odlicni igraci....4 miliona za Diufa je vrlo malo...(da podsetim,oko 7-8 miliona funti smo platili za Alan Smitha,koji nema veze sa fudbalom)...naravno,vise bi voleo da vidim Arshavina nego Diufa...ako Diuf dodje,Arshavin nedolazi....posto su oni isti tip igraca !


a za Sirera....voleo bi da ga vidim kao selektora Engleske....tako je poceo i Rajkard sa Holandijom...pa vidi kakav je sada...talentovan !!! mislim da je Sirer buducnost Newcastlea,i za 5-6 godina cemo ga gledati na klupi Newcastle !!! jedva cekam !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptySre 21 Nov 2007 - 23:59

Pa ne znam da li su Arshavin i Diouf isti tip igraca. Arshavin mi je vise veznjak a Diouf scpic.
Ne znam, to Dioufa nikad nisam voleo. Da li zbog one zvalave face ili zbog stila igre. Ili zbog oboje... Tek sta znam. Indiferentan sam. Ali kazem ti, to je tracerica "novina" koja je to objavila. Tako da od sve tri vesti verovatno je jedna tacna, a to je za ben Haima.
Vise bih u napadu voleo da vidim neko drugo ime. Diouf mi je nekako za ekipe nizeg ranga. Ja sam za nesto blize top class!
Al to je verovatno izmisljotina koja ima logike ali videcemo sta ce ispasti od svega....
P.S.
Jeste izvalili sto Diouf ima usta kao one lutke sto napumpas pa pumpas?????? Gadost!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyČet 22 Nov 2007 - 19:25

Diuf je prljav igrac, a mi vec imamo jednog takvog tj Bartona Smile. Sto se tice napadaca mislim da bi trebali da urade sve moguce da dovedu Anelku.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyČet 22 Nov 2007 - 19:29

uh,Anelka je klasa,i bio bi najsrecniji kada bi ga Big Sam uopste uspeo da dovede....koliko sam cuo Manchester City,Arsenal,Manchester United, i jos mnogo timova ga zele....da sam Mike Ashley,ulozio bi u njega pare i u Alan Hutton-a....i naravno u nekog dobrog igraca,koji bi igrao u sredini,pored Emre-a....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyČet 22 Nov 2007 - 19:37

Eh taj Anelka, nema kluba za koji nije igrao Wink Kakva mu je samo karijera bila puna uspona i padova i jos uvek je Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyČet 22 Nov 2007 - 22:04

Ne bih voleo ni Anelku da vidim u nasim redovima.
Ima on stofa ali je budaletina. Nikad ne znas kad ce da poludi. On je bio vrhunski igrac i ond odjednom tras na dno. Zato sto je budala. A Allardyce ga je doveo u Bolton nadajuci se da ce ga vratiti u zivot. I uspeo je, razigrao se opet. Samo pitanje je do kad ce biti citav s mozgom. Mislim da ce taj brzo da ode u materinu.
On mi je isti kao Djani Curcic - u sustini dobar ali budala. Ima i slicnosti, obojica su igrala u Boltonu Wink
Neko kvalitetan a stabilan u glavi nam treba. Ali videcemo sta ce BS uraditi. Nigde, gde se mogu procitati ozbiljne vesti, nisam video da ga trazimo. Videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyNed 25 Nov 2007 - 0:08

Mourinha za trenera!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyNed 25 Nov 2007 - 1:27

hehe!
ma kakav mourihno!!!!!! ovim nasim dripcima treba sam da odvali pesnicom o sto i da im najavi da vise nema zajebancije, sto ce se i desiti. jer mnogo para dobijaju a malo se zalazu da ih otplate.
a to ne ide! samo i uprava mora da zauzme taj stav i da jednom i zauvek stane na stranu coveka koji vodi ekipu a to je menadzer. ne moze neki dripac (dyer, bellamy, robert...) da otera trenera. pa u kom to klubu ima??????
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyNed 25 Nov 2007 - 11:14

dyer,belamy,LAURENT ROBERT....najjaci likovi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyNed 25 Nov 2007 - 13:43

budaletine najobicnije. sto kazu komunjare "remetilacki faktor"
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyNed 25 Nov 2007 - 20:18

Dajer je pokazao da je picka. Kad je bio u problemima tim je bio uz njega, nije ga prodao. Kako se oporavio, odma je zatrazio da ga prodaju. Al sve se vraca sve se placa, odma se povredio. Tako mu i treba! Ko izda pizda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyNed 25 Nov 2007 - 21:34

hahaha,tako je,ko izda pizda....a ima ih dosta...pocev od dajera,solana itd....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyPon 26 Nov 2007 - 11:15

pa kome da prodas povredjenog igraca? nisam cuo da neko to kupuje. sta ti drugo ostaje sem da ga trpis dok je izlomljen!
ako hoce da ide - pustis ga u pm, koj' ce ti, samo da remeti atmosferu.
nama treba onaj ko hoce da igra za nas a ko nece nek se tera! zato nam i ne ide, jer mislim da pola ovih boli djoka za NUFC! a ne verujem da bi tako bilo da su tu Alan i Garry. blesavi Speed bi izudarao nekog kada bi video da ovaj ladi. to nama treba - neko ko ce da otkine na terenu i time se postavi kao vodja ovim kurajberima!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyPet 30 Nov 2007 - 21:47

Dok je Bellamy igrao za Newcastle na treninzima je non-stop remetio atmosferu,nervirao Bobby-a,pravio pizdarije itd...

To je sve trajalo do onog momenta dok ga Shearer i Given bukvalno ali bukvalno nisu okačili u svlačionici da visi na onom za šta se kači oprema(zakačanjak Very Happy ) !
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyPet 30 Nov 2007 - 22:00

Ma Bellamy je totalni idiot rendeer
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_GIRL

NUFC_GIRL


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 11.08.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptyPet 30 Nov 2007 - 23:15

Savic ::
Dok je Bellamy igrao za Newcastle na treninzima je non-stop remetio atmosferu,nervirao Bobby-a,pravio pizdarije itd...

To je sve trajalo do onog momenta dok ga Shearer i Given bukvalno ali bukvalno nisu okačili u svlačionici da visi na onom za šta se kači oprema(zakačanjak Very Happy ) !

ofinger mozda Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? EmptySub 1 Dec 2007 - 0:17

Ne znam o sta su ga okacili ali znam za sta je trebalo da ga okace!!!!!!!
Za muda bato pa da igra kao zmaj posle toga.
To je ono sto ja mislim - treba nam vodja! Nadam se da ce se Barton istaci snagom!
Pa da bude - Mi Geordievci svi umemo ko ne slusa da bijemo![i]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TRAč IL' ISTINA...? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAč IL' ISTINA...?   TRAč IL' ISTINA...? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TRAč IL' ISTINA...?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: