Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Manchester City

Ići dole 
+4
milan25
m.c.t.
Srki
pirLe
8 posters
AutorPoruka
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptySub 15 Dec 2012 - 11:04

Vidim nema teme, cijenim da nećemo puno trošiti tastaturu...

Mada se nadam bodu....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptySub 15 Dec 2012 - 11:14

Mislim da je bo dovde realan. City ovde slovi za velikog favorita a cesto se desava da tak'i popuse. Videcemo sta mozemo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptySub 15 Dec 2012 - 12:32

Da, kod njih je visak tenzije (jos jedan neslavan kraj u ligi sampiona), kod nas je manjak tenzije (igrace boli ona stvar i da odu u blue sqaure ligu), svasta tu moze da se desi... nadam se da Krul nece vaditi vise od 5 puta.

Obertan se oporavio posle mesec dana pauze, mozda je cak i on bolji od vecine u prvom timu. Ben Arfa je pod znakom pitanja.
Kod njih verovatno Kompany nece igrati zbog povrede, dok je Gareth Barry suspendovan.

- Poslednjih 5 utakmica City je pobedio, a mi njih nismo pobedili vec 11 utakmica.
- Trenutno smo 14 mesto sa 17 bodova, a prosle sezone u ovo doba smo bili na 7 mestu sa 27 bodova.
- U premier ligi samo 5 igraca su dala golove za Newcastle dok su za Man. City cak njih 12 bili strelci.
- Newcastle je izgubio 41 utakmicu u premier ligi u mesecu decembru i to je najvise od bilo kog kluba u premier ligi (decembar izgleda nije nas mesec (a nije bio ni novembar))
- Ako zaigra Perch to ce mu biti 50 nastup.

Newcastle - Manchester City Teas

Bice dobra utakmica u svakom slucaju, Newcastle nije klub koji se brani, bice otvoreno, mozda i puno golova...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptySub 15 Dec 2012 - 13:57

Meni se čini poslije ovog primljenog gola da će nas natrpati samo tako Mad , ali nisam pretjerano iznenađen. Daj bože da omašim...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptySub 15 Dec 2012 - 20:22

Na 1-2 sam bio u fazonu da nesto mora da se desi. Ili ce biti 2-2 ili 1-3. Stiskali smo, imali neke sanse ali djoka. Ispala je opcija pod 2. Tuzno mi je da pogledam tabelu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 12:04

Igra se kao malo popravila u zadnje vrijeme ali i dalje olako primamo golove a postižemo ih jako teško. Napadali smo juče ali gol nam je visio u vazduhu u svakom momentu zbog naše ofanzive. Pozicija na tabeli je možda nerealna ali tako je kako je, sad valja dobiti QPR a i oni su se nešto razmahali u zadnje vrijeme i neće to biti ni malo laka utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 13:26

Kakav smo trend uhvatili ispada da je svaka utakmica preteska. Nemamo samopouzdanja, svako ostri djoku na nas ovakve. Verujem da ce se R-ovci popaliti da mogu sada da nas tresnu jer smo u buli. E tu ih treba savatatai i razbiti. Da pokazemo zube odmah. Ako mozemo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 14:27

Solidna igra, nema šta da budemo nezadovoljni previše.

Anita me je apsolutno oduševio, celu utakmicu je bio sjajan.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 14:38

Nije toliko bila ocajna igra koliko smo mi postali predvidljivi i igramo seljacki fudbal. Mislim, uvek smo igrali tako ali smo bili agresivniji pa smo i pobedjivali. Ali realno niko u ligi ne blista pa cak i Manchester Utd sa prosecnim igrama drzi prvo mesto. Manchester City se opet ponizio u ligi sampiona, Chelsea oterao trenera koji im je napravio pravo cudo prosle sezone i sad posrcu kako u ligi sampiona tako i malopre i finalu svetskog klupskog prvenstva koje je bilo na nivou Jelen Lige, Liverpool je u tom nekom rangu sa nama, Arsenal isto beda.... Doduse svi su bolji od nas ali bilo koji od navijaca tih klubova nije srecan ove sezone.

I ja smatram da QPR nece biti lak, vise bih voleo Liverpool sad nego njih.







Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 20:16

Anita jedini igrac koji me odusevio!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 20:40

Nemamo razloga da budemo nezadovoljni,jer smo odigrali jednu od boljih utakmica ove sezone.U odbrani smo bili nesigurni,a i smesni u nekim situacijama,ali sta se moze ocekivati kad nasom odbranom komanduje smesni Wiliamson!? Vrlo lepo smo igrali na sredini terena,sa puno kreacije,malo dodira,veoma brzo.Steta sto nismo uspeli da uzmemo bod,ili da bar damo jos neki gol.Ako odigramo isto protiv QPR pobeda nece doci u pitanje,mada znajuci nas ocekujem tesku i tvrdu utakmicu.Raspored nam je uzasan,pa bi pobeda mnogo znacila.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyNed 16 Dec 2012 - 22:10

Odbranom je komandovao, kao i uvek kada je raspoloziv, Colo dok je Willy liga bez briga.

Nekako mi je ova sezona - ukupno uzevsi - totalno neinteresantna. Ali stvarno. Dosao sam do toga da se poradujem ovlas kad pobede a ne ispizdim ni grama kad izgube. Godine, sta li... Ali ne mogu posteno da se iznerviram. Ide mi to na djoku. Ubise mi stras'!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyPon 17 Dec 2012 - 8:02

Srki ::
Odbranom je komandovao, kao i uvek kada je raspoloziv, Colo dok je Willy liga bez briga.

Nekako mi je ova sezona - ukupno uzevsi - totalno neinteresantna. Ali stvarno. Dosao sam do toga da se poradujem ovlas kad pobede a ne ispizdim ni grama kad izgube. Godine, sta li... Ali ne mogu posteno da se iznerviram. Ide mi to na djoku. Ubise mi stras'!

Isti sam slučaj! Očigledno je da se ove godine ne možemo nadati nekom visokom plasmanu a opet i koji će nam liga evrope i slično kad nemamo dovoljno igrača ni za premier ligu niti ćemo ikad imati s obzirom na politiku kluba da štedi na pojačanjima. Tako da utakmice gledam bez pretjeranih emocija i jedino što se nadam ove sezone je da opstanak neće doći u pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyPon 17 Dec 2012 - 13:53

One dve sto smo igrali u ponedeljak, Wigan i Fulham, mislim da nisam ni docekao kraj. Reko' jebite se drugari, odoh ja da knjavam.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City EmptyPon 17 Dec 2012 - 15:41

Jednom recju tuga.Posle prvog gola smo se opustili i propali.Pored ovakve igre tesko da cemo ostati u premijer ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Manchester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Manchester City   Newcastle - Manchester City Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Manchester City
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» M.City-Newcastle
» city - newcastle
» City v Newcastle
» Man City - Newcastle 3:1
» Newcastle vs Man City

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: