Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle VS Maritimo (Europa League)

Ići dole 
+5
Savic
zarkonio
NUFC96
moody
m.c.t.
9 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptySre 21 Nov 2012 - 20:31

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Maritimo

Jos jedno evropsko vece za Newcastle United. Utakmica koja nije previse interesantna, ali ako pobedimo onda sigurno prolazimo dalje iz grupne faze. U tim se vracaju Coloccini i Papiss Cisse. Tiote propusta utakmicu zbog povrede (a na Yahoo-u pise zbog suspenzije) kao i Yohan Cabaye koji se sprema za operaciju.

Nadam se pobedi, i da se razigraju neki igraci koji su "ukocili" u poslednje vreme. Takodje dobra sansa da se uigraju neke kombinacije i akcije pred nedeljno gostovanje u Southampton-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyČet 22 Nov 2012 - 20:02

sta je ovo forumasi. svi ste mi se uspavali, slabo komentarisete.

Koja postava se ocekuje?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyČet 22 Nov 2012 - 22:26

Nestala mi je struja, ništa gledao nisam! Ko je dao gol?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyČet 22 Nov 2012 - 22:53

jebo li ih maritimo u picku
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyČet 22 Nov 2012 - 23:30

ala jebemo iz utakmice u utakmicu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyPet 23 Nov 2012 - 8:55

Marveaux je postigao prvi seniorski gol za crno-bele ali su gosti iskoristili slabu igru svraka u drugom poluvremenu i preko Fidelis-a izjednačili rezultat na 1:1.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyPet 23 Nov 2012 - 9:10

znaci smorio sam se...mi smo trebali da se borimo za ligu sampiona ove sezone, zar ne? bice borbe, ali za opstanak...toliko o trenerskom umecu pardew-a, igra ove sezone samo dokazuje da nas je usrala prethodna sezona i jos ugovor na 8 godina...mucimo se sa jebenim maritimom, koji ima bodove sam od nas...u ligi imamo je**ne tri pobede u 12 tekmi...totalno bezidejna igra...znaci trebaju nam promene u svim redovima ekipe...od odbrane do napada...
Citat :
sta je ovo forumasi. svi ste mi se uspavali, slabo komentarisete.
sta da se komentarise? igru nemamo...ocaj iz utakmice u utakmicu, razocaravanje konstantno...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyPet 23 Nov 2012 - 10:20

Thug ::
znaci smorio sam se...mi smo trebali da se borimo za ligu sampiona ove sezone, zar ne? bice borbe, ali za opstanak...toliko o trenerskom umecu pardew-a, igra ove sezone samo dokazuje da nas je usrala prethodna sezona i jos ugovor na 8 godina...mucimo se sa jebenim maritimom, koji ima bodove sam od nas...u ligi imamo je**ne tri pobede u 12 tekmi...totalno bezidejna igra...znaci trebaju nam promene u svim redovima ekipe...od odbrane do napada...
Citat :
sta je ovo forumasi. svi ste mi se uspavali, slabo komentarisete.
sta da se komentarise? igru nemamo...ocaj iz utakmice u utakmicu, razocaravanje konstantno...

ajde Thug jebem ga pa bio je forum aktivniji dok smo u drugoj ligi bili, svi ste se uspavali, dnevno jedan ili dva odgovora vidim. Mi nismo glory hunters, pratio se ovaj klub vazda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyPet 23 Nov 2012 - 10:59

Nisam ni ja gledao tekmu tj jesam prvo poluvreme a i to u kolalnoj kafani. Pri netu nisam bio. Sad citam da nam se sjebao i Cisse i HBA. Uz suspendovanog Coloa i sranjima koja su nas vec zatekla mozemo lagano da popusimo i protiv Southamptona.

Ne mogu toliko da krivim Pardewa. Svinjar nije ulozio ni kinte da se dovede neko, i sada to placamo. Igraci se trose, nema sveze krvi da malo unese nesto novo u ekipu, ovaj sastav protivnici citaju lagano, zatvore bitne igrace i djoka. A posledica trosenja su povrede i eto. Ostanes na tome da ce deca da igraju PL a mi jurimo visok plasman. Nece da moze bas tako.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyPet 23 Nov 2012 - 17:35

Nije nam toliko trebala pobeda a samim tim u postavi nisu trebali biti Cisse, Ben Arfa, Ba, S Taylor, Santon... Jedino je logicno sto je Coloccini igrao jer odradjuje suspenziju u ligi... a gde je bio Obertan? Nema ga ni u rezervama? On je koliko toliko odlicno odigrao u LE do sad. (edit: sad vidim da je on povrejden). Mozda je Pardew hteo da isproba neki tim za sledecu utakmicu u ligi, ali mu je taj plan propao ako su povrede ozbiljnije...

Sad sam otisao na sajt www.physioroom.com i video da smo trenutno prvi u ligi po broju povredjenih igraca - cak 10! Na drugom mestu je Aston Villa sa 8.

P Cisse Hip/Thigh Injury 25th Nov 12 Late Fit Test
H Ben Arfa Hamstring Injury 10th Dec 12
S Ameobi Groin/Pelvis Injury 3rd Dec 12
G Obertan Toe Injury no return date
J Gutierrez Knee Injury 25th Nov 12 Late Fit Test
Y Cabaye Groin/Pelvis Injury 2nd Jan 13
J Perch Thigh Muscle Strain 25th Nov 12 Late Fit Test
D Gosling Knee Injury no return date
H Vučkić ACL Knee Injury May 13
R Taylor ACL Knee Injury Mar 13

Plasirali smo se u drugo kolo Liga Evrope a 6 decembra igramo protiv Bordoa u Francuskoj za eventualno prvo mesto (mada to i nije toliko bitno).
Newcastle VS Maritimo (Europa League) Tableud

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyPet 23 Nov 2012 - 20:46

Samo da ne dobijemo Atletiko Madrid pa da se obrukamo u evropi najstrasnije....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptySub 24 Nov 2012 - 0:34

Desetkovani smo zestoko. Pred nama je zimski prelazni rok, nadam se da je debeli shvatio da treba dovesti nekoga. Mada pre mislim da ce da se stekuje, da ncemo dovesti vise od 2 igraca. A treba nam 6 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptySub 24 Nov 2012 - 11:12

Ne znam ljudi...kako taj covek misli da funkcionise? daj bar neki klinci da se dovode za jeftine pare pa ih preprodavaj...samo dovodi nekoga! ako vec nece da daje veliku kintu za igrace, aj da budemo skola fudbala, kao ajax, arsenal i slicno...treba nam dugacak spisak igraca, skoro svaka pozicija mora da se pojaca...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptySub 24 Nov 2012 - 11:30

Pa bar da se udupla svaka pozicija. Ali i to je slaba uteha jer nam je prvi tim daleko jaci od drugog. Ispadne Colo dodje Willy, ispadne Demba udje Shola i tako dalje. Drastican pad kvaliteta se desi.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptySub 24 Nov 2012 - 11:43

Pa ako bi se radio dobar scouting, pronalazili klinci koji bi kasnije mogli nesto biti, imaju talenta, nesto bi bilo od njih...kada ovi ispadnu iz konkurencije (cabaye, ba, colo i sl) upadnu talentovani klinci da se celice i probaju da izguraju ove iz prvog tima...kako se u drugim timovima radi...dokazes da si vredan mesta na kom si...a shola je kako je pardew rekao kao dobro vino...sto je stariji to je bolji...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptySub 24 Nov 2012 - 21:55

Eh pa onda nam ne gine Shola zauvek alien
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) EmptyNed 25 Nov 2012 - 12:29

toliko smo očajni da su Rangera vratili u ekipu clown
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Maritimo (Europa League)   Newcastle VS Maritimo (Europa League) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle VS Maritimo (Europa League)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Atromitos - Newcastle [Europa League]
» Bordeaux - Newcastle (Europa League)
» Newcastle v Bordeaux (Europa League)
» NEWCASTLE UNITED - BRUGGE ( Europa League )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: