Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United v West Ham United

Ići dole 
+5
mare90
Admin-Roby
moody
Srki
m.c.t.
9 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptySub 10 Nov 2012 - 18:00

Newcastle United v West Ham United Logoasn

Evo nam open Andy Carrolla u gostima! Prvi put je dosao sa Liverpoolom a sad i sa West Hamom. Takodje dolaze bivsi kapiten Nolan i menadzer Sam Allardyce! Prava luda druzina!

Pardew je opet pokrenuo pricu kako ce dovesti Andy-ija kad mu istekne pozajmica u West Ham-u. Za Newcastle nece igrati Tiote ni Coloccini zbog suspenzija. Perch i Danny Simpson su povredjeni i pod upitnikom dok bi Demba Ba trebao da zaigra protiv svog bivseg kluba iako ima problema sa nogom.

Za West Ham nece igrati povredjeni Ricardo Vaz Te, Jack Collison i Matthew Taylor.

Iako imamo samo dva poraza ove sezone (u Evropi i Engleskoj) i to od Chelsea i Man.Utd, smatram da smo mogli mnogo bolje i pogotovo ocekujem vise od nekih igraca (Ben Arfa, Cisse, Gutierrez). Ne vidim West Ham kao neku jaku ekipu iako imaju bod vise od nas na tabeli. Ne bi smeli da izgubimo, a uz malo bolju igru morali bi do sva 3 boda!

Newcastle United v West Ham United Teamp

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptySub 10 Nov 2012 - 18:40

Nece ovo biti laka tekma. WH se poprilicke zaigrao i nisu ni najmanje losa ekipa. Carroll jos uvek nije zveknuo gol mada je imao lepu priliku protiv Cityja. Na istoj tekmi su ponistili gol Nolanu, satro ofsajd. Ali WH je stvarno fino odigrao protiv milijardera.

Ja imam neki sugavi osecaj da ce nam zviznuti gol ili Carroll ili Nolan, neko od bivsih mora - cisto da ne useru tradiciju da nam svaki bivsi iigrac trpa!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptySub 10 Nov 2012 - 20:41

Koliko sam razumeo Carroll nije dao gol jos od Evropskog prvenstva protiv Svedske? Ali naravno da nisu naivna ekipa, uvek ih pamtim kao borbene. Manchester City generalno pruza losije partije mozda im nije sad toliko tesko uzeti bod. Kakva imaju imena i finansije trebali bi da se prosetaju lagano do titule. Samo da ne dozvole Nolanu da se razigra.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 11:20

Ono sto sam gledao protiv Cityja stvarno su gruvali kao da su oni City a City WH. Benajun zvizno precku iz voleja, stvarno su im odrzali slovo Very Happy
Daleko od toga da mislim da ne mozemo da ih surnemo. Ali i dalje mislim da ce nam neko od bivsih zveknuti, cak strahujem da ce to biti Big Sam Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 11:31

nezz zasto al ocekujem bangavog Percha da zaigra, mozda umjesto Anite a mozda umjesto Simpsona
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 13:20

Nece Perch igrati, povredjen.

Sa nufc.com

Squad: Cheick Tiote and Fabricio Coloccini are banned, while Ryan Taylor, Dan Gosling, Haris Vuckic and James Perch are out injured.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 16:54

Tradicija da nam bivsi igraci daju golove se nastavlja! Kevin Nolan ovaj put...mada nije slavio pogodak. Sledeci Carroll daje ,videcete....NAJJADNIJA SMO EKIPA! Jebeni Southampoton igra bolje od nas! -.-
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 18:28

Newcastle United v West Ham United 56026537

Svaka cast Srki, pogodio si totalni razvoj danasnje utakmice. West Ham je bio prejak za preslab Newcastle a i bivsi kapitan nam uterao. Mogao je i Carroll da nas natovari ali je Krul spasao mrezu. Nolan je odlican/koristan igrac ali na zalost nije konstantan. Za razliku od nasih primadona on bar ponekad zna da zablista i resi utakmicu. Ima tu drskost.

Newcastle United v West Ham United Teams2

Nisam gledao utakmicu ali zar je Cisse toliko bio los da je morao odmah da bude zamenjen na poluvremenu? Jel se Gutierrez povredio kad je tako ranije izasao? Ocigledno da je Pardew pokusao nesto da promeni time sto je Ferguson igrao od pocetka ali najvise skripimo u napadu i kreativnim igracima. Mozda je vreme da se Ben Arfa ponovo preseli na klupu? Isto tako malo ohladiti i Cissea.

Sledece subote smo opet domacini a dolazi Swansea koji po meni igra jako atraktivan fudbal i nece biti lako (sa ovakvom igrom svakako).

Newcastle United v West Ham United Nolancarroll


Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 20:11

Zaista steta da izgubimo od West hama i to da nam utera bivsi igrac.Tuga.Kakve smo srece ima da puknemo sledece nedelje od sugavog Swansija
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyNed 11 Nov 2012 - 20:18

Iskreno mislio sam da ce pasti X ali nisam hteo da ubijam u pojam. Tekmu nisam gledao jer sam bio na nekom krstenju. Sada citam da je i Carroll mogao da nam se usere u usta. Rekoh vec da sam gledao WH u par navrata i da mislim da je Big Sam od njih napravio ozbiljnu ekipu. Tvrdi su, zajebani... Ne znam kako smo mi odigrali bez Coloa, Cheicka i ostale bratije pa ne mogu da sudim.

Ja bas mislim da je Nolan jedan od najsjajniji/najkonstantnijih igraca koje sam ja gledao u PL. Ako pricamo o konstantnosti davanja golova onda da, ali on nije spic. A ubacio je golova vise nego mnogi spicevi!

Koliko ja pratim, to je jedan od igraca koji najmanje osciluje i luduje u glavi. Jako mi je zao sto je otisao od nas. Bili su komentari da za njega ne bi bilo mesta u veznom redu itd. On 95% utakmica odigra na visokom nivou a igraci tipa Ben Arfa (znalac bez mane ali kad je inspirisan) usled lude glave i nekih revolta odigraju 1 do jaja pa onda 10 ni za kurac. Snasao bi se Kevin kod nas samo tako. Al' jebi ga sada - sad nas je podsetio ko je i sta je albino

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyPon 12 Nov 2012 - 13:52

Evo gola ko nije video:

http://www.caughtoffside.com/2012/11/11/video-newcastle-united-0-1-west-ham-united-premier-league-highlights/

Kompletna odbrana ujebala sve. Jebem ih suntave takve!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyUto 13 Nov 2012 - 8:03

Ponovo je potvrdio da ina njuh da se nadje tamo gde treba...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyUto 13 Nov 2012 - 8:51

Lepo je videti starog igrača, bivšeg kapitena, koji poštuje vreme provedeno u klubu i ne raduje se postignutom golu.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptyUto 13 Nov 2012 - 10:35

Nisam mogaoa da gledam tekmu, samo sam na netu pratio. Kad sam video da su poveli sve mi bilo jasno. Slepci!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United EmptySre 14 Nov 2012 - 13:18

Sad sam po prvi put video gol,i mora se priznati da se lepo poneo prema bivsem klubu.Prilicno tesko sam doziveo ovaj poraz,jer sam se potajno nadao da hvatamo prikljucak sa gornjim delom tabele.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United v West Ham United Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United v West Ham United   Newcastle United v West Ham United Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United v West Ham United
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» West Ham - NEWCASTLE UNITED - 2 - 0
» West Ham - Newcastle United 2:3
» Newcastle United - West Ham United 2:2
» West Ham United - Newcastle United
» Newcastle United v West Ham United

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: