Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bajern priznao fan klub u Srbiji

Ići dole 
+9
Becej City
NewBoy
Papiss Demba Spale
NUFC96
Savic
Srki
spira
Pedja
Admin-Roby
13 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyPet 18 Maj 2012 - 23:22

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySub 19 Maj 2012 - 0:44

Moramo da budemo mnogo orgazovaniji,pa ce se nesto i dogoditi.Treba neko da cuje za nas i da nas primeti,pa tek onda mozemo nesto da ocekujemo.Nadam se potajno tome.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySub 19 Maj 2012 - 1:19

Mi iz NS ne mozemo svi da se skupimo da gledamo neku tekmu,a kamoli nesto ozbiljnije.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySub 19 Maj 2012 - 14:05

Za ovako nesto moralo bi da nas bude bar jos puta deset. Bayerni, manchesteri, reali i ostala govna nakupe po par hiljada navijaca odmah. Onda je lako da te neko prizna. Sta nas ima, desetak aktivnih i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyPon 21 Maj 2012 - 7:53

Chelsea nije hteo da prizna svoj fan klub u Srbiji. Zašto? Pa, jednostavno, koliko vas ima? Oko pedesetak. Malo je to, kome da uvaljamo tri-četiri nova dresa godišnje? Kome da uvaljamo VIP karte? Mislim, nisu im tako odgvovorili, ali su to mislili.

Isto je i sa nama...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyPon 21 Maj 2012 - 15:44

Iskreno, od Fat Mike-a ni ne želim nikakvo priznanje. Dok je njegov klub nemam nikakvu želju da imam zvanične veze sa klubom. Ništa mu nisam zaboravio.
Nazad na vrh Ići dole
Papiss Demba Spale

Papiss Demba Spale


Broj poruka : 9
Localisation : Kragujevac
Datum upisa : 25.05.2012

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyPet 25 Maj 2012 - 20:43

Mnogo jos clanova je potrebno.Exponiranje i promovisanje sajta=jedini nacin.Mada mnogo je paljevina koji menjaju misljenje svake sezone u zavisnosti od rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyPet 25 Maj 2012 - 21:09

Mi menjamo mišljenje, jer nije sramota promeniti mišljenje, ali ne menjamo klub za koji navijamo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Papiss Demba Spale

Papiss Demba Spale


Broj poruka : 9
Localisation : Kragujevac
Datum upisa : 25.05.2012

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyPet 25 Maj 2012 - 21:21

Ne u tom smislu.Nego u smislu da prate iskljucivo klubove koji prave trenutne rezultate.Zato je rizik praviti obimniju grupu iskrenih navijaca Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySub 26 Maj 2012 - 14:51

Iskreno nesto me i ne zanima ta akcija oko priznavanja. Iovako izlaze u Evropu jednom u 10 godina. Imali smo prilike da ih 2 puta gledamo u Bg-u, od toga sam iskoristio jednu sansu i to je to, za do sada. Previse tu treba mlataranja i zajebavanja a ne zna se kada bismo i da li imali od toga neke koristi. Ako krenu cesce da izlaze u Evro takmicenja i budu cesce igrali u okruzenju, pa nam bude znacilo za nabavljanje karata itd onda da se iscimamo. Ovako nas je em malo em nema salameta od te akcije.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySub 26 Maj 2012 - 20:55

https://www.facebook.com/SveVezanoZaSport

eto ako neko ima fb nek se pridruzi .. nije moja stranica mislim da je od onih sto vode Nogometne transfere ..
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyUto 30 Jul 2013 - 1:39

Sta?Tako nas je malo...
Pa koliko ima tih navijaca Bajerna?
Nesto ne volim Bajern kao navijac Borusije Smile oni i njihova bahata politika samo unistavaju Bundesligu.
Izgleda da nema mnogo pravih navijaca Njuke,osetim istu emociju i kada gledam Njuku i BvB
Sace Bajern kanda da propadne,salju Krosa i valjda Dantea na pozajmicu,mogao bi neko fino da se ogrebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyUto 30 Jul 2013 - 12:52

Pravih i iskrenih navijaca,nazalost nema mnogo,ali simpatizera koji nisu ovoliko zagrizeni,kao mi,ima prilican broj.Ako jednog dana neko ubrizga novac u Newcastle,svi ti simpatizeri ce postati veliki navijaci.Sve to mozemo videti na primerima klubova poput Celsi,Siti,Monako,Anzi,Psz.To su klubovi koji maltene nisu postojali na mapi,a kamoli imali ovoliko navijaca.Cim su dobili bogate vlasnike,i poceli da dovode skupe fudbalere,naprosto su mnogi poceli da navijaju za njih.Smesno i zalosno!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyUto 30 Jul 2013 - 14:36

Kao sto mozes da vidis na ovom forumu slabo ima aktivnih ljudi.Jedva nas se skupi deset.Jbg.Ali kao sto kaze Pedja kada bi neko ulagao u nas klub to bi vec bila druga prica.Ovako truba
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyUto 30 Jul 2013 - 15:51

jebe se nas super nam je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySre 31 Jul 2013 - 13:06

Kad cemo na pivo? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySre 31 Jul 2013 - 13:55

Kad 'ocete, ja sam tu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySre 31 Jul 2013 - 14:03

Za 17 dana?

P.S.

Srki, ti se vratio iz Švabije?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptyUto 29 Apr 2014 - 22:39

Sad moze zvanicno da im se cestita na tome sto ih je Real izvrnuo ko carapu.
Pricam ja da BL nije merilo, da sacekamo neku ozbiljniju ekipu. Drago mi je sto su ih rasrafili!
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji EmptySre 30 Apr 2014 - 23:12

Pa kravari su sami krivi što ih Real napunio,kada su bahati i otpustili Hajnkesa eto im.
Ali i meni mnogo drago.Eno im sada Levandovski pa neka se jebu sa njim  Twisted Evil 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Bajern priznao fan klub u Srbiji   Bajern priznao fan klub u Srbiji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bajern priznao fan klub u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» veliki fan klub turnir
» Njukasl, klub bez trofeja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: