Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Everton VS Nufc

Ići dole 
+10
spira
RIOT
Pedja
m.c.t.
Srki
northern rock
Admin-Roby
NewBoy
Savic
Thug
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 17:27

jebo me ceo tim za koji navijam!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 17:31

Nema veze, dobra je ovo sezona bila...Idemo u evropu posle sto godina, a mislili smo da ćemo se za opstanak boriti..neće jedna utakmica da mi pokvari taj utisak
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 17:35

Pa, nije samo jedna utakmica.Norwich 4:2, Fulham 5:2, Tottenham 5:0, Wigan 4:0.Mi jednostavno nismo velika ekipa,bez obzira na ovo 5. mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 17:39

Malo sreca, malo znanje, ipak smo prevazisli sva ocekivanja ove sezone ali to je to. Ako ovako ostane ja sam skeptik po pitanju sljedece sezone ponovo. Ovo jednostavno nije nacin da se gubi. Pa ko god nas je pritisnuo uvalio nam je 4-5 komada.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 17:42

Dobro, ocajna utakmica, ali imali smo i dobre rezultate... Chelsea 2:0... Liverpool 2:0 ... Man utd 3:0 ... takodje smo vezali 6 pobeda uz samo jedan primljeni gol... Nekim igracima se treba zahvaliti i daleko im kuca... dok vecinu tima treba sacuvati i motivisati jos vise za sledecu sezonu.

Inace izgleda da necemo biti najveci gubitnici dana... Man City gubi na svom terenu od QPR-a, a time verovatno i titulu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 17:59

Utakmica pravi uzas.Ali barem idemo u evropu.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 18:07

Everton VS Nufc - Page 2 Screenshotat20120513180

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 18:36

hahahaha kakvu su mosu bacili navijacima Man Utda hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 18:42

Drugari, najbolja sezona u poslednjoj deceniji je gotova.

Da, igrali smo loše, ali nemojte se popišavati na ovaj tim. Iza nas su ostali Chelsea i Liverpool, a Arsenal i Tottenham su nam tek na kraju pobegli.

Ja se na ove momke ponosim.

P.S.

Fuck Manchester City.

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 18:48

najbolja sezona ...nema sta..... Sledece sezone ce nam biti jos teze...igramo evropu,samim time igramo vise utakmica,treba ce nam vise igraca,vise klinaca.....naravno odlazice velike zvezde poput Krula,Tiotea,Cabayea,Cissea i Ba......jebi ga..to smo mi ...Newcastle United...jako se bojim za sledecu sezonu,mislim da cemo plivati u govnima .
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 20:23

Ja u ovom trenutku ne bih da razmisljam ni o cemu osim o lepom pogledu - na tabelu. Mi gore, a Celsi, Liverpul iza nas...jos mnogo mnogo nize nazire se Sanderlend. Ne treba kvariti uzitak, valja se uzivati u ovom trenutku.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyNed 13 Maj 2012 - 21:16

5. mesto je rezultat koji bih 'ladno prihvatio na pocetku sezone, i pitao bi se da li me to neko zajebava!

Nemam na sta da se zalim. ODlicna sezona!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyPon 14 Maj 2012 - 2:30

Ma, Liga Evrope samo može da nam sjebe igrače( povrede).Finansijski jako slabo možemo proći,pošto me je frapirao podatak da je Partizan kao ubedljivo najgori tim u LŠ, uzeo više para nego Porto koji je osvojio LE.Treba odmah odrediti prioritete za sledeću sezonu,a to su po meni gornji dom PL i pokušaj uzimanja nekog kupa.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyPon 14 Maj 2012 - 21:47

Ovako bar ima neke sanse da igraju protiv nekoga iz komsiluka pa da ih gledamo.A da karta ne bude dranje. Nije lose ni ovo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012 - 0:24

Ako se ne bude ulagalo u klub onda ce sledeca sezona biti preslikana od ovosezonskog Stoke City-ja. Bude tu dobrih rezultata i evrope ali sve u svemu nista posebno. Ja bih npr Dembu Ba stavio samo za evro takmicenja... a Cisse-a samo za PL ... nikako da igraju zajedno Rolling Eyes Ali kao sto kaze Srki, mozda zaigraju negde u komsiluku i eto odlicne sanse da ih odgledamo svi zajedno. A mozda i kao fan klub dobijemo priliku da budemo na treningu...

Sto se tice utakmice protiv Evertona, stvarno je zalosno gledati da nas svaka ekipa napuni kad igra iole jaci presing na nama. Pardew jednostavno nema dovoljno znanja da neutralizuje igru protivnika koji nas melje. Doduse i jedan od najboljih trenera u PL, Arsen Wenger, takodje i dalje pravi dosta gresaka a toliko dugo je u PL i vodi jedan isti tim... Treba Pardew-u dati sansu i ostaviti ga duze vremena u klubu, kao npr sto Everton radi sa David Moyes -om.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012 - 8:19

sta se na kraju desilo sa cabayeom i cahillom? video sam da ovaj klosar nesto preti cabayeu, ali nisam skontao zbog cega, sta se tu desilo?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012 - 8:48

m.c.t. ::
Pardew jednostavno nema dovoljno znanja da neutralizuje igru protivnika koji nas melje. Doduse i jedan od najboljih trenera u PL, Arsen Wenger, takodje i dalje pravi dosta gresaka a toliko dugo je u PL i vodi jedan isti tim... Treba Pardew-u dati sansu i ostaviti ga duze vremena u klubu, kao npr sto Everton radi sa David Moyes -om.

Mislim da za takav vid igre moras da imas i igrace, nije taktika dosta. Moras da imas igrace koji su sbosobni da se oslobadjaju presinga, brzo da predaju loptu, da se otvaraju i brzo misle. Jebi ga, mi smo visokim presingom ubili United a oni su pojam. To je fudbal, kako se ko kada snadje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Everton VS Nufc - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Everton VS Nufc   Everton VS Nufc - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Everton VS Nufc
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» EVERTON - NUFC 1-0
» Everton @ SJP
» Everton@SJP
» Everton (H)
» Everton (H)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: