Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Pardew - menadžer godine

Ići dole 
+15
milan25
Toon Army MKD
moody
Toon4life
m.c.t.
spira
Dinko
mare90
Thug
Savic
aleksandar.sefer
Srki
Alan Smith17
Admin-Roby
RIOT
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyPon 12 Nov 2012 - 9:11

nemam pojma gdje da stavim ovu vijest pa sam skonto da bi mogla ovdje. Alan Pardew dovodi naseg bivseg igraca
kao trenera, rec je o Faustino Asprilli

http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFVkVlyyVEiCQSGQTc&tmpl=coranto_eng_news
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyPon 12 Nov 2012 - 12:07

Za ovaj potez od mene dobija status legende. Tino u Newcastle-u, braco!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyPet 16 Nov 2012 - 18:33

4l4n Par2ew
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 18 Dec 2012 - 20:05

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptySre 19 Dec 2012 - 13:26

Bole ga kurac.Oću Big Sam-a da se vrne!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptySre 19 Dec 2012 - 14:01

Big Sama? Mislis opet onaj dosadan fudbal koji lici upravo na fudbal koji trenutno igramo.?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptySre 19 Dec 2012 - 18:08

Big sam zna znanje. W. Ham sasvim ok igra. A tek su se vratili iz CC-a.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptySre 19 Dec 2012 - 21:48

Nismo mi sa Samom igrali dosadan fudbal,nego smo imali 15 povredjenih igrača.A klupa tanja nego sada.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyČet 20 Dec 2012 - 8:31

Ja sam gotivio Debelog. Ali jebes ga. Tada nam je bio sudjen CC. Ekipa nam je stvarno bila kurcina teska. Ne bi nas spasio ni Kapelo. A o atraktivnosti fudbala sa onim pajserima i invalidima koje smo imali da ne pricamo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyČet 20 Dec 2012 - 9:55

Ne zelim da branim Pardew-a, neutralan sam trenutno po njegovom pitanju, ali mogu da mu oprostim jednu losu sezonu (ukoliko ne ispadne iz lige jer ima toliko losijih klubova od nas). Na kraju prosle sezone Pardew je uradio ono sto su i svi navijaci zeleli - ostavio je tim na okupu. Tim je usrao motku i sad se usranom motkom treba zahvaliti nekim igracima na saradnji. Mislim da je bolje za klub da ima jednog stalnog trenera nego da se on menja prvom prilikom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyČet 20 Dec 2012 - 11:03

Naravski. Nisam ni ja za to da se Pardew otpusti. Dobro je radio, uveo nas u Evropu, imali smo odlicnu sezonu. Ovo sada je posledica Ashleyevog skrtarenja i zgrtanja para. Ocigledno da njega ni bog ne moze da ubedi da reinvestira i tu nema pomoci. Mozemo da dovedemo koga god hocemo, debeli ce terati svoje. Mislim da nije Pardew kriv. Ekipa je limitirana i on radi sa tim sto ima. Ima i njegovih gresaka, sigurno da da ali ne neoprostivih.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 8 Jan 2013 - 8:18

Prvi put da vidim da Pardew otvoreno kritikuje Ashley-ja.

"We need our best players out there and quickly because we need to preserve our Premier League status. We are in danger"

“We need to get more big-game players who can handle the responsibility of wearing the Newcastle jersey"

"There are young players who have given everything, But unfortunately they shouldn't be playing for Newcastle they should be in our development team"

“We’re not too big to go down and we've got to fight in every game now to get all the points we can.”

“I never thought we would be in the position we were in today and we have to hold our hands up and say we should have bought more players"we should have brought in one or two more players (in summer) to give us cover" "We’re paying the price now"
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 8 Jan 2013 - 9:05

Ma sve mu je reko u facu Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 8 Jan 2013 - 17:42

Ovo mu Ashley izdiktir'o da se malo opere pred navijacima, a njega ionako boli briga.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyČet 18 Apr 2013 - 10:38

Alan Pardew has demanded Newcastle United prove they are a 'bigger and better club' than Sunderland next season in the wake of their derby humiliation.

http://www1.skysports.com/football/news/11678/8645047/Premier-League-Newcastle-boss-Alan-Pardew-orders-improvements

Ukratko, Newcastle treba da dokazuje da je bolji klub od Sunderland-a, kao da to nije jebemo očigledno. Da, veći smo, bolji, imamo bolji tim, ali jedini problem leži u lošem treneru, koji eto, iznosi ove rečenice u javnost.

U principu, kaže da je sezona uspešna ako mi završimo na 16. a oni na 17. mestu u ligi. Mrš.

Osuđeni smo na barem još jednu sezonu pod Pardew-om.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyNed 21 Apr 2013 - 15:49

Ovaj prolupao:

Alan Pardew last night promised Newcastle fans a top 10 finish next season – as long as his team don’t get relegated this time.


http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/alan-pardew-newcastle-united-players-2949725
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyNed 21 Apr 2013 - 17:03

To je to, jedne sezone top flight pa jarak pa opet. Uzda se u tu kombinatoriku Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 7 Maj 2013 - 22:11

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 7 Maj 2013 - 22:46

sta se desava u njegovoj glavi nije mi jasno....Wigan izgubio od Swansea. Ispali su iz lige gotovo sigurno....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 7 Maj 2013 - 22:48

RIOT ::
Ovaj je potpuno otišao u kurac sa mozgom.

http://www.chroniclelive.co.uk/sport/football/football-news/alan-pardew-praises-newcastle-united-3415127

Otiš'o, otiš'o. Very Happy
A trebao bi skupa sa debelim gazdom da digne spomenik igračima Svonsija i Laudrupu pošto su upravo uradili veliki posao za njega. Mislim da nam je sad i bod dovoljan u naredne dvije utakmice da ostanemo, ne vjerujem da Wigan može uzeti bod Arsenalu. Kako god, iskreno se nadam da će u idućoj sezoni neko drugi voditi naš tim jer mi se stvarno više ne gleda ovaj anti-fudbal na utakmicama Njukastla.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyUto 7 Maj 2013 - 23:05

Teoretski jos nisu ispali,ali ako se sad izvuku onda su stvarno talicni! Gledao sam drugo poluvreme utakmice ove utakmice, i moram reci da su odigrali vrlo dobro,ali da ih je njihova zadnja linija veceras potpuno unistila.Wigan se nece predati,i uz eventualna 4 boda do kraja mogli bi mozda do cuda.Zahvaljujem se fudbalerima Swonsija koji su nam veceras direktno pomogli.Moramo dobiti za vikend i resiti sve dileme.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptySre 8 Maj 2013 - 21:45

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptySre 8 Maj 2013 - 22:01

Koliki god seljani bili Wiganci se nece predavati. Cak me nece cuditi ako osvoje svih 6 komada. Grizu otimaju se, bore... Ovi nasi kilosteri se prepuste-nek ide Njuka dole, jebe se nama. Ne moze tako.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyPet 10 Maj 2013 - 18:19

http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_newcastle

5:30

Pardew kaže da je moguće da napusti klupu Newcastle-a čak i ako izbori opstanak.

"As soon as I know we're in this division, that's what I want to do [sit down] with Mike [Ashley]."

"He can tell me where he's coming from and we can clear the air about how we want to take it forward."

"He could turn around and say, 'sorry Pards, see you later and thanks very much,' if we don't make it, or make it."

"Unfortunately for me I have to accept that decision,"
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 EmptyPet 10 Maj 2013 - 22:14

RIOT ::
http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_newcastle

5:30

Pardew kaže da je moguće da napusti klupu Newcastle-a čak i ako izbori opstanak.

"As soon as I know we're in this division, that's what I want to do [sit down] with Mike [Ashley]."

"He can tell me where he's coming from and we can clear the air about how we want to take it forward."

"He could turn around and say, 'sorry Pards, see you later and thanks very much,' if we don't make it, or make it."

"Unfortunately for me I have to accept that decision,"

Kakva je on pičkica od čoveka, strašno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew - menadžer godine   Alan Pardew - menadžer godine - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Pardew - menadžer godine
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Alan Pardew
» Alan Pardew godinu dana u Newcastle-u
» Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?
» Bez lige ove godine?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: