Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Man City

Ići dole 
+11
NUFC96
Alan Širer
zarkonio
Admin-Roby
m.c.t.
spira
Savic
RIOT
milan25
pirLe
Thug
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:26

nema nista od Lige Sampiona.... Nas san je unisten...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:31

Cabaye nije imao bas neki dan... Lose izveden slobodnjak, greska oko drugog gola je delimicno njegova, nisam mogao da vidim dobro. Ali borili smo se! Ginuli smo! Posebno prvo poluvreme, u drugom nas je malo umor stigao. Jbg, pobedile su nas njihove pare, igraci sakupljeni za mnogo vece pare od onih koje mi imamo za fudbal. U svakom slucaju ni najmanje spusten pogled ni pred kim! Ziveo Toon Army!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:34

Admin-Roby ::
nema nista od Lige Sampiona.... Nas san je unisten...
Ja vala na pocetku sezone nisam mogo ni sanjat da cemo se boriti za prva 4.
Rijetki su ocekivali i EL zato nemamo pravo da se zalimo.
Howay The Lads! cheers
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:35

Admin-Roby ::
nema nista od Lige Sampiona.... Nas san je unisten...

Treba biti realan, danas smo se borili koliko smo mogli ali Siti je bolja ekipa. Nismo mi ligu šampiona izgubili na ovoj utakmici. Stalno mi je na pameti ona jebena utakmica sa Wolvsima kad smo vodili 2:0 poluvrijeme i na kraju završilo neriješeno. A bilo je još par sličnih slučajeva. U svakom slučaju ja sam zadovoljan postignutim ove sezone kako god završi poslije zadnjeg kola.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:36

Slažem se sa Zarkoniom. Borili smo se. Dali sve od sebe.
Nemamo se čega sramiti.
To govori i pljesak cijelog stadiona na kraju tekme.

Na kraju krajeva, ako se poklope neke stvari u zadnjem kolu još uvijek možemo biti 4., a bome i 3. na tablici.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:39

Newcastle v Man City - Page 2 Screenshotat20120506163

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 16:45

cekamo da tottenhem izgubi od aston vile,onda cemo ostati jos u trci nekako......

Mi sledece kolo gostujemo u Liverpoolu protiv Evertona,a Tottenhem igra protiv fulhama.....kad bi pobedili Everton ,a Tottenhem izgubi ili odigra nereseno,bili bi cetvrti (naravno ako Tottenhem izgubi danas )
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 17:04

Newcastle v Man City - Page 2 Screenshotat20120506170

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 17:45

Ma boli me dupe.

Momci su ostavili srce na terenu, svi, bez izuzetka. Izgubili su od najboljih, što nije nešto što se može preterano kritikovati. ž

Šta god da se desi protiv Evertona, svaka čast za izuzetnu sezonu koja će se pamtiti.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 EmptyNed 6 Maj 2012 - 21:35

Pruzili smo im bitku za sve novce koliko su ih šeici platili! I to je za mene dovoljno da im aplaudiram na svemu prikazanom. Utakmica je bila odlicna, bez puno gresaka, i kad bi drzali takvu formu/igru tokom sledece sezone bili bi mnogo opasan tim za sve ekipe i veliki favorit za prva 3-4 mesta u ligi. Fali nam duza klupa, to imaju samo skupocene ekipe sa velikim ambicijama, a ja se nadam da posle ove sezone nasa uprava nece praviti lose (sebicne) poteze i da ce zadrzati i pojacati ovu ekipu.

Takodje Demba Ba i Cisse moraju da rade zajedno. Sebicnost nece doneti nikom nista dobro a najmanje timu. Ameobi koliko god da je kljakav imao je protiv Chelsea onu odlicnu asistenciju kod drugog gola a i danas je takodje imao pametnih dodavanja. Nesto sto ne vidjam od Senegalaca. Best je jos bolji u tom segmentu. Mislim da su protivnicke ekipe vec shvatile da nam je Cabaye pokretac masinerije i da se on mora zaustaviti. Tako da mora da postoji igrac koji moze da ga adekvatno zameni ako je on vec sprecen. Ben Arfa ima odlicnu kontrolu i zna da izbaci igrace ispred sebe ali je nedovoljno umesan u igru i tek ponekad se vidi. Iznenadjenje mi je bio i mali Ferguson, da dobija sansu u ovako bitnoj utakmici. Ali zasluzio je i nadam se da ce i dalje dobijati sansu.

U nekim trenutcima nismo imali srece, u nekim nisu imali ni oni... ali u ovim utakmicama jedan jedini potez/sut/akcija... moze da odluci pobednika... mi smo nekoliko tih prilika propustili.

I dalje je sve otvoreno ali smo mozda u najlosijoj poziciji. Arsenal ide u goste WBA koji je danas oborio moj bedni tiket. U utakmici koja im uopste nije bitna oni su dosli do neresenih 2:2 protiv Boltona kojem gori pod nogama (a mozda im je vec i izgorelo). Tako da ce mozda i protiv Arsenala biti naostreni. Totenham igra protiv Fulhama kojem takodje bodovi nisu bitni ali su neverovatno opasni u poslednje vreme. Takodje je sve moguce odgovara nam i nereseno, a mi naravno da pobedimo Everton koji ce mozda igrati motivisano samo da bi zavrsili na tabeli iznad Liverpoola. Bice to zanimljivo poslednje kolo. Odlucuje se i sampion, i koja jos ekipa ispada, i koje 2 ce jos ici u LS.

Newcastle v Man City - Page 2 Tablekk

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle v Man City - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man City   Newcastle v Man City - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Man City
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» M.City-Newcastle
» city - newcastle
» City v Newcastle
» Man City - Newcastle 3:1
» Newcastle vs Man City

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: