Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Wigan - Do or Die

Ići dole 
+13
Toon4life
Dinko
moody
NewBoy
NUFC96
milan25
Alan Smith17
m.c.t.
mare90
Thug
spira
Admin-Roby
RIOT
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptySub 28 Apr 2012 - 23:05

bas smo spira i ja komentarisali u kladzi, to je taj newcastle! kad mislis da mozemo nesto, oni nas tako spuste na zemlju! nismo zasluzili ovakav rezultat, ali dve greske u petercu su nas kostala dva gola u dva minuta, i to je prelomilo! i willi i colo su usrali kod tih situacija...fali nam nolan u ovakvim situacijama, nema ko na terenu da im j... sve po spisku kad useru, colo je dobar, ali treba nam neko ko ce ih probuditi i ako nista drugo, dunuti da ih taj vinjak iz usta razbudi! Smile barton bi lupao samare williju za ovakve zajebancije!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptySub 28 Apr 2012 - 23:18

Savic ::
Nije sramota izgubiti od Wigan-a. Pobedili su oni i Arsenal i Man United ali je sramota izgubiti na ovakav način.

Nisam gledao tekmu. Ali moram da se slozim sa ovim komentarom. Ne znam u cemu je fora ali neki jeb ima - Wigan je poceo da drknjava. Plasio sam se ove utakmice upravo zbog toga. Nisam gledao pa ne mogu da pricam o igri na danasnjoj tekmi, vise statisticki gledano - racunao sam gde i kada cemo da padnemo posle 6 vezanih pobeda. Negde, na zalost mora da stane.

Nemojmo se razocaravati. I dalje mi jako dobro stojimo s obzirom sta nam je predvidjano!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyNed 29 Apr 2012 - 16:49

Chelsea odvalio QPR sa 6:1 .......Torres proradio sada kada ne treba.....dao hat trick....priblizili su nam se na 1 bod,a + tottenhem igra kod kuce sa Blackburnom .....u govnima smo.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyNed 29 Apr 2012 - 17:21

Kaže nas trener da ih je Wigan iznenadio s intezitetom igre. Ma nemoj! Ljudi se bore za opstanak, a on se čudi tome kao puran dreku. Tako smo mi trebali pristupiti tekmi.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyNed 29 Apr 2012 - 21:47

Jebo ga intezitet igre.Carvera za novog managera!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyNed 29 Apr 2012 - 22:30

Ma, nismo u govnima ljudi. Izborili smo se za Europa League. Pokušaćemo da se domognemo i Champions League, ali biće vraški teško.

Pa, svi smo pre početka sezone molili Boga da ostanemo u Premier League. Pominjali smo second season sindrom, setite se.

Bitno je da u poslednja tri kola ne doživimo debakle, kao ovaj protiv Wigan-a i ne pokvarimo utisak na fantastičnu sezonu.

Keep the faith!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyPon 30 Apr 2012 - 11:36

Baš tako. Pre ove katastrofe protiv Wigana sam napisao da nećemo ići u Ligu šampiona jer ćemo sami nešto zasrati do kraja sezone, ali da ne treba na to da obraćamo pažnju jer su nas momci ove godine previše puta radovali da bismo ih na kraju ispljuvali kao kerove jer se nisu domogli Lige šampiona.

Šta god se desilo do kraja sezone, hvala im. Hvala im za rasturanje Manchester Uniteda, hvala im za klanjanje Cisse-a i Demba Ba-e nakon prvog gola naše devetke, hvala im za pogibiju na terenu u remiju sa "crvenim đavolovima".....

Nemojte imati kratku pamet, terati Pardew-a iz ekipe, niti bilo šta slično. Europa League je neverovatan uspeh za ekipu koja je tek drugu godinu stalna članica premijerligaške elite. Bili smo u kurcu, sada smo na vrhuncu snage na kom nismo bili još od lepih vremena od pre deset godina...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyPon 30 Apr 2012 - 11:55

Zadovoljan sam ja uspehom, ali svi znamo da ovu ekipu Euro liga nece sacuvati,vec Liga sampiona.....to me najvise nervira....otici ce pola ekipe opet....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyPon 30 Apr 2012 - 13:39

Imam neki dobar osecaj da necemo izgubiti od sugavog Celzija.Veliki sam optimista i ne gledam uvek realno kad je Njuka u pitanju,ali ovog puta mi nesto govori da ce mo ih iznenaditi i uzeti minimum bod!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyPon 30 Apr 2012 - 14:13

Bio sam na izletu ali sam uspeo da "iskopam" prenos i ispratim utakmicu. Na osnovu onog sto sam video Wigan je odigrao kao Barcelona na stereoidima! Ja sam bio odusevljen i zaprepascen njihovom igrom! Cak me je i devojka pitala "kako oni igraju ovako a bore se da ostanu u ligi"? Nisam znao odgovor jer se secam poslednjih utakmica kad smo ispali iz lige, tj kad nam je gorelo pod nogama a igra nam nije bila ni priblizno slicna kao onoj sto je Wigan prikazao u subotu. Pre pocetka utakmice sam komentarisao kako se Wigan ispucao protiv Liverpoola, Man Utd, Arsenala, Stoke-a... ali ocigledno da oni imaju i previse municije. Uleteli su u neku jebenu formu i stvarno su u ovom trenutku jedna od opasnijih ekipa u PL. Menadzer im je proglasen za menadzerom meseca.

Mozda je Pardew mogao postaviti drugacije igru, Demba Ba je opet bio beskoristan, vise bi nam koristilo da je bio jos jedan covek u odbrani. Takticki su nas razvalili! Ali kao sto Srki kaze, posle 6 vezanih pobeda ovo je bilo sasvim ocekivano (doduse ne sa 4 gola razlike). A steta, jer je i Arsenal opet ispustio bodove, i da smo pobedili bili bi na samo 1 bod iza njih i 1 utakmicom manje od njih. Sad je i dalje "mrtva trka". Sledeci protivnik nam je direktni rival Chelsea. Ako njih pobedimo onda zasluzujemo to mesto! Takodje nisam verovao da cu ovo reci ali veceras navijam za Man Utd kako bi City-ju bila nebitna utakmica protiv nas...

I ja kao i Pedja mislim da cemo protiv Chelsea odigrati mnogo bolju utakmicu nego protiv Wigana! Ima jos do kraja, samo hrabro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyPon 30 Apr 2012 - 16:05

Carvera za menadžera.Gledajte malo naše prenose.Uvek kad su u kadru Carver i pederko,Carver mu nešto priča,savetuje,a ovaj ga gleda ko tele.
Tekme poput remija sa Man Utd,pobede nad istim,nisu zasluge Pardew-a.Jer da zna da vodi ekipu,ne bi svaku jebenu utakmicu zadnjih pola sata igrali onako loše,zbunjeno i nemotivisano.Ne zna da radi izmene,o motivisanju igrača neću ni da pričam.Jeste,ova sezona odlična,ali setimo se prošle polusezone.Šta je on bolje radio od Hughtona?Ništa.Bili smo 11. sa Chrisom,sa ovim smo bili 12.Pobedio je Liverpool i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyPon 30 Apr 2012 - 20:09

a istorijska utakmica protiv Arsenala koja je proglasena za najbolju u PL ? E Spiro,Spiro.....ne treba sada pljuvati menadzera.....i Carver i Pardew rade sjajan posao....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 0:44

Ma koji Pardew.Tačka.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 9:03

Ja mislim da je Pardew glup covjek. Iako sam bio generalno protiv svih promjena trenera u zadnjih par godina, to je bilo zato što nismo ni mogli privuci nikoga boljeg. Sad kad je potencijal ove ekipe uocljiv, mozda ne bi bilo lose da se dovede neko ko zna malo bolje fudbal. Guardiola Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 11:02

misljenja sam da pardew leti ako se ne udje u ligu sampiona! pig je rekla da hoce ligu sampiona kad smo do ovde stigli...tako da me ne bi cudilo da popusi nogu...koliko je demba bio dobar u polusezoni, toliko ga sada nema na mapi...ne moze covek nista, a davao je sta je hteo ranije! takodje sam skeptik pred ovaj prelazni rok, opet ne znam sta da ocekujem! jesmo mi ovde, ali ce krmaca rasprodati nekog tipa demba, krul...
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 11:33

Jao đavola sto navijaju za nas Very Happy
Gledam malo po fb uvjereni su da ce kiksat protiv nas
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 12:30

ma kakva smjena Pardiole, jeste vi normalni? Nama treba kontinuitet, jos 2 sezone minimalno sa Pardiolom pa cemo moc izvuc neki zakljucak..
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 12:56

pazi sta pises smite...koji bre pardiola?
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 17:07

City dobio United.Dovidjenja,Ligo šampiona...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 18:42

Newcastle odlucuje sampiona!!! Nadam se da ce mo izginuti na terenu i pomoci Unitedu da uzme titulu.Verujem i nadam se takvom ishodu,jer ne mogu da zamislim da najsmrdljiviji tim uzme titulu!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 20:30

Neki ljudi ovde stvarno nisu baš u dodiru sa realnošću.

Alan Pardew je ovu ekipu preporodio. Ekipa čija se igra sezonama bazirala na gađanju Ameobija i Carrolla u glavu kako bi se lopta možda odbila do nekoga ko je u srećnoj poziciji, postali smo ekipa koja igra fudbal, u kojoj se taktika menja iz utakmice u utakmicu, gde jedan Jonas može da igra centralnog veznog, a u kojoj jedan Demba Ba ne može da dođe do izražaja kada mu je zemljak u formi.

Imate kratko pamćenje.

Setite se samo nas pre Pardew-a, beda, očaj, poneki lep momenat koji uguši dva-tri vezana poraza, drugoligaški fudbal... Uvek sam se ponosio kada kažem da sam navijač Newcastle-a, ali u poslednje vreme je sprdnja na račun igara mog kluba prerasla u podizanje obrva u znak dubokog poštovanja. Zaista, poslednjih meseci smo gazili koga smo stigli, za to je, pored igrača naravno, zaslužan upravo Alan Pardew, koji je ovu ekipu, čini mi se, tek počeo da stvara.

Da podvučem crtu.

Nemojte posle svakog poraza zaboravljati sjajan posao, i vikati "Pardew Oooot!" Nijedna ekipa ne može da pobedi uvek, nikad nije postojao takav tim. Mi smo od prosečne ekipe kojoj je pretio Championship došli do Evrope. Jebem mu mater ako to nije za aplauz.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 21:02

Pošto nemam kontakt sa realnošću,neću više spominjati gosn Pardew-a i njegovu brilijantnost niti učestvovati u temama u kojima se dotični pominje.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptyUto 1 Maj 2012 - 21:57

ako zaživi financijski fair play možda se u buducim sezonama opet možemo boriti za top4..
više nece moci chelsea, city, tottenham i liverpool trositi stotine milijuna na pojacanja...

mi imamo Carra i ocekujemo nove Cheicke, Yohane, Hateme i Dembe za malo milijuna..I to je najbolji put za graditi zdrave temelje kluba. Jos i akademija ako pocme bolje proizvoditi imamo dobru bucucnost..
POZITIVAN STAV pirat
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptySre 2 Maj 2012 - 0:34

Spiro, nemoj se vređati, druže.

Samo sam napomenuo da kritika treba da sagleda sve aspekte, ukoliko želi da bude konstruktivna.

Mene je, lično, Pardew impresionirao kao trener, što ne znači da neće početi da brlja i da greške koje trenutno čini (a ima ih) neće postati hroničan problem. Ako do toga dođe, naravno da ga treba kritikovati, ali ne sada, kada za to nema razloga.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 EmptySre 2 Maj 2012 - 0:48

Mićko,prihvati izvinjenje.Malo sam preterao,ali sam i dalje pri stavu da Pardew nije DUGOROČNO rešenje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wigan - Do or Die - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Wigan - Do or Die   Wigan - Do or Die - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Wigan - Do or Die
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Wigan (H)
» Wigan (A)
» Wigan v Newcastle
» Newcastle-Wigan
» Wigan v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: