Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Letnji prelazni rok

Ići dole 
+18
Dinko
NUFC96
Srki
aleksandar.sefer
Toon Army MKD
Toon4life
Alan Smith17
mare90
Thug
pirLe
moody
NewBoy
Admin-Roby
Pedja
m.c.t.
Savic
spira
RIOT
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 38
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyPon 16 Jul 2012 - 22:28

Ljudi sta da vam kazem nzm.... Andy me jeste malo razocarao 31 januara... tad sam samo pomislio da ode sve u ku**c... ali iskreno bih volio da se vrati, samo kad se sjetim championship-a i koliko sam samo skakao za svaki njegov gol... kada je dosao kuci kao Liverpulov igrac i sve one sanse promasio znao sam da je namjerno... ipak da Andy ono promasi glavom nema sanse... nzm osjecanja su mi pomijesana iskreno ali volio bih da se vrati....
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyPon 16 Jul 2012 - 23:15

Ne postoji ni 5 igraca koji igraju u najjacim ligama koji bi promasili namjerno da igraju protiv rodjene majke. A to su likovi tipa Gascoigne i slicni kakvih odavno nema.
Sto se Carolla tice, nisam nesto razocaran sto se vjerovatno vraca iz razloga sto mi nije jasno sve oko tog njegovog odlaska i ne mislim da je samo njegova krivica, mada mi fudbal koji smo igrali kad je on bio tu nikako ne lezi. Mislim lezi mi kad je efikasan, kad se napada po krilima i centrira, cak su mi to najdrazi golovi. Ali ona jalova igra u kojoj svi od golmana pa nadalje gadjaju Carolla i i cekaju se prekidi da se da go nije ono sto ocekujem naredne sezone, sad kad smo konacno digli glavu i imamo cime da se ponosimo u nasem klubu. Sa igrom od prosle sezone ja sam zadovoljan da narednih 10 godina ne igramo ligu prvaka. Ali sa onim nabijanjem lopte postalo bi dosadno i da imamo puno bolje rezultate.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyPon 16 Jul 2012 - 23:19

Nekada davno sam pokrenuo temu o njegovom dolasku,
i bilo bi mi drago da dodje, bio bi u podredjenom polozaju, ali sta ces....

9 ce samo da sanja...a izgleda da smo dobro zagrizli za njega, posto De jong ode u njemacku..

ipak je on nase gore list (koliko god ga osudjivali) Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 0:06

ako su Cisse i Ba prva 2 napadaca, Carroll bi bio broj 3....
Ako se igra 4 3 3 Ben Arfa je treći s desne strane...
Nadam se da Ba ostaje a nije valjda Andy zamjena za Cissea pa necemo ga valjda prodati..cudno jako cudno je to da Debeli daje ovolike pare za igraca koji ce na klupu...a i sumnjam da bi Andy bio zadovoljan s klupom...
Ovu sezonu mozda odigramo 60 utakmica mozda jednostavno trebamo sirinu...
I da bit cemo opasnij iz prekida proslu sezonu zabili samo jednom iz kornera, sjecam se Ba glavom protiv Wolvesa u gostima na Cabayeov asist..

I di je zapelo s Debuchyem vise..daj Pardiola poguraj to malo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 9:15

ne znam...mi mozemo da prcamo koliko hocemo, ali je realnost drugacija! ne bih se ni u bunilu vracao na carrolla, sto zbog nacina na koji je otisao, sto zbog stila igre...stvarno smo igrali lep fudbal, pogotovo u drugom delu sezone! I da dodam, 4-3-3 nikad nismo igrali, niti cemo igrati! Ne znam zasto svi forsiraju da vecina ekipa danas igra tu taktiku kada je u stvari kod nas kao i u vecini ostalih klubova za koju se kaze da igra 4-3-3 taktika jeste 4-2-3-1! Npr kod nas su ben arfa desno i demba levo bili krila! Ne napadaci, vec krila! jonas je igrao tog povucenog centarfora dok je cisse bio u spicu! Jedina ekipa koja je u skorije vreme igrala 4-3-3 a da sam ja gledao je Chelsea sa anelkom, drogbom i toresom u spicu i to je jedno vreme bilo forsirano! Ostalo je sve varijacija 4-2-3-1!E sad dolaskom Carrolla bi on verovatno bio taj centarfor, ali sta onda sa cisseom? zar covek koji nas je drzao celu polusezonu da pusi mesto zbog pijandure? Sta je Carroll uradio da bi prvo zasluzio transfer od 35 m? i cime je carroll zasluzio da mi damo 13 m za njega? na 54 utakmice dao je 11 golova...zar je to golgeter? bez obzira na to sto nisu igrali na njega, on je kod nas davao golove iz svih pozicija, i na sve nacine i levom i desnom nogom, glavom...mogao je i tamo! jest da je prosle sezone cela ekipa liverpula pusila, sa njima zajedno i carroll, ali mogao je vise! tj morao je vise obzirom koliko je placen!
EDIT: Carrollova cena je porasla na 20 m...looserpool pokusava da izvuce izgubljeni novac...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 11:36

Twente's Luuk de Jong appears close to completing his desired move to Borussia Monchengladbach after reportedly passing a medical at the German club over the weekend.

Dvadeset miliona evra. Jebati ga, popizdeo bih da smo ga toliko platili.

U drugim vestima, Mathieu Debuchy i dalje navija da pređe kod nas.

"This is one of my priorities [to join Newcastle]. Inter also enquired about me," Debuchy told L'Equipe.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 12:41

Ja ga ne bih vracao. Ima svoje prednosti, najpre skok igru i solidno kretanje ali su mi Dembe bolje od njega. Igeaci su sa vise mogucnosti, mozes na ralicite fore da igras sa njima dok je Carroll onako klasican soliter. Uostalom ako je vec hteo vani neka ga sada.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 12:58

Lee Ryder:

Mathieu Debuchy has extended his own holiday and won't return to Lille training.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 15:03

RIOT ::
Lee Ryder:

Mathieu Debuchy has extended his own holiday and won't return to Lille training.
ma tu se natezu za oko 500k-1M oko debuchya a da ce dat za carrolla 15-20M hahah...pa ovo je vrijedjanje inteligencije...
Bolje da ga kupi neko drugi nama ide 25posto...zhaci oko 4M ako ga oni prodaju za oko 15
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 15:17

Zaista jebe lud zbunjenog. Navodno Ashley daje 13M za Carrolla ali prvo pozajmica, nije naivan matori. A sve i ako ga kupe za 13M opet im je samo od njega ostalo 13M ciste zarade. I to u roku od godinu dana. Ume debeli da mesetari to se priznati mora. A i sve nesto sumnjam da ce dati 13M, ako i bude davao neke pare. Vise su mi to novinarske lupetarije nego stvarno.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 16:14

ni ja ne verujem da ce svinja da izdvoji toliku kintu...jos pogotovo za carrolla...
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 17:56

Ja predvidjam dolazak nekog mladog napadaca za 3-4 miliona cim se zavrsi ova sapunica s Kerolom Cool
Nazad na vrh Ići dole
zijozmaj

zijozmaj


Broj poruka : 47
Godina : 38
Localisation : Berane
Datum upisa : 24.07.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptyUto 17 Jul 2012 - 22:20

ma da bi vise da dovedu nekoga pa makar bilo koga, mogu i mene samo nek dovedu nekoga Smile Smile poludjeh vise od cekanja Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 9:12

http://www1.skysports.com/football/news/11678/7908895/Magpies-make-Douglas-bid
I zvanicno je poslata ponuda za Douglasa! Ponuda je 4m eura, ceka se odgovor Twente-a...Ne verujem da bi on dosao kod nas odmah, zbog onog sranja oko drzavljanstva, ali bio bi dobro pojacanje ako dodje pred kraj avgusta! NEka potpisu ugovor sa njim, samo da ne gledam vise Willy-ja ni na klupi!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 9:12

E, zbog ovoga čekamo toliko dugo na dovođenje igrača i ne pljujemo keš koji nam klubovi traže. Izgleda da smo debelo zavrnuli Holanđane, jer smo od ponuđenih 5 miliona funti, ponudu spustili na jedva nešto više od 3 miliona - i verujem da ćemo se naći na sredini.

Sky Sports understands Newcastle have tabled a 4million euros (£3.15million) offer for FC Twente defender Douglas.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 9:15

Preduhitrio sam te Micko! Smile Nego, Anita je bas zagrizao da dodje kod nas! Smile izgleda da imamo veliki uticaj u Holandiji...doveo bih i njega, i zahvalio se Smudju na saradnji! Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 9:16

Thug ::
Preduhitrio sam te Micko! Smile Nego, Anita je bas zagrizao da dodje kod nas! Smile izgleda da imamo veliki uticaj u Holandiji...doveo bih i njega, i zahvalio se Smudju na saradnji! Smile

Blasphemy!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 9:17

Sto? Ne znam za koji deo mislis? Smile aha, sad kontam za percha! Smile ne volim ga nikako, ali svako ima pravo na svoje misljenje! Smile
Edit: Englezi daju kvotu 1.72 (8/11) za Carrolov povratak...nase nesudjeno pojacanje Maiga je na lekarskom pregledu u West Hamu!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 9:29

Keep calm and pass to Perch Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 13:07

Mark Douglas ‏@MsiDouglas (Journal)
Increasing optimism at #nufc about recruitment. Debuchy could be in by Mon, and another bid for Carroll (nearer £16m) being considered...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 13:27

U pičku materinu....

Engleske kladionice smanjile kvotu da Ba pređe u Liverpool sa 12/1 na 5/1.

Samo ne zamena Demba Ba za Carroll-a....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 13:38

Hehe opet cemo zajebati Liverpool. Debeli je majstor neopevani. Osecam da ce se Ba sjebati posle 2 utakmice. Suckers!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 16:40

cekaj bre pa oni hoce da ih menjaju uz naravno nasu doplatu...menjati coveka koji je postigao vise golova za godinu dana nego carroll za nekoliko...ne ide mi nikako u glavu...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 19:11

Thug ::
cekaj bre pa oni hoce da ih menjaju uz naravno nasu doplatu...menjati coveka koji je postigao vise golova za godinu dana nego carroll za nekoliko...ne ide mi nikako u glavu...
pa ljudi dragi novine 85 stvari izmisle...pouzdani su samo sky sports, Bbc, i ponekad eventualno lokalni list s lee ryderom.
Dembina vrijednost je 7m u ovom trenutku sve do kraja mjeseca..onda se to penje na 15 jer nema klauzula vise..

Evo blizi se 8.mj polako a mi jos ni Debuchya nismo doveli...ja koliko sam skuzio ipak Lille nije prihvatio ponudu jer da je Debuchy bi pregovarao s nama i bio na medicinskom..
Ajde dajte tog debuchya vise!!! Ajde pardiolaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 EmptySre 18 Jul 2012 - 21:00

Moram da citiram jednog fana Newcastle-a sa drugog foruma.

So Newcastle sold Andy Carroll for £35m, then use the money to buy Cisse, Ba, Cabaye, Tiote, Ben Arfa, Santon AND Andy Carroll Laughing

S***, I say Ashley for Prime Minister, nee more recession :thumbs:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Letnji prelazni rok
Nazad na vrh 
Strana 12 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Januarski prelazni rok-koga bi voleli da vidite u njukaslu?
» Januarski prelazni rok-In and Out
» Zimski prelazni rok
» zimski prelazni rok
» Zimski prelazni rok 2022.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: